SON DAKİKA ÇİFTLİK BANK HABERLERİ

Son Dakika Çiftlik Bank Haberleri

 • 14 Ocak 2019 13:14 Türkiye'de Bu Hafta Google'da En Çok Yapılan 30 Arama Türkiye'de Bu Hafta Google'da En Çok Yapılan 30 Arama Google Arama Trendleri (7-14 Ocak 2019) Hande Erçel annesi Ziraat Bankası kredi kartı yapılandırma Enes Batur Okullar tatil mi? Itır Esen Bursa'da deprem Ayla filmi İnterpol, Mehmet Aydın, Çiftlik Bank Vecihi, Vecihi Hürkuş kimdir? Palu ailesi Deniz Çakır Arda Kural, Onur Akay Cemal Süreya Eren Erdem Tazminat hesaplama 2019 Bang Bang filmi Kenevir Şahin Kendirci 5
 • 10 Ocak 2019 23:51 Çiftlikbank Soruşturmasında Önemli Gelişme Çiftlikbank Soruşturmasında Önemli Gelişme Çiftlikbank soruşturması kapsamında hakkında yakalama kararı bulunan Çiftlikbank'ın sosyal medya sorumlusu Umeyr Karakoç gözaltına alındı.
 • 10 Ocak 2019 23:48 Çiftlikbank'ın Sosyal Medya Sorumlusu Gözaltında Çiftlikbank soruşturması kapsamında hakkında yakalama kararı bulunan Çiftlikbank'ın sosyal medya sorumlusu Umeyr Karakoç gözaltına alındı.
 • 10 Ocak 2019 23:36 Çiftlikbank'ın Sosyal Medya Sorumlusu Yakalandı (Arşiv) ÇİFTLİKBANK soruşturması kapsamında, Çiftlikbank'ın sosyal medya sorumlusu olduğu öne sürülen Umeyr Karakoç yakalandı.
 • 10 Ocak 2019 23:32 Çiftlikbank'ın Sosyal Medya Sorumlusu Yakalandı Çiftlikbank'ın Sosyal Medya Sorumlusu Yakalandı Yüksel KOÇ İSTANBUL DHAÇiftlikbank soruşturması kapsamında, Çiftlikbank'ın sosyal medya sorumlusu olduğu öne sürülen Umeyr Karakoç yakalandı.
 • 10 Ocak 2019 23:17 Çiftlik Bank'ın Sosyal Medya Sorumlusu, Saklandığı Evde Yakalandı Çiftlik Bank'ın Sosyal Medya Sorumlusu, Saklandığı Evde Yakalandı Çiftlik Bank'a yönelik soruşturma kapsamında, sistemin sosyal medya sorumlusu olduğu iddiasıyla hakkında yakalama kararı bulunan U.K., Çekmeköy'de saklandığı evde gözaltına alındı.
 • 10 Ocak 2019 23:15 Çiftlikbank'ın Sosyal Medya Sorumlusu Yakalandı ÇİFTLİKBANK soruşturması kapsamında, Çiftlikbank'ın sosyal medya sorumlusu olduğu öne sürülen Umeyr Karakoç yakalandı.
 • 10 Ocak 2019 23:14 Çiftlikbank'ın Sosyal Medya Sorumlusu Yakalandı Yüksel KOÇ / İSTANBUL DHAÇiftlikbank soruşturması kapsamında, Çiftlikbank'ın sosyal medya sorumlusu olduğu öne sürülen Umeyr Karakoç yakalandı.
 • 09 Ocak 2019 12:22 Çiftlik Bank Firarisi Mehmet Aydın Interpol Listesinde Çiftlik Bank'ın firari sahibi Mehmet Aydın'ın, INTERPOL'ün en çok arananlar listesine dahil edildiği bildirildi.
