Hayvanlara işkence eden adamı önce dövüp ardından zorla dışkı yedirdiler - Son Dakika

Hayvanlara işkence eden adamı önce dövüp ardından zorla dışkı yedirdiler

11.03.2023 19:10
Hayvanlara işkence eden adamı önce dövüp ardından zorla dışkı yedirdiler

Çin'de öldürdüğü hayvanlara nasıl işkence ettiğini çektiği videolarla anlatan adam bedelini ağır ödedi. Videolardan adamın peşine düşen bir grup hayvansever, yakaladıkları şahsı önce dövüp ardından zorla dışkı yedirdiler. O anların sosyal medyada paylaşılmasının ardından polis saldırganları yakalamak için çalışma başlattı.

Çin'de korkunç bir olay yaşandı. İsmi Lee olarak açıklanan bir adam, sosyal medyada öldürdüğü hayvanlarla ilgili bilgiler paylaşırken, bir hayvansever Lee'nin adresine ulaşmaya çalıştı.

YERİNİ BULUP İŞKENCE ETTİLER

Çok geçmeden Lee'nin yerini tespit eden hayvansever, arkadaşlarına da haber vererek plan yapmaya başladı. Yaklaşık altı kişilik grup, Lee'nin önünü kesti ve kendisini darp etmeye başladı. Şahıslar daha sonra Lee'ye zorla dışkı yedirdi.

Hayvan düşmanlığının bedelini ağır ödedi! Önce dövdüler, sonra zorla dışkı yedirdiler


POLİS HAREKETE GEÇTİ

Bununla da yetinmeyen şahıslar, yaptıklarını sosyal medyada paylaştı. Videoda Lee, beş kediyi aynı anda öldürdüğünü itiraf ederken, işkence anları sosyal medyada defalarca kez tıkladı.Görüntünün ardından harekete geçen güvenlik güçleri olayla ilgili soruşturma başlattı.

YORUMLAR (4)
  • Yasir : Çinlileri korelileri çok severim özellikle ülkeyi yonetenleri.. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Filozof sn.: Helal olsun yapanların eline saglı ama az yapmışlar Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır
  • hasan: ellerine sağlık Cevap Yaz 15 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
PEŞ PEŞE GELEN OTOMOBİLLERDEN İNENLERİN SİLAHLI KAVGASI KAMERADA PEŞ PEŞE GELEN OTOMOBİLLERDEN İNENLERİN SİLAHLI KAVGASI KAMERADA Alacak verecek meselesi kanlı bitti: 2 yaralı Alacak verecek meselesi kanlı bitti: 2 yaralı Kent Meydanı'nda ortalık karıştı, bankta yatan vatandaş uykusuna devam etti Kent Meydanı'nda ortalık karıştı, bankta yatan vatandaş uykusuna devam etti

Son Dakika Dünya Hayvanlara işkence eden adamı önce dövüp ardından zorla dışkı yedirdiler - Son Dakika


Advertisement