Bebeğini emziren kadın bir saniye düşünmeden kazı öldürmeye çalışan kartalı böyle kovaladı - Son Dakika

Bebeğini emziren kadın bir saniye düşünmeden kazı öldürmeye çalışan kartalı böyle kovaladı

24.05.2022 09:51

Kanada'da evinde bebeğini emziren bir kadın, dışarıya baktığında bir kartalın kazı öldürmeye çalıştığını fark etti. Bir an düşünmeyen kadın, kazın yardımına koştu.

Kanada'da meydana gelen nadir olay, ülke genelinde ana haber bültenlerinin konusu oldu. Evinde bebeğini emziren bir kadın, dışarıya baktığında bir kartalın kazı öldürmeye çalıştığını fark etti.

HEMEN DIŞARI KOŞTU

Üstünün müsait olmamasına ve elinde bebeğinin bulunmasına aldırmayan kadın, can havliyle dışarı çıkarak kazı ölümden kurtardı. Genç kadının hareketi, büyük takdir topladı.

HABER BÜLTENLERİNE KONUK OLDU

Olayın ardından haber bültenleri genç kadını ekrana çıkarmak için birbiriyle yarıştı. Kanada'daki özel bir televizyonun yayınına katılan kadın, olay anını anlattı.

YORUMLAR
500
Video: Çin Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü: ABD Diğer Ülkelerdeki İnsan Haklarıyla İlgili Konuşacak Konumda Değil Video: Çin Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü: ABD Diğer Ülkelerdeki İnsan Haklarıyla İlgili Konuşacak Konumda Değil Sancar, HDP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu Açıklaması Sancar, HDP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu Açıklaması Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Biz kuru laf istemiyoruz, biz netice istiyoruz. Orta sahada top çevirmekten bıktık' Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Biz kuru laf istemiyoruz, biz netice istiyoruz. Orta sahada top çevirmekten bıktık'

Son Dakika Dünya Bebeğini emziren kadın bir saniye düşünmeden kazı öldürmeye çalışan kartalı böyle kovaladı - Son Dakika


Advertisement