 • 09 Ocak 2019 11:47 Çiftlikbank'ın Tosun'u Artık Most Wanted Listesinde Çiftlikbank'ın Tosun'u Artık Most Wanted Listesinde Türkiye'de binlerce kişiyi, Çiftlikbank ile milyonlarca lira dolandıran TOSUN lakaplı Mehmet Aydın, Interpol'ün en çok arananlar 'Most Wanted' listesine girdi.
 • 09 Ocak 2019 11:31 Çiftlikbank Dolandırıcısı Çiftlikbank Dolandırıcısı "Tosun" Interpol Listesinde Çiftlik Bank ile 130 bin kişiyi dolandırarak yurt dışına kaçan Mehmet Aydın, Interpol'un arananlar listesinde
 • 09 Ocak 2019 09:36 'Tosuncuk' Lakaplı Mehmet Aydın Interpol'ün Listesine Girdi 'Tosuncuk' Lakaplı Mehmet Aydın Interpol'ün Listesine Girdi Çiftlikbank ile Türkiye'de binlerce kişiyi dolandıran ve toplanan yaklaşık 1 milyar liranın 3'te birini alarak yurt dışına kaçan 'Tosuncuk' lakaplı Mehmet Aydın, Interpol'ün en çok arananlar listesine girdi.
 • 04 Ocak 2019 20:06 Çiftlik Bank'tan Sonra Bir Saadet Zinciri Daha: Karşınızda Tanker Bank Çiftlik Bank'tan Sonra Bir Saadet Zinciri Daha: Karşınızda Tanker Bank Çiftlik Bank'tan sonra benzer yöntemleri kullanan saadet zincirlerinin sayısı da arttı. Bu yeni Saadet Zinciri Tanker Bank'ın toplamda 70 milyon TL dolandırdığı iddia edildi.
 • 04 Ocak 2019 15:10 Çiftlik Bank'tan Sonra Şimdi de 'Tanker Bank' Dolandırıcılığı Çiftlik Bank'tan Sonra Şimdi de 'Tanker Bank' Dolandırıcılığı Çiftlik Bank'tan sonra şimdi de 'Tanker Bank' dolandırıcılığı Giresun'un Yağlıdere ilçesinde kurulan saadet zinciri ile hayali tanker işletmeciliği yapılmış Mağdurların büyük bölümü Giresun'un Yağlıdere ilçesi ile bu ilçeden ABD'ye giderek hayatlarını orada sürdüren Giresunlular'dan oluşuyor...
 • 04 Ocak 2019 09:53 Çiftlik Bank'tan Sonra Şimdi de 'Tanker Bank' Dolandırıcılığı! 70 Milyon Lirayla Kayıplara Karıştı Çiftlik Bank'tan Sonra Şimdi de 'Tanker Bank' Dolandırıcılığı! 70 Milyon Lirayla Kayıplara Karıştı Türkiye Çiftlik Bank olayının etkilerini üstünden atamamışken şimdi de Tanker Bank olayı ortaya çıktı. 5 yıl önce başlayan ve hayali tanker alıp hisse sahipleri adına çalıştıran Mustafa Ç. isimli dolandırıcı, mağdurları 70 milyon lira dolandırarak kayıplara karıştı.
