Sapık Polis Memuru! - Son Dakika
Dünya

Sapık Polis Memuru!

Sapık Polis Memuru!

Bir Polis Memuru, Karakolda 19 Kadına Tecavüz ve Cinsel Tacizde Bulunduğu Suçlamasıyla Hakim Karşısına Çıkarıldı.

21.01.2010 16:36
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

İngiltere’de 41 yaşındaki bir polis memuru, karakolda 19 kadına tecavüz ve cinsel tacizde bulunduğu suçlamasıyla hakim karşısına çıkarıldı. Hakkında tecavüzden cinsel tacize kadar 43 suçlama bulunan Michel, görevden el çektirildi. İngiliz medyası, kadınların çoğunun polis tarafından gözaltına alınan uyuşturucu bağımlısı veya evsizler olduğunun tahmin edildiğini bildirdi.

Ülkenin kuzey doğusundaki Northumberland polis merkezinde yapan 41 yaşındaki polis memuru Stephen Michell, evsiz ya da uyuşturucu bağımlısı 19 kadına tecavüz ve cinsel tacizde bulunmakla suçlanıyor.  

 

Mağdurların şikayeti üzerine geçtiğimiz hafta gözaltına alınan Michell, 7’si tecavüz,17’si cinsel taciz ve 19’u görevi kötüye kullanma olmak üzere toplam  43 suçlamayla Newcastle Magistrates mahkemesinde hakim karşısına çıkarıldı.

 

İngiliz Bağımsız Polis Şikayet Komisyonu (IPCC), 1999-2007 tarihleri arasında meydana geldiği belirtilen söz konusu iddialarla ilgili soruşturma başlattı.

 

Hakkında yürütülen soruşturma nedeniyle görevden el çektirilen Michell’ın polis arkadaşları, iddiaları ‘korkunç’ olarak nitelendirdi.

Kaynak: DHA

Son Dakika Dünya Sapık Polis Memuru! - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • İran'dan İsrail'e misilleme uyarısı:
  10:45 İran'dan İsrail'e misilleme uyarısı: "Tepkimiz daha büyük olur"

  İsrail'in Şam'daki İran konsolosluğuna 1 Nisan'daki saldırısına İran'dan dün gece saatlerinde İHA'larla düzenlenen bir saldırı karşılığı geldi. İran'dan konuyla ilgili yeni bir açıklama geldi. Genelkurmay Başkanı Muhammed Bagheri, "İsrail'in misilleme yapması durumunda İran'ın tepkisi dün geceye göre çok daha büyük olacak" dedi.

 • AB ve ABD, İran'ın İsrail'e düzenlediği hava saldırısını kınadı
  10:44 AB ve ABD, İran'ın İsrail'e düzenlediği hava saldırısını kınadı

  Avrupa Birliği (AB) ülkeleri ile ABD ve Birleşik Krallık'ın aralarında bulunduğu bazı ülkeler, İran'ın İsrail'e gece saatlerinde düzenlediği hava saldırısını kınadı. ABD Başkanı Joe Biden, İran'ın İsrail'deki askeri tesislere düzenlediği saldırıları kınadığını belirtti ve İsrail'in güvenliğine olan desteğini teyit etti. Diğer ülkeler de İran'ın saldırısını kınayarak, bölgedeki gerilimin daha da tırmanmaması için çaba gösterdiklerini ifade etti.

 • İran, İsrail'i vurduğu İHA ve füzelerin videosunu paylaştı
  10:42 İran, İsrail'i vurduğu İHA ve füzelerin videosunu paylaştı

  Şam'daki konsolosluk saldırısına misilleme yapan İran, İsrail'i "Gerçek Vaat" operasyonuyla vurdu. Saldırı dünyayı tedirgin ederken İran ordusu bu sabah itibarıyla İsrail'e düzenlediği saldırıda kullandığı İHA ve füzelerin videosunu paylaştı.


Advertisement