Bebeğini emziren kadın bir saniye düşünmeden kazı öldürmeye çalışan kartalı böyle kovaladı - Son Dakika

Bebeğini emziren kadın bir saniye düşünmeden kazı öldürmeye çalışan kartalı böyle kovaladı

24.05.2022 09:51

Kanada'da evinde bebeğini emziren bir kadın, dışarıya baktığında bir kartalın kazı öldürmeye çalıştığını fark etti. Bir an düşünmeyen kadın, kazın yardımına koştu.

Kanada'da meydana gelen nadir olay, ülke genelinde ana haber bültenlerinin konusu oldu. Evinde bebeğini emziren bir kadın, dışarıya baktığında bir kartalın kazı öldürmeye çalıştığını fark etti.

HEMEN DIŞARI KOŞTU

Üstünün müsait olmamasına ve elinde bebeğinin bulunmasına aldırmayan kadın, can havliyle dışarı çıkarak kazı ölümden kurtardı. Genç kadının hareketi, büyük takdir topladı.

HABER BÜLTENLERİNE KONUK OLDU

Olayın ardından haber bültenleri genç kadını ekrana çıkarmak için birbiriyle yarıştı. Kanada'daki özel bir televizyonun yayınına katılan kadın, olay anını anlattı.

YORUMLAR
500
Batılı ülkeler Libya seçimleri için yasal bir temel oluşturulmasının hızlandırılmasını istedi Batılı ülkeler Libya seçimleri için yasal bir temel oluşturulmasının hızlandırılmasını istedi İran'da oto kaplama ve modifiyesi yapan 'kadın usta' hemcinslerini de istihdam ediyor İran'da oto kaplama ve modifiyesi yapan 'kadın usta' hemcinslerini de istihdam ediyor Ekvador'da şiddet olayları sürüyor: 6 ölü Ekvador'da şiddet olayları sürüyor: 6 ölü

Son Dakika Dünya Bebeğini emziren kadın bir saniye düşünmeden kazı öldürmeye çalışan kartalı böyle kovaladı - Son Dakika


Advertisement