 • 01 Aralık 2018 14:02 Diyarbakır'da Ücretsiz Sinema Etkinliği 30 Aralık'a kadar devam edecek olan aylık sinema gösterimlerinde yetişkinler "Çiftlik Bank Tosun Firarda", çocuklar ise "Karlar Prensi Elliot" ve "Sagu & Pagu Büyük Define" filmlerini izleyebilecek
 • 01 Aralık 2018 13:30 Ücretsiz Sinema Gösterimleri Devam Ediyor Ücretsiz Sinema Gösterimleri Devam Ediyor Gösterimler 30 Aralık'a kadar devam edecek30 Aralık'a kadar devam edecek olan aylık sinema gösterimlerinde yetişkinler 'Çiftlik Bank Tosun Firarda' çocuklar ise 'Karlar Prensi Elliot' ve 'Sagu & Pagu Büyük Define' filmlerini izleyebilecek
 • 26 Kasım 2018 13:35 Pizzaya Tükürme" Davasına Sunucu Ece Erken de Karıştı Sayılır, sunucu Ece Erken'in müvekkili hakkında yaptığı yorumun hukuka aykırı olduğunun altını çizerek, "Ece Hanım daha önce de müvekkilim hakkında 'Çiftlik Bank yöneticisi tosuncuk gibi' demiştir
 • 26 Kasım 2018 12:26 Ece Erken'e 'Gizlilik' Şoku Ece Erken'e 'Gizlilik' Şoku Davanın sonuçlanmasının ardından Ece Erken'in, televizyon programında konudan bahsettiği ve mağdur Hüseyin Alyüz'ü Çiftlik Bank yöneticisi gibi 'Tosuncuk'a benzettiği iddia edildi
 • 26 Kasım 2018 12:20 Tosuncuk'un Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı KAMUOYUNDA 'Tosuncuk' olarak tanınan Çiftlik Bank'ın kurucusu Mehmet Aydın'ın firar etmeden önceki yaşamına ait yeni görüntüler ortaya çıktı.
 • 26 Kasım 2018 11:19 Tosuncuk'un Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı Tosuncuk'un Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı Tosuncuk ve eşi popüler bir sosyal medya uygulamasını kullanarak dil çıkarıp eğleniyorHaber-Kamera: Hüseyin COŞKUN / İSTANBUL (DHA)Kamuoyunda 'Tosuncuk' olarak tanınan Çiftlik Bank'ın kurucusu Mehmet Aydın'ın firar etmeden önceki yaşamına ait yeni görüntüler ortaya çıktı
 • 24 Kasım 2018 18:20 Birinin Psikopat Olduğunu Nasıl Anlarsınız? Birinin Psikopat Olduğunu Nasıl Anlarsınız? Kadına, çocuğa, hayvana şiddet haberleriyle neredeyse her gün karşılaşır olduk. Artan şiddet olayları akıllara ‘Etrafımızdakilerin psikopat olduğunu nasıl anlarım?’ sorusunu getiriyor. Psikiyatri Uzmanı Dr. Haluk Hıdıroğlu birinin psikopat olduğunu nasıl anlarsınız sorusunun cevabını açıkladı.
 • 15 Kasım 2018 09:53 Sinema - Çift'lik Bank: Tosun Firarda Sinema - Çift'lik Bank: Tosun Firarda - Filmin fragmanı İSTANBUL - İsmail Hakkı Koç'un yönettiği Çift'lik Bank: Tosun Firarda, bir dönem ülke gündemini meşgul eden Çiftlik Bank dolandırıcılık hikayesinden esinleniyor.
 • 15 Kasım 2018 09:08 Bu Hafta 8 Film Vizyona Girecek Yakın geçmişte ülke gündemini meşgul eden "Çiftlik Bank" dolandırıcılık hikayesinden esinlenen filmin konusu özetle şöyle: "Cenk ve Tosun, geçirdikleri trafik kazasından sonra ayını hastanede oda arkadaşı olarak tanışırlar
 • 09 Kasım 2018 23:19 Çiftlik Bank'tan Sonra Şimdi de Arsa Bank Vurgunu! 20 Milyon Lira ile Ortadan Kayboldu Çiftlik Bank'tan Sonra Şimdi de Arsa Bank Vurgunu! 20 Milyon Lira ile Ortadan Kayboldu Çiftlik Bank, Kaşar Bank ve Bahis Bank gibi vurgunların ardından şimdi de Bursa'da 'Arsa Bank' vurgunu ortaya çıktı. Arazilere yatırım yaparak vatandaşların paralarını artırdığı öne sürülen sözde yatırımcı, 20 milyon lirayla ortadan kayboldu.
