Forkliftin altında kalan işçi hayatını kaybetti - Son Dakika
3.Sayfa

Forkliftin altında kalan işçi hayatını kaybetti

Elazığ'da bir beton fabrikasında fork-lifti tamir etmek için altına giren işçi, krikonun kırılması sonucu ağır yaralandı. Hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan işçi hayatını kaybetti. Talihsiz adamın bir hafta sonra düğününün olacağı öğrenildi. Olayla ilgili inceleme devam ediyor.

18.04.2024 11:12

Bir hafta sonra düğünü olacaktı: Forkliftin altında kalan işçi hayatını kaybetti

ELAZIĞ - Elazığ'da fork-lifti tamir etmek isterken altında kalan işçi, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılmayarak hayatını kaybetti. Talihsiz vatandaşın 1 hafta sonra düğününün olacağı öğrenildi.

Olay, merkeze bağlı Akçakiraz beldesinde bulunan bir beton fabrikasında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, işçi Murat Karadağ (29), arızalanan fork-lifti tamir etmek için altına girdi. Krikonun kırılması üzerine fork-liftin altında kalan Karadağ, ağır yaralandı. İş arkadaşları ilk müdahaleyi yaptıktan sonra durumu sağlık ve polis ekiplerine bildirdi. Yaralı, olay yerinde yapılan ilk müdahalelerin ardından ambulansla Fethi Sekin Şehir Hastanesine kaldırıldı. Ağır yaralanan talihsiz adam, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Murat Karadağ'ın bir hafta sonra düğününün olacağı öğrenilirken, olayla ilgili başlatılan inceleme sürüyor.

Forkliftin altında kalan işçi hayatını kaybetti
Kaynak: İHA

Son Dakika 3.Sayfa Forkliftin altında kalan işçi hayatını kaybetti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement