Almanya'da konferansa silahlı saldırı: Çok sayıda kişi yaralı, saldırgan öldürüldü - Son Dakika

Almanya'da konferansa silahlı saldırı: Çok sayıda kişi yaralı, saldırgan öldürüldü

24.01.2022 16:10
Almanya'da konferansa silahlı saldırı: Çok sayıda kişi yaralı, saldırgan öldürüldü

Almanya'da Heidelberg şehrinin Neuenheimer Feld bölgesinde bir konferans salonuna saldırı düzenlendi. Saldırganın konferans salonununda ateş ederek birden fazla kişiyi yaraladığı belirtildi.

Almanya'nın Heidelberg kentinde gerçekleştirilen silahlı saldırıda çok sayıda kişi yaralandı. Bölgeye yoğun şekilde güvenlik güçleri konuşlandırıldı.

Heidelberg kentine bağlı Baden-Württemberg'de bir saldırganın çok sayıda kişiyi silahla yaraladığı bildirildi.

Almanya'da konferansa silahlı saldırı: Çok sayıda kişi yaralı, saldırgan öldürüldü

Alman polisi tarafından yapılan açıklamada, "Şimdiye kadar bilinen tek şey şu: Tek bir fail, bir konferans salonunda birkaç kişiyi silahla yaraladı. Failin kendisi ise öldü" ifadeleri yer aldı.

Mannheim Polisi'nden yapılan açıklamaya göre bir saldırgan Heidelberg'de bulunan bir konferans salonuna girerek ateş açtı. Saldırganın olay yerinde öldürüldüğü belirtildi.

YORUMLAR
500
Almanya'da yeğenine oyuncak silah hediye eden Türk vatandaşı, polis şiddeti kurbanı oldu! Almanya'da yeğenine oyuncak silah hediye eden Türk vatandaşı, polis şiddeti kurbanı oldu! Avrupa borsaları yükselişle kapandı Avrupa borsaları yükselişle kapandı Scholz: 'Katar, enerji politikasında önemli bir yol oynuyor' Scholz: 'Katar, enerji politikasında önemli bir yol oynuyor'

Son Dakika Dünya Almanya'da konferansa silahlı saldırı: Çok sayıda kişi yaralı, saldırgan öldürüldü - Son Dakika


Advertisement