Dünyada 2017 Coşkusu - Son Dakika

Dünyada 2017 Coşkusu

01.01.2017 13:07

Dünya doğudan batıya 2017 yılını coşkuyla kutluyor.

Dünya doğudan batıya 2017 yılını coşkuyla kutluyor.

Londra havai fişeklerle 2017'ya girdi. Kentin meydanlarında toplanan halk eşsiz havai fişek gösterisinin altında yeni yılı coşkuyla kutladı.

Berlin ve Amsterdam'daki kutlamalar da görülmeye değerdi.

Dünya tarihinin en eski yapılarından olan Mısır piramitleri de yılbaşı için özel hazırlanan ışık gösterisiyle aydınlatıldı.

Dubai ise 2017'yi dünyanın en uzun gökdeleni olan Burç Halife'den atılan havai fişeklerin oluşturduğu renk şöleniyle karşıladı.

Auteur:

Tags:Gepost: 01 januari 2017

YORUMLAR
500
Putin'i kızdıran hamle sonrası Rus vekilden dünyaya gözdağı: İlk füzeyi Londra'ya atacağız Putin'i kızdıran hamle sonrası Rus vekilden dünyaya gözdağı: İlk füzeyi Londra'ya atacağız İngiltere'de demiryolu ve metro çalışanları grevin son gününde gösteri düzenledi İngiltere'de demiryolu ve metro çalışanları grevin son gününde gösteri düzenledi Son dakika! Rus General Gurulyov: 'NATO'yla muhtemel savaşta vurulacak ilk yer Londra olacak' Son dakika! Rus General Gurulyov: 'NATO'yla muhtemel savaşta vurulacak ilk yer Londra olacak'
Kaynak: Euronews.com

Son Dakika Dünya Dünyada 2017 Coşkusu - Son Dakika

Bu haber Euronews.com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Euronews.com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Euronews.com kurumudur.

Advertisement