ABD'de korkunç görüntü! Kurban edilen keçiler, nehri kırmızıya boyadı - Son Dakika

ABD'de korkunç görüntü! Kurban edilen keçiler, nehri kırmızıya boyadı

05.10.2022 17:33

ABD'de Chattahoochee Nehri'ndeki kırmızılığı gören köylüler, nehrin yakınına gittiklerinde kafası kesilmiş 500 keçi buldu. Keçilerin, Meksika'daki uyuşturucu kartelleriyle bağlantılı olarak kurban edilmiş olabilecekleri ihtimali üzerinde duruluyor.

Alabama ve Georgia sınırının güney yarısını ve Florida-Georgia sınırının bir bölümünü oluşturan Chattahoochee Nehri'ndeki kırmızılık, bölgede panik yarattı. Kırmızılığın nedenini öğrenmek adına nehre yaklaşan köylüler, korkunç bir manzarayla karşılaştı.

Nehirdeki kırmızılığı gören köylüler, bölgeye gittiklerinde korkunç manzarayla karşılaştı

KEÇİLERİN KAFASINI KESİP NEHRE ATMIŞLAR

Köylüler, nehirde kafaları kesilmiş halde 500 keçi buldu. Keçilerin, Meksika'daki bir uyuşturucu karteliyle bağlantılı olabileceği ve bir inanış nedeniyle kurban edildikleri üzerinden duruluyor.

Nehirdeki kırmızılığı gören köylüler, bölgeye gittiklerinde korkunç manzarayla karşılaştı

BAŞKA GÖRGÜ TANIKLARI DA VAR

Bölgedekilerin ifadesine göre son günlerde nehirde başı kesik keçi görenlerin sayısı hiç de az değil. Ancak bu keçilerin farklı bölgelerde görülmesi nedeniyle olayın ortaya çıkmadığı ifade ediliyor.

YORUMLAR (3)
  • AYDIN YILDIZ: Üzücü bir olay.Bir vahşet.500 tane keçi telef olmuş.Lakin zihni bulanık insanlar için tanıdık gelebilir.Allah hem bu vahşeti yapanlara hemde zihni bulanıklara hidayet nasip etsin! Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
500

Son Dakika Dünya ABD'de korkunç görüntü! Kurban edilen keçiler, nehri kırmızıya boyadı - Son Dakika


Advertisement