 • 05 Ekim 2018 16:59 Çiftlik Bank Bitti Enerji Bank Başladı! Enerji Bank Nedir? Çiftlik Bank Bitti Enerji Bank Başladı! Enerji Bank Nedir? Çiftlik Bank'ın ardından şimdi de ''Enerji Bank A.Ş.'' adı altında enerji içecekleri sattığını iddia eden dolandırıcılık şebekesi ortaya çıktı. Yüzlerce kişiyi dolandıran şebeke, polis tarafından çökertildi.
 • 05 Ekim 2018 14:26 Çiftlikbank'tan Sonra Çiftlikbank'tan Sonra "Enerji Emlak" "Çiftlik Bank" mağdurlarının yankıları devam ederken bir yeni "dolandırıcılık" iddiası da Esenyurt'ta ortaya çıktı.
 • 05 Ekim 2018 13:44 Çiftlikbank'tan Sonra Çiftlikbank'tan Sonra "Enerji Emlak" Mağdurları “Çiftlik Bank” mağdurlarının yankıları devam ederken bir yeni “dolandırıcılık” iddiası da Esenyurt’tan ortaya çıktı.
 • 26 Eylül 2018 16:32 Skandalın Fragmanı Yayınlandı Skandalın Fragmanı Yayınlandı 'Çiftlik Bank' ile 130 bin kişiyi dolandırarak yurt dışına kaçan Tosun lakaplı Mehmet Aydın'ın skandalını anlatan 'Çift'lik Bank - Tosun Firarda' filminin fragmanı yayınlandı.
 • 25 Eylül 2018 22:48 17 Yaşındaki Çocuk, Dolandırıcı Mehmet Aydın'a Benzetilince Neye Uğradığını Şaşırdı 17 Yaşındaki Çocuk, Dolandırıcı Mehmet Aydın'a Benzetilince Neye Uğradığını Şaşırdı İzmir'de yaşayan 17 yaşındaki Tamer Kurtuldu, kendisine ait fotoğrafının Çiftlik Bank skandalı ile adını duyuran 'Tosuncuk' lakaplı "Mehmet Aydın'ın küçüklüğü" olarak sosyal medyada yayılması üzerine neye uğradığını şaşırdı
 • 25 Eylül 2018 17:26 Çiftlik Bank'ın Tosun'u Benzetmesine Suç Duyurusu Çiftlik Bank'ın Tosun'u Benzetmesine Suç Duyurusu 'Çiftlik Bank'ın Tosun'u benzetmesine suç duyurusuİZMİR - İzmir'de yaşayan 17 yaşındaki Tamer Kurtuldu, kendisine ait fotoğrafının Çiftlik Bank skandalı ile adını duyuran 'Tosun' lakaplı "Mehmet Aydın'ın küçüklüğü" olarak sosyal medyada yayılması üzerine neye uğradığını şaşırdı.
 • 24 Eylül 2018 16:03 MHP'nin Af Teklifi Meclis'te (Aktüel) (4) 'TOSUNCUK BU İNDİRİMDEN FAYDALANSA BİLE ÖMRÜNÜN TAMAMINI CEZAEVİNDE GEÇİRİR'Feti Yıldız, teklifte dolandırıcılık ve nitelikli dolandırıcılığın indirimden faydalanacağının yer aldığını belirtmesinin ardından, Çiftlik Bank dolandırıcılığının anımsatılması üzerine, " 'Tosuncuk' dediğiniz Çiftlik Banktaki şahıs, bildiğimiz kadarıyla binlerce şikayetçi var soruşturmada
 • 24 Eylül 2018 15:35 MHP'nin Af Teklifi Meclis'te (Aktüel) (3) 'TOSUNCUK BU İNDİRİMDEN FAYDALANSA BİLE ÖMRÜNÜN TAMAMINI CEZAEVİNDE GEÇİRİR'Feti Yıldız, teklifte dolandırıcılık ve nitelikli dolandırıcılığın indirimden faydalanacağının yer aldığını belirtmesinin ardından, Çiftlik Bank dolandırıcılığının anımsatılması üzerine, " 'Tosuncuk' dediğiniz Çiftlik Banktaki şahıs, bildiğimiz kadarıyla binlerce şikayetçi var soruşturmada
