Bu Hafta 7 Film Vizyona Girecek - Son Dakika
Ekonomi

Bu Hafta 7 Film Vizyona Girecek

Bu Hafta 7 Film Vizyona Girecek

Bu hafta vizyona, Onur Ünlü'nün, Peyami Safa'nın aynı adlı eserinden uyarladığı "Cingöz Recai" filmiyle birlikte 7 film giriyor.

12.10.2017 12:08
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Bu hafta vizyona, Onur Ünlü'nün, Peyami Safa'nın aynı adlı eserinden uyarladığı "Cingöz Recai" filmiyle birlikte 7 film giriyor.

Kaynak: Dunya.com

Son Dakika Ekonomi Bu Hafta 7 Film Vizyona Girecek - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Akaryakıt zamları sonrası at, eşek ve katırların kullanımı artıyor
  13:18 Akaryakıt zamları sonrası at, eşek ve katırların kullanımı artıyor

  Akaryakıt zamlarının ardından kırsal kesimlerde kullanılan at, eşek ve katır gibi geleneksel yük taşıma ve çift sürme hayvanları değer görmeye devam ediyor. Aydın'ın kırsal kesimlerinde kullanılan bu hayvanlar, artan akaryakıt fiyatları nedeniyle üreticilerin tercihi olmaya devam ediyor. Aydınlı çiftçiler, at, eşek ve katırları tercih ederek ekonomik zorlukların üstesinden gelmeye çalışırken, bu taşımacılık yöntemi aynı zamanda doğal ve çevreci bir seçenek olarak da değerlendiriliyor. Akaryakıt fiyatlarındaki artış nedeniyle at, eşek ve katırlarla yapılan taşıma ve ulaşımın daha tasarruflu olduğu belirtilirken, hayvanlarla yolculuk yapmanın sağlık açısından da avantajları olduğu ifade ediliyor.

 • Marmaris'e sezonun ilk kruvaziyer gemisi geldi
  13:17 Marmaris'e sezonun ilk kruvaziyer gemisi geldi

  Muğla'nın Marmaris ilçesine Bahamalar bayraklı lüks kruvaziyer olan Silver Spirit, sezonun ilk yolcularını getirdi. Gemiye ABD'li ve İngiliz 490 yolcu ile 360 personel bulunuyor. Turistler, Marmaris'in tarihi ve turistik yerlerini gezdikten sonra Dalyan Kaunos gezisine katıldı. Geminin akşam saatlerinde Kuşadası Limanı'na hareket edeceği belirtildi.

 • Hayırsever iş insanı, babası için 40 köydeki çiftçilere yulaf tohumu dağıttı
  13:04 Hayırsever iş insanı, babası için 40 köydeki çiftçilere yulaf tohumu dağıttı

  Sivas'ın Zara ilçesinde hayırsever bir iş insanı, ölen babası adına 40 köydeki 40 çiftçiye yulaf tohumu dağıttı. Zara Ziraat Odası tarafından teslim alınan tohumlar, 300'er kilo olarak belirlenen çiftçilere dağıtıldı. Zara Ziraat Odası Başkanı, iş insanına teşekkür ederek, bu hayırların babası için yapıldığını ve Zara'nın gelişmesine katkı sağladığını belirtti.

 • KONYARAY Banliyö Hattı'nın İlk Etabında Çalışmalar Hızla Devam Ediyor
  12:37 KONYARAY Banliyö Hattı'nın İlk Etabında Çalışmalar Hızla Devam Ediyor

  Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ile Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından şehre kazandırılacak KONYARAY Banliyö Hattı'nın ilk etabı olan Konya Gar-Kayacık Lojistik Merkezi arasındaki 17,4 kilometrelik bölümde çalışmalar yoğun şekilde sürüyor. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, çalışmaları yerinde inceleyerek son durumu hakkında bilgi aldı.

 • Deri Sektörü İhracatı 263,5 Milyon Dolara Ulaştı
  12:33 Deri Sektörü İhracatı 263,5 Milyon Dolara Ulaştı

  Deri sektörünün 2024 yılı Ocak-Şubat dönemi ihracatı 263,5 milyon dolara ulaştı. Rusya'da uygulanan ambargolara rağmen sektörün talebi yüksek. Avrupa Birliği ülkelerinden yoğun katılım bekleniyor. Sektör, pazar çeşitliliğini artırarak düşüşü telafi etmeyi hedefliyor.

 • Ankara'da Taksi Durakları Yenileniyor
  12:20 Ankara'da Taksi Durakları Yenileniyor

  Ankara Büyükşehir Belediyesi, başkentte kullanılamayacak durumda olan taksi duraklarını teker teker yenilemeye devam ediyor. Kent genelinde 46 tane taksi durağının yenileme çalışması tamamlanırken, 18 durağın daha ihalesi gerçekleştirildi.


Advertisement