Turistin uyarısını dikkate almayan kadın, birkaç ay sonra kanser olduğunu öğrendi - Son Dakika
Dünya

Turistin uyarısını dikkate almayan kadın, birkaç ay sonra kanser olduğunu öğrendi

İngiltere'de yaşayan dans eğitmeni, bir turistten dizindeki lekenin kanser hastalığı belirtisi olduğu konusunda uyarı aldı. Yapılan yorumu ciddiye almayan kadın, birkaç ay sonra cilt kanserine yakalandığını öğrendi.

12.02.2021 16:00  Güncelleme: 17:20
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

İngiltere'nin Northumberland bölgesinin Stocksfield kasabasında yaşayan 29 yaşındaki dans eğitmeni Molly Gray, dizindeki küçük ve koyu lekeyi fark eden bir turist tarafından kanser olabileceği konusunda uyarıldı. Filipinler'de tanıştığı kişinin uyarısını dikkate almayan Gray, birkaç ay sonra lekesi büyümeye başlayınca hastaneye gitti. Sağlıklı ve formda olduğunu düşünen kadına, doktorlar cilt kanseri teşhisi koydu.

Filipinler'de tanıştığı turist uyardı! İngiliz kadın, birkaç ay sonra kanser olduğunu öğrendi

"HAYAT BOYU YAŞAMAK ZORUNDA KALACAĞIM"

Erken teşhis sayesinde kanserin yayılmasını engelleyen doktorlar, Gray'in dizindeki ve kasıklarındaki iki lenf düğümünü çıkardı. Cilt kanserine tekrar yakalanmaya meyilli olduğunu belirten genç kadın, "Hayat boyu yaşamak zorunda kalacağım bir şey bu. Önümüzdeki beş yıl boyunca üç ayda bir kontrol yaptırmam gerek ve hava nasıl olursa olsun açıkta kalan cilde güneş kremi sürmem ve D vitamini takviyesi almam gerekiyor." dedi.

Filipinler'de tanıştığı turist uyardı! İngiliz kadın, birkaç ay sonra kanser olduğunu öğrendi
Turistin uyarısını dikkate almayan kadın, birkaç ay sonra kanser olduğunu öğrendi

Son Dakika Dünya Turistin uyarısını dikkate almayan kadın, birkaç ay sonra kanser olduğunu öğrendi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kuvay-ı Milliye çıkışına Hamas'tan ilk sözler: Gurur duyduk
  22:32 Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kuvay-ı Milliye çıkışına Hamas'tan ilk sözler: Gurur duyduk

  Hamas Hareketi, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın AK Parti TBMM Grup Toplantısı'nda yaptığı konuşmadan kısa bir süre sonra yazılı açıklama yaparak, Erdoğan'ın Filistin halkının özgürlük ve topraklarını kurtarma amacındaki mücadelesini takdirle karşıladıklarını belirtti. Hamas, Erdoğan'ın cesur açıklamalarının ve onurlu duruşunun, Türk halkının tarihi ve özgün konumunu somutlaştırdığını ifade etti.

 • Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş: Hac organizasyonlarında İslam ülkelerine örnek teşkil ediyoruz
  22:14 Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş: Hac organizasyonlarında İslam ülkelerine örnek teşkil ediyoruz

  Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Hac ve Umre Hizmetleri Genel Müdürlüğünce düzenlenen 2024 Hac Organizasyonu Kafile Başkanları Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, hac organizasyonlarında İslam ülkelerine örnek olduklarını ve her sene daha iyi hizmet sunma gayreti içinde olduklarını belirtti. Erbaş, haccın müminler için büyük bir özlem olduğunu ve haccın birlik ve beraberliği sağladığını vurguladı. Ayrıca, hac organizasyonlarının başarısı için kafile başkanlarının disiplinli çalışmasının önemine değindi.

 • Çanakkale'de 14 kaçak göçmen kurtarıldı, 1 kişi yakalandı
  21:28 Çanakkale'de 14 kaçak göçmen kurtarıldı, 1 kişi yakalandı

  Çanakkale'nin Ayvacık ilçesi açıklarında Yunan Sahil Güvenlik ekiplerince Türk karasularına geri itilen 14 kaçak göçmen kurtarılırken, ülkeyi yasadışı yollarla terk etmeye çalışan 1 kişi de yakalandı. Sahil Güvenlik ekipleri, Ayvacık ilçesi açıklarında lastik bot içinde kaçak göçmenler olduğu bilgisi üzerine harekete geçti. 7'si çocuk olan 14 kaçak göçmen kurtarıldı ve işlemlerinin ardından Ayvacık ilçesindeki Yabancıları Geri Gönderme Merkezi'ne teslim edildi.

 • İsrail'in Demir Kubbe hava savunma sistemi Gazze Şeridi'nde görüntülendi
  21:24 İsrail'in Demir Kubbe hava savunma sistemi Gazze Şeridi'nde görüntülendi

  İsrail ordusu, İran'dan gelen insansız hava aracı ve füze saldırılarına karşı kullanılan Demir Kubbe hava savunma sistemini basın mensuplarına sergiledi. Sistem, Gazze Şeridi yakınlarındaki Sderot kentinde hazır bekliyor. İsrail Ordu Sözcüsü, İsrail'in bu saldırılara karşı ABD ve diğer ülkelerle işbirliği yaptığını belirtti. Demir Kubbe, 4-70 kilometre mesafede roket, füze ve İHA saldırılarını önlemek için kullanılıyor.

 • Hırvatistan'da Hiçbir Parti Tek Başına Hükümeti Kuracak Çoğunluğa Ulaşamıyor
  21:17 Hırvatistan'da Hiçbir Parti Tek Başına Hükümeti Kuracak Çoğunluğa Ulaşamıyor

  Hırvatistan'da gerçekleştirilen parlamento seçimlerinde sandık çıkış anketlerine göre hiçbir parti tek başına hükümeti kuracak çoğunluğa ulaşamıyor. Anket sonuçlarına göre, HDZ 58, SDP 44, DP 13, Moemo! 11, Most 9, IDS 2, NPS 2 ve Fokus 1 sandalye kazanması bekleniyor. HDZ'nin oy kaybına uğramasında Cumhurbaşkanı Milanovic'in sert eleştirileri ve SDP'ye verdiği destek etkili oldu. Resmi sonuçların beklenmesi gerektiği belirtiliyor.


Advertisement