 • 24 Eylül 2018 15:28 MHP'nin Af Teklifi Meclis'te (Aktüel) (2) 'TOSUNCUK BU İNDİRİMDEN FAYDALANSA BİLE ÖMRÜNÜN TAMAMINI CEZAEVİNDE GEÇİRİR'Feti Yıldız, teklifte dolandırıcılık ve nitelikli dolandırıcılığın indirimden faydalanacağının yer aldığını belirtmesinin ardından, Çiftlik Bank dolandırıcılığının anımsatılması üzerine, " 'Tosuncuk' dediğiniz Çiftlik Banktaki şahıs, bildiğimiz kadarıyla binlerce şikayetçi var soruşturmada
 • 24 Eylül 2018 15:25 MHP'nin Af Teklifi Meclis'te (Aktüel) (1) 'TOSUNCUK BU İNDİRİMDEN FAYDALANSA BİLE ÖMRÜNÜN TAMAMINI CEZAEVİNDE GEÇİRİR'Feti Yıldız, teklifte dolandırıcılık ve nitelikli dolandırıcılığın indirimden faydalanacağının yer aldığını belirtmesinin ardından, Çiftlik Bank dolandırıcılığının anımsatılması üzerine, " 'Tosuncuk' dediğiniz Çiftlik Banktaki şahıs, bildiğimiz kadarıyla binlerce şikayetçi var soruşturmada
 • 24 Eylül 2018 15:09 MHP'nin Af Teklifi Meclis'te MHP'nin Af Teklifi Meclis'te 'TOSUNCUK BU İNDİRİMDEN FAYDALANSA BİLE ÖMRÜNÜN TAMAMINI CEZAEVİNDE GEÇİRİR'Feti Yıldız, teklifte dolandırıcılık ve nitelikli dolandırıcılığın indirimden faydalanacağının yer aldığını belirtmesinin ardından, Çiftlik Bank dolandırıcılığının anımsatılması üzerine, " 'Tosuncuk' dediğiniz Çiftlik Banktaki şahıs, bildiğimiz kadarıyla binlerce şikayetçi var soruşturmada
 • 24 Eylül 2018 15:07 Bazı Suçların Ceza Sürelerinde İndirim Teklifi MHP Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız, bazı suçların ceza sürelerinde indirim öngören kanun teklifinin genel af ya da özel af olmadığını, şartlı ceza indirimi olduğunu söyledi.
 • 24 Eylül 2018 14:58 MHP'nin Af Teklifi Meclis'te (2) 'TOSUNCUK BU İNDİRİMDEN FAYDALANSA BİLE ÖMRÜNÜN TAMAMINI CEZAEVİNDE GEÇİRİR'Feti Yıldız, teklifte dolandırıcılık ve nitelikli dolandırıcılığın indirimden faydalanacağının yer aldığını belirtmesinin ardından, Çiftlik Bank dolandırıcılığının anımsatılması üzerine, " 'Tosuncuk' dediğiniz Çiftlik Banktaki şahıs, bildiğimiz kadarıyla binlerce şikayetçi var soruşturmada
 • 24 Eylül 2018 14:57 MHP'nin Af Teklifi Meclis'te (1) 'TOSUNCUK BU İNDİRİMDEN FAYDALANSA BİLE ÖMRÜNÜN TAMAMINI CEZAEVİNDE GEÇİRİR'Feti Yıldız, teklifte dolandırıcılık ve nitelikli dolandırıcılığın indirimden faydalanacağının yer aldığını belirtmesinin ardından, Çiftlik Bank dolandırıcılığının anımsatılması üzerine, " 'Tosuncuk' dediğiniz Çiftlik Banktaki şahıs, bildiğimiz kadarıyla binlerce şikayetçi var soruşturmada
