Ünlü Modacı Tom Ford'dan İkinci Film: 'Nocturnal Animals / Gece Hayvanları' - Son Dakika
Dünya

Ünlü Modacı Tom Ford'dan İkinci Film: 'Nocturnal Animals / Gece Hayvanları'

Ünlü Modacı Tom Ford\'dan İkinci Film: \'Nocturnal Animals / Gece Hayvanları\'

Ünlü modacı Tom Ford 'A Single Man' isimli ilk yönetmenlik denemesinin 7. yılında 'Nocturnal Animals / Gece Hayvanları' filmiyle seyircilere merhaba diyor.

31.10.2016 19:31

Ünlü modacı Tom Ford 'A Single Man' isimli ilk yönetmenlik denemesinin 7. yılında 'Nocturnal Animals/ Gece Hayvanları' filmiyle seyircilere merhaba diyor. Psikolojik gerilim yapımının başrollerinde, galeri sahibi Susan'ı canlandıran Amy Adams ve eski eşi olarak Jake Gyllenhaal karşımıza çıkıyor.

Tom Ford yönetmenlik kariyerinden şu sözlerle dem vurdu:

"Artırılmış gerçekliği seviyorum. Bir film yaparken insanların gerçek hayattakinden daha güzel olmasını, her şeyin dahasını vermeyi istiyorum. Bu proje için düşündüğüm ilk oyuncu Amy idi ve bu konuda kendimi çok şanslı hissediyorum. Çünkü bu kadın filmde eski kocasının yazdığı kitabı okuyarak yaşamını görüyor ve Amy yüzündeki mimiklerle ve bakışlarıyla ne düşündüğünü seyirciye anlatabilen bir oyuncu."

'Gece Hayvanları/ Nocturnal Animals', iç içe anlatılan iki gerilimli hikayeyi ele alıyor. Susan, 20 yıl önce ayrıldığı eski eşinin yazdığı ve kendisine yolladığı taslak halindeki romanı okudukça geçmişindeki karanlık anılarla yüzleşirken Tony Hastings'in ailesiyle çıktığı gezi ise kabusa dönüyor.

Oyuncu Amy Adams şu sözlerle Tom Ford ile çalışmaktan bahsetti:

'Tom'un geçmiş ve şimdiki zamanda ve gerçekle hayal arasında seyahat etme fikrini sevdim. ve bir takım hareketlerin tesadüfi şekilde etkileşimde olmasını da sevdiğimi belirtmeliyim. Ama şunu da söylemem gerekiyor; Susan karakterine çalışmaya başladığımda ona kendimi çok uzak hissettim ve nasıl bu işi kotarabileceğimi bilemiyordum. Ardından benim onu yargıladığım her konuda karakterin de kendini yargıladığını fark ettim. Böylece karakterle aramda bir bağ kurabildim."

'Nocturnal Animals/ Gece Hayvanları' 9 Aralık'ta Türkiye'de gösterime girecek.

Auteur:

Tags:Gepost: 31 oktober 2016

Kaynak: Euronews.com

Son Dakika Dünya Ünlü Modacı Tom Ford'dan İkinci Film: 'Nocturnal Animals / Gece Hayvanları' - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement