Husumetlilerinin evini böyle bastılar! Genç adam kanlar içinde kaldı - Son Dakika
3.Sayfa

Husumetlilerinin evini böyle bastılar! Genç adam kanlar içinde kaldı

Afyonkarahisar'da 2 kişi, aralarında kız meselesinden dolayı husumet bulunan şahsın evini bastı. Odaya giren kişi, 22 yaşındaki genci ağır yaraladı. Olayda şahısların birisinin gözcülük yapıp evin bahçe kapısını tutması diğerinin ise eve girmesi güvenlik kamerasına yansıdı.

18.06.2024 11:54

Afyonkarahisar'da 2 şahıs, aralarında kız meselesinden dolayı husumet bulunan 22 yaşındaki gencin evini basıp yatak odasında ağır yaraladı.

Olay, kent merkezine bağlı Işıklar beldesinde meydana geldi. Arefe günü yaşanan olayda Ş.T. ve M.A.L. isimli şahıslar aralarında kız meselesinden dolayı husumet bulunduğu iddia edilen R.Y. isimli şahsın evine gitti. Gece geç saatlerde yaşanan ve güvenlik kameralarına yansıyan olayda koşarak eve girdikleri gözlenen şahıslardan M.A.L., evin bahçe kapısını tutarak gözcülük yapıyor. Ş.T. ise elinde bıçak ile koşarak girdiği evin içerisinde R.Y.'yi bıçaklayıp ardından dışarı çıkarak, koşarak geldikleri evden yine koşarak geri kaçıyorlar.

GENÇ ADAMIN DURUMU AĞIR

Şahısların arkalarından ise evde bulunan kız çocuklarının çıktığı ve bağırarak yardım istedikleri gözlendi. Evinin yatak odasında bıçaklanan R.Y.'nin aile üyelerinin haber vermesi ile olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldığı ve sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu bildirildi.

ŞAHISLAR TUTUKLANDI

Olaydan hemen sonra ihbar üzerine harekete geçen Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler olaydan sonra kaçan şahısları belde içerisinde yaptıkları takip sonrası olayda kullandıkları bıçak ile yakalayarak gözaltına aldı. Şahıslar jandarmadaki işlemlerinin ardından sevk edildikleri mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Öte yandan, R.Y.'nin kaldırıldığı hastanede tedavisinin sürdüğü bildirildi.

Husumetlilerinin evini böyle bastılar! Genç adam kanlar içinde kaldı
Kaynak: İHA

Son Dakika 3.Sayfa Husumetlilerinin evini böyle bastılar! Genç adam kanlar içinde kaldı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (4)

  • Ahmed Mehmed: Müebbet vermeleri lazım, 23 0 Yanıtla
    Mustafa Turgut: Kesinlikle! 3 0
  • MUHAMMED EBZAL: Yatak odasına kadar girdiyse idam edilmeli 17 1 Yanıtla
  • Can Dezen: Bence muebet olsun böyle inlara 16 0 Yanıtla

Advertisement