Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Şırnak'ta 110 öğrenciye kırtasiye yardımı yapıldı - Son Dakika

Şırnak'ta 110 öğrenciye kırtasiye yardımı yapıldı

Şırnak'ın Uludere ilçesinde Gönül Dostları İnsani Hizmet Derneği tarafından 110 öğrenciye kırtasiye yardımı yapıldı. İstanbul merkezli derneğin kurucu başkanı Esra Nur Bulur ve üyeleri, Şenoba İlkokulu'ndaki öğrencilere çanta, zeka oyunları, spor malzemeleri, oyuncak, sözlük ve kırtasiye malzemeleri dağıttı. Uludere Gezici Çocuk Tiyatro Ekibi de öğrencilere pamuk şeker dağıttı. Dernek, hayırseverlerin yardımlarını dezavantajlı bölgelerdeki öğrencilere ulaştırmaya devam edeceğini belirtti.

Şırnak\'ta 110 öğrenciye kırtasiye yardımı yapıldı
23.09.2023 - 14:59,

Şırnak'ın Uludere ilçesinde Gönül Dostları İnsani Hizmet Derneği'nce 110 öğrenciye kırtasiye yardımı yapıldı.

Merkezi İstanbul'da bulunan derneğin kurucu başkanı Esra Nur Bulur ve dernek üyeleri, ilçeye bağlı Şenoba beldesindeki kırsal Şenoba İlkokulunda eğitim gören öğrencileri ziyaret etti.

Bulur ve üyeler tarafından öğrencilere çanta, zeka oyunları ve spor malzemeleri, oyuncak, sözlük ve kırtasiye malzemesi dağıtıldı.

Uludere Gezici Çocuk Tiyatro Ekibi de öğrencilere pamuk şeker dağıttı.

Bulur, hayırseverler tarafından yapılan yardımları dezavantajlı bölgelerde eğitim gören öğrencilere ulaştırdıklarını söyledi.

Dernek olarak yurt içi ve dışındaki ihtiyaç sahiplerinin yanında olmaya devam edeceklerini belirten Bulur, "Çok şükür bugün burada emanetin yerine ulaşmasının huzuru içindeyiz. Okul belirleme sürecinde ve tüm aşamalarda yanımızda olan İlçe Milli Eğitim Müdürümüze teşekkür ederiz." dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mikail Demirtaş ise hayırseverler ile derneğe teşekkür etti.

Kaynak: AA
YORUMLAR

Son Dakika Eğitim Şırnak'ta 110 öğrenciye kırtasiye yardımı yapıldı - Son Dakika


Advertisement