 • 24 Eylül 2018 14:52 MHP'nin Af Teklifi Meclis'te 'TOSUNCUK BU İNDİRİMDEN FAYDALANSA BİLE ÖMRÜNÜN TAMAMINI CEZAEVİNDE GEÇİRİR'Feti Yıldız, teklifte dolandırıcılık ve nitelikli dolandırıcılığın indirimden faydalanacağının yer aldığını belirtmesinin ardından, Çiftlik Bank dolandırıcılığının anımsatılması üzerine, " 'Tosuncuk' dediğiniz Çiftlik Banktaki şahıs, bildiğimiz kadarıyla binlerce şikayetçi var soruşturmada
 • 14 Eylül 2018 12:54 "Kaşar Bank"Tan Mesaj Var  Sultangazi'de çok sayıda kişi, Çiftlik Bank benzeri bir yöntemle dolandırılmış ve adına da "Kaşar Bank" demişlerdi
 • 14 Eylül 2018 12:37 "Kaşar Bank"Tan Mesaj Var Sultangazi'de çok sayıda kişi, Çiftlik Bank benzeri bir yöntemle dolandırılmış ve adına da "Kaşar Bank" demişlerdi
 • 14 Eylül 2018 12:33 İstanbul- Kaşar Banktan Mesaj Var İstanbul- Kaşar Banktan Mesaj Var Sultangazi'de çok sayıda kişi, Çiftlik Bank benzeri bir yöntemle dolandırılmış ve adına da Kaşar Bank demişlerdi
 • 14 Eylül 2018 12:25 "Kaşar Bank"Tan Mesaj Var  Sultangazi'de çok sayıda kişi, Çiftlik Bank benzeri bir yöntemle dolandırılmış ve adına da "Kaşar Bank" demişlerdi
 • 10 Eylül 2018 12:18 Dha İstanbul Bülteni - 3 (ek bilgilerle)1- 9 İLDE FETÖ OPERASYONU: 60 ŞÜPHELİ GÖZALTINDAHaber: Çağatay KENARLI-Yüksel KOÇ-İSTANBUL DHAİstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, FETÖ/PDY operasyonu kapsamında bu sabah 71'i asker 18'i sözde asker imamı toplam 89 kişi hakkında gözaltı kararı verdi.
 • 10 Eylül 2018 11:43 Çiftlikbank'ın Finans Müdürü Tutuklandı (2) ÇİFTLİKBANK soruşturması kapsamında sistemin finans müdürü olduğu öne sürülen Koray Hasgül tutuklandı.
 • 10 Eylül 2018 11:37 İstanbul Çiftlikbank'ın Finans Müdürü Tutuklandı İstanbul Çiftlikbank'ın Finans Müdürü Tutuklandı Dha İSTANBUL (zanlının fotoğrafı) ÇİFTLİKBANK'IN FİNANS MÜDÜRÜ TUTUKLANDIHaber: Yüksel KOÇ / İstanbul DHAÇiftlikbank soruşturması kapsamında sistemin finans müdürü olduğu öne sürülen Koray Hasgül tutuklandı.
 • 10 Eylül 2018 11:36 Çiftlik Bank'ın 'Finans Müdürü' Tutuklandı Çiftlik Bank'ın 'Finans Müdürü' Tutuklandı Çiftlik Bank'ta 'finans müdürü' olarak görev yapan ve savcılığa gelerek teslim olan Koray Hasgül, tutuklanarak cezaevine gönderildi.
 • 10 Eylül 2018 11:34 Çiftlik Bank'ın 'Finans Müdürü' Koray Hasgül Tutuklandı Çiftlik Bank soruşturması kapsamında Çiftlik Bank’ta ‘finans müdürü’ olarak görev yapan ve savcılığa gelerek teslim olan Koray Hasgül, tutuklanarak cezaevine gönderildi.
 • 10 Eylül 2018 11:33 Çiftlikbank'ın Finans Müdürü Tutuklandı (Arşiv) ÇİFTLİKBANK soruşturması kapsamında sistemin finans müdürü olduğu öne sürülen Koray Hasgül tutuklandı.