11. Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri - Son Dakika

11. Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri

02.01.2012 12:40
11. Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri

AP'de bu yıl ilk defa "Sürdürülebilir Kalkınmaya" en iyi katkısı bulunan proje "UNDP Özel Ödülü" de alacak.

Türkiye Halkla İlişkiler Derneği tarafından düzenlenen 11. Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri yarışmasına başvurular devam ediyor .

Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından bu yıl on birinci kez gerçekleştirilecek Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri bu yıl sürdürülebilirlik kavramıyla yeni bir soluk kazanıyor. Sürdürülebilirlik kavramının yoğun olarak tartışıldığı ve gündemi geldiği bugünlerde kategori ödüllerinin yanı sıra, Büyük Ödül ve Jüri Özel Ödülü'ne ek olarak Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı – UNDP işbirliğiyle 'UNDP Özel Ödülü' verilecek.

UNDP Uluslararası Özel Sektör ve Kalkınma Merkezi Direktör Yardımcısı Hansın Doğan konuya ilişkin yaptığı açıklamada; "yarışmanın tüm kategorilerine yapılan başvurular arasından, sosyal ve çevresel etkileri en iyi ele alan projeye UNDP özel ödülü verileceğini belirterek, şunları söyledi :"Proje seçiminde kategori için oluşturulmuş uzmanlardan oluşan farklı bir jüri değerlendirmeleri yapacaktır. Projelerin toplumsal faydası, dezavantajlı kesimleri kapsayıcılığı, piramidin tabanındaki gruplar için gerçekleşen ekonomik sonuçları, çevre etkisinin yönetimi ve genel olarak sürdürülebilir kalkınmaya olan katkısı göz önünde bulundurularak yapılacak seçim sonucu en iyi bulunan uygulamanın sahibi kuruluş UNDP tarafından özel bir ödülle onurlandırılacaktır".

TÜHİD Yönetim Kurulu Başkanı Fügen Toksü, sürdürülebilirlik kavramının her geçen gün öneminin arttığını ve iletişim sektöründeki gelişimleri ve eğilimleri takip eden bir yarışma programı olarak, Birleşmiş Milletler Programı-UNDP'nin Altın Pusula'ya dahil olmasının önemli bir yer teşkil ettiğini belirtti. UNDP Özel Ödülü ile Altın Pusula'ya uluslar arası değerlendirme de katılmış bulundu.

Ayrıca, Yarışmanın iletişim fakültesi öğrencileri için oluşturulan kısmında Genç iletişimciler Kategorisi kapsamında "İstanbul Markasının İletişiminin Dijital ve Sosyal Ortamlarda Yönetilmesi" konulu proje çalışmalarıyla, genç iletişimciler bireysel veya ekip olarak yarışmada yer alacaklar.

Altın Pusula yarışmasına başvurular 20 Ocak 2012 – Cuma gününe kadar www.altinpusula.org sitesinden yapabilecek. Proje dosyalarının son gönderilme tarihi ise 02 Mart 2012 – Cuma.

11. Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Ekonomi 11. Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR
500

Son Dakika

58 milyon euro yatırım yapılan Türkiye'nin ilk yerli şanzımanı tanıtıldı 23:14 58 milyon euro yatırım yapılan Türkiye'nin ilk yerli şanzımanı tanıtıldı Burcu Biricik, şalvar giyip tülbent taktı! Makyajsız hali dikkat çekti 22:57 Burcu Biricik, şalvar giyip tülbent taktı! Makyajsız hali dikkat çekti Dolmabahçe'de büyük yıkım! Şampiyonlar Ligi'nde Beşiktaş, sahasında Sporting'e 4-1 mağlup oldu 21:34 Dolmabahçe'de büyük yıkım! Şampiyonlar Ligi'nde Beşiktaş, sahasında Sporting'e 4-1 mağlup oldu
Babacan'dan Bahçeli'yi çok kızdıracak sözler! Eski videolarını izletti, kendini tutamadı güldü 20:11 Babacan'dan Bahçeli'yi çok kızdıracak sözler! Eski videolarını izletti, kendini tutamadı güldü Bülent Arınç'tan gündem olacak sözler: CHP'nin oyları artıyor, artacak 18:20 Bülent Arınç'tan gündem olacak sözler: CHP'nin oyları artıyor, artacak Fahiş fiyat tartışmalarına BİM'den cevap: Yüksek fiyatların sorumlusu biz değiliz 17:11 Fahiş fiyat tartışmalarına BİM'den cevap: Yüksek fiyatların sorumlusu biz değiliz
Kur'an kursunda skandal! 15 yaşındaki çocuğa aylarca cinsel istismarda bulunmuşlar 16:53 Kur'an kursunda skandal! 15 yaşındaki çocuğa aylarca cinsel istismarda bulunmuşlar 16:02 "Saldırmak için bekliyorlar" diyen Tümamiral Yaycı: S-400'ler bir an önce aktive edilip güvenliğimiz sağlanmalı
Advertisement