Ethem Sancak, TOGG Yönetim Kurulu'ndan istifa etti - Son Dakika