İnşaat Demirine Saplanan Kediyi İtfaiye Ekipleri Kurtardı - Son Dakika
3. Sayfa

İnşaat Demirine Saplanan Kediyi İtfaiye Ekipleri Kurtardı

İnşaat demirine saplanan kediyi itfaiye ekipleri kurtardı Çatıdan düşen kedi inşaat demirine saplandıKOCAELİ - Kocaeli'nin İzmit içesinde çatıdan düşen kedi, bir binanın dış cephesinden sarkan inşaat demirlerine saplanarak yaralandı.

27.10.2017 11:10

İnşaat demirine saplanan kediyi itfaiye ekipleri kurtardı

Çatıdan düşen kedi inşaat demirine saplandı

KOCAELİ - Kocaeli'nin İzmit içesinde çatıdan düşen kedi, bir binanın dış cephesinden sarkan inşaat demirlerine saplanarak yaralandı. Kediyi itfaiye ekipleri demiri keserek kurtardı.

Olay, İzmit ilçesi Mehmet Ali Paşa Mahallesi Çakar Sokak'ta meydana geldi. Çatıda dolaştığı esnada dengesini kaybeden kedi, binadan sarkan inşaat demirlerine saplandı. Kedini çığlıklarını duyan mahalleli kediye yardım etmek istedi. Kedinin altına bir boru koyan mahalle sakinleri durumu itfaye ekiplerine bildirdi. Kısa sürede olay yerine gelen ekipler demire saplanan kedi için hummalı bir çalışma başlattı. Kedinin saplandığı yere merdivenle çıkan ekipler, demiri keserek kediyi kurtardı. Vücuduna saplanan demir ile birlikte yere indiren kedi, itfaiye ekipleri tarafından veteriner hekime teslim edildi.

Kedinin çığlıklarını duyarak ona yardım eden mahalle sakinlerinde Mehmet Çuhadar, "Ben bir kedi sesi duydum. Aracımı park ettim. Kedi çiğnediğimi sandım. Arabanın altına üstüne baktım. Bir şey göremedim. Bir de karşıya baktım ki kedi duvarda asılı. Ondan sonra ilgilendik. Altına boru koyduk. Canlı kalsın ölmesin diye. Merdiven bulsaydık daha kolay kurtarabilirdik. Merdiven bulamayınca itfaiye ekiplerine haber verdik" dedi.

İnşaat Demirine Saplanan Kediyi İtfaiye Ekipleri Kurtardı
Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa İnşaat Demirine Saplanan Kediyi İtfaiye Ekipleri Kurtardı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement