Adliye önünde aileler arasında tekem ve yumruklar konuştu - Son Dakika
3.Sayfa

Adliye önünde aileler arasında tekem ve yumruklar konuştu

Kartal'da Anadolu Adalet Sarayı önünde iki aile arasında çıkan tartışmada tekme ve yumruklar havada uçuştu. Polis ekiplerinin araya girmeye çalıştığı kavga vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı. İddiaya göre iki aile arasında çıkan anlaşmazlık nedeniyle konu mahkemeye taşındı. Görülen dava sonrası adliye önünde karşılaşan iki aile arasında sözlü tartışma çıktı. Tartışmanın alevlenerek büyümesiyle taraflar arasında tekme ve yumruklar havada uçuştu. Olay yerine gelen polis ekipleri tarafları ayırmaya çalıştı. Yaşanan o anlar vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

20.04.2024 12:46

İstanbul'da 2 aile arasında çıkan anlaşmazlık mahkemeye taşındı. ancak bu defa da taraflar adliye önünde karşılaşınca olanlar oldu. Taraflar, acımadan birbirine saldırırken kavgaya kadınların da karıştığı görüldü. Yaşanan o anlar bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

POLİS, KAVGAYI AYIRMAKTA ZORLANDI

Olay, dün öğle saatlerinde Kartal Anadolu Adalet Sarayı'nda meydana geldi. İddiaya göre iki aile arasında çıkan anlaşmazlık nedeniyle konu mahkemeye taşındı. Görülen dava sonrası adliye önünde karşılaşan iki aile arasında sözlü tartışma çıktı. Tartışmanın alevlenerek büyümesiyle taraflar arasında tekme ve yumruklar havada uçuştu. Olay yerine gelen polis ekipleri tarafları ayırmaya çalıştı ancak bu hiç kolay olmadı.

KAVGAYA KADINLAR DA DAHİL OLDU

Bir süre sonra olaya kadınların da karıştığı görüldü. Saç saça baş başa birbirine saldıran kadınların yere düştüğü görüldü. Çevredeki güvenlik güçleri ve vatandaşın uzun uğraşları sonucu olay güçlükle yatıştırıldı. Hareketli dakikalardan geri bu görüntüler kaldı.

Adliye önünde aileler arasında tekem ve yumruklar konuştu
Kaynak: İHA

Son Dakika 3.Sayfa Adliye önünde aileler arasında tekem ve yumruklar konuştu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (4)

  • fatih mazlum: Nedir bu ulkenin bu gundilerden cektigi 28 7 Yanıtla
    Galatasaray Spor kulübü: Sen kraliyet ailesinden misin Şamrel 15 24 ferhat eser: gese spa kulübü belki kraliyet ailesinden geliyor hıyarto ne biliyosun adam haklı 11 9 Galatasaray Spor kulübü: Ferhat eser yaram 6 2

Advertisement