6 katlı bina saniyeler içerisinde yerle bir oldu - Son Dakika
3.Sayfa

6 katlı bina saniyeler içerisinde yerle bir oldu

Hatay'ın Antakya ilçesinde kontrollü olarak yıkılan 6 katlı binanın yerle bir olma anı kameraya yansıdı. Kahramanmaraş merkezli depremlerde ağır hasar alan Hatay'da mahkeme süreci sona eren binaların yıkım ve enkaz kaldırma çalışmaları aralıksız sürüyor. Antakya ilçesi Küçükdalyan Mahallesi'nde bulunan 6 katlı apartman da iş makinesiyle kontrollü olarak yıkıldı. Binanın kağıt gibi yerle bir olma anıysa kameralara yansıdı. Herhangi bir olumsuzluk yaşanmadı.

19.06.2024 08:38

Hatay'da kontrollü olarak yıkılan 6 katlı binanın yerle bir olma anı kameraya yansıdı. Binanın yıkımı sırasında ise herhangi bir olumsuzluk yaşanmadı.

6 Şubat'ta 11 ilimizde büyük yıkıma yol açan ve binlerce vatandaşımızın hayatını kaybettiği depremlerin yaraları sarılmaya devam ediyor. Evleri yıkılan veya ağır hasarlı olduğu için oturamayan vatandaşlar ise yaşamlarına konteyner kentlerde devam ediyor.

6 KATLI APARTMANDA KONTROLLÜ YIKIM

Hatay'ın Antakya ilçesinde de yıkım ve enkaz kaldırma işlemleri yoğun bir şekilde devam ediyor. Küçükdalyan Mahallesi'nde bulunan 6 katlı apartman da iş makinesiyle kontrollü olarak yıkıldı. Binanın kağıt gibi yerle bir olma anı ise kameralara yansıdı.

SANİYELER İÇERİSİNDE YERLE BİR OLDU

6 katlı binanın yıkımı sırasında herhangi bir olumsuzluk yaşanmadı. Saniyeler içerisinde yerle bir olan binadan geriye ise enkaz kaldı.

6 katlı bina saniyeler içerisinde yerle bir oldu
Kaynak: İHA

Son Dakika 3.Sayfa 6 katlı bina saniyeler içerisinde yerle bir oldu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (2)

  • İbrahim ozturk: 5 yıl geçse bu hükümet temizleyemez 0 0 Yanıtla
  • Ankara null: gelde sovme iste 0 0 Yanıtla

Advertisement