Minik Efe Can 13. Kattan Demir Parmaklıkların Arasından Düşerek Hayatını Kaybetti - Son Dakika
3. Sayfa

Minik Efe Can 13. Kattan Demir Parmaklıkların Arasından Düşerek Hayatını Kaybetti

Minik Efe Can 13. kattan demir parmaklıkların arasından düşerek hayatını kaybetti Adana'da 2 yaşındaki Efe Can Taşkıran 13. kattaki dedesinin evinin balkonundaki demir parmaklıkların arasından düşerek hayatını kaybettiADANA - Adana'da 2 yaşındaki Efe Can Taşkıran 13.

23.05.2017 17:13

Minik Efe Can 13. kattan demir parmaklıkların arasından düşerek hayatını kaybetti

Adana'da 2 yaşındaki Efe Can Taşkıran 13. kattaki dedesinin evinin balkonundaki demir parmaklıkların arasından düşerek hayatını kaybetti

ADANA - Adana'da 2 yaşındaki Efe Can Taşkıran 13. kattaki dedesinin evinin balkonda demir parmaklıkların arasından düşerek hayatını kaybetti.

Edinilen bilgiye göre, İbrahim Taşkıran eşi de çalıştığı için 2 yaşındaki oğlu Efe Can Taşkıran'ı her gün olduğu gibi bugün de babası Mehmet Taşkıran'ın Çukurova ilçesi, Yurt Mahallesindeki evine bıraktı. Efe Can öğleden sonra dedesinin haberi olmadan 13. kattaki evin balkonuna çıktı. Efe Can, balkon korkuluklarına tırmandı. Başını demir korkulukların arasına sokan Efe Can daha sonra 13. kattan parke taşlı zemine düştü. Bu sırada balkonda bulunan apartman sakinleri çığlık atınca apartman görevlisi olay yerine geldi. Efe Can olayı gören görevli ve olayı duyup gelen dedesi tarafından özel bir hastaneye kaldırıldı. Ancak minik Efe Can hastanede hayatını kaybetti. Olayı duyan ve hastaneye gelen baba İbrahim Taşkıran gözyaşlarını tutamadı. Olay anneye haber verilemezken olay yerine polis ekipleri sevk edilerek inceleme başlatıldı.

Minik Efe Can 13. Kattan Demir Parmaklıkların Arasından Düşerek Hayatını Kaybetti
Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Minik Efe Can 13. Kattan Demir Parmaklıkların Arasından Düşerek Hayatını Kaybetti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement