Kızını Vermeyen Dayısını Vurup İntihar Etti - Son Dakika
3.Sayfa

Kızını Vermeyen Dayısını Vurup İntihar Etti

Kızını Vermeyen Dayısını Vurup İntihar Etti

Adana'da, 30 yaşındaki Hakan Bulut, çocuk yaştan beri aşık olduğu kızını vermeyen dayısı Hüseyin Kavut'u tabanca ile vurduktan sonra aynı silahla intihar etti. Dayısı ağır yaralanırken, Bulut öldü.

01.12.2016 14:01  Güncelleme: 15:50

Adana'nın Ceyhan ilçesinde beyaz eşya tamirciliği yapan 30 yaşındaki Hakan Bulut, çocuk yaştan beri aşık olduğu kızını vermeyen dayısı Hüseyin Kavut'u tabanca ile vurduktan sonra aynı silahla intihar etti. Ağır yaralanan dayı kaldırıldığı hastanede tedavi altına alınırken Hakan Bulut, doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı.

İŞİTME VE KONUŞMA ENGELLİ DAYISINDAN KIZ İSTEDİ

Mercimek mahallesinde yaşayan Hakan Bulut, işitme ve konuşma engelli olan dayısı Hüseyin Kavut'un kızı S.'ye aşık oldu. S.'nin de kendisine aynı hisleri paylaştığını fark eden Bulut, dayısından kızını istedi. Hüseyin Kavut, öz yeğenine işaret diliyle kızını vermek istemediğini söyledi.

Kızını Vermeyen Dayısını Vurup İntihar Etti

DAYISINI VURUP KENDİSİ DE İNTİHAR ETTİ

Aynı konuda dün akşam çıkan tartışma sonrasında Hakan Bulut, tabanca ile dayısına ateş açtı. Ağır yaralanan Hüseyin Kavut kanlar içinde yere düştü. Dayısını öldürdüğünü düşünen Hakan Bulut, tabancayı kendi başın dayayıp tetiğe bastı. Ambulanslara alınan her iki yaralı da hastaneye kaldırıldı. Hakan Bulut doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı. Hüseyin Kavut ise müdahalenin ardından Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi'ne sevk edildi.

Kızını Vermeyen Dayısını Vurup İntihar Etti

"BENİMLE HER ŞEYİNİ PAYLAŞIRDI"

Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırılarak otopsi yapılan Hakan Bulut'un akrabası Remzi Sertkaya, iki gencin de birbirlerini sevdiğini söyleyerek, "Benimle her şeyini paylaşırdı. Sordum, sevdiği bir kız olduğunu söyledi. Ama kim olduğunu açıklamadı. Dayısının kızına aşıkmış, dün akşam, istemiş. İşitme ve konuşma engelli olan dayısı da kızını vermeyeceğini söylemiş. Hakan da tabanca ile ateş açıp onu vurmuş, sonra da kendine sıkmış" dedi.

Otopsisi tamamlanan Hakan Bulut'un cenazesi, yakınları tarafından teslim alınarak toprağa verilmek üzere Mercimek mahallesine götürüldü.

Kızını Vermeyen Dayısını Vurup İntihar Etti

Kaynak: DHA

Son Dakika 3.Sayfa Kızını Vermeyen Dayısını Vurup İntihar Etti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement