120 metrelik çukura düşen çocuğu kurtarmaya inen ekipler korkutan detayı açıkladı - Son Dakika

120 metrelik çukura düşen çocuğu kurtarmaya inen ekipler korkutan detayı açıkladı

09.12.2022 18:09
120 metrelik çukura düşen çocuğu kurtarmaya inen ekipler korkutan detayı açıkladı

Hindistan'ın Madhya Pradesh kentine bağlı bir köydeki 120 metrelik su kuyusuna düşen Tanmay Sagu'yu kurtarma çalışmaları sürüyor. Kuyunun bir bölümüne inmeyi başaran ekipler çocuğun kendilerine tepki vermediğini dünya basınıyla paylaştı.

Madhya Pradesh kentine bağlı bir köyde çiftçilerin toprağı sulamak adına kullandıkları 120 metrelik su kuyusuna düşen Tanmay Sagu adlı çocuğu kurtarmak adına başlatılan çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Ekipler tarafından çalışmalarla ilgili yeni detaylar dünya kamuoyuna duyuruldu.

HAREKETSİZ ŞEKİLDE YATTIĞINI TESPİT ETTİLER

Çiftçilerin de yardımıyla kuyunun bir bölümüne inmeyi başaran arama kurtarma ekipleri, aşağıda korkunç bir detayla karşılaştı. Buna göre ekipler, çocuğun tüm çabalarına rağmen kendilerine tepki vermediğini belirtti.

Köydeki 120 metrelik çukurda kalan çocuğu kurtarmaya inen ekipler, aşağıdaki korkunç detayı dünyaya duyurdu

OLAYLA İLGİLENEN YARGIÇ AÇIKLAMADA BULUNDU

Dünyanın gözünün çevrildiği olayla ilgilenen Betul Ek Bölge Yargıcı Shyamendra Jayaswal da konuyla ilgili yeni açıklamalarda bulundu. Jayaswal ekiplerin ulaştığı bilginin hemen kötüye yorulmamasının gerektiğini ve çocuğun düşme sırasında bilincini kaybetmiş olabileceğini dile getirdi.

Köydeki 120 metrelik çukurda kalan çocuğu kurtarmaya inen ekipler, aşağıdaki korkunç detayı dünyaya duyurdu

MİLLETVEKİLLERİ DE BÖLGEDE

Korkunç olayı bölgede takip eden milletvekilleri arasında yer alan Shivraj Singh Chouhan da yaptığı açıklamada talihsiz çocuğun sağ salim eve dönebilmesi adına gece gündüz çalışmaların devam ettiğini kaydetti.

YORUMLAR
500
Cinsiyet değiştiren oyuncu Meli Bendeli, aylık hormon masrafını açıkladı: 1,5 milyar harcıyorum Cinsiyet değiştiren oyuncu Meli Bendeli, aylık hormon masrafını açıkladı: 1,5 milyar harcıyorum

Son Dakika Dünya 120 metrelik çukura düşen çocuğu kurtarmaya inen ekipler korkutan detayı açıkladı - Son Dakika


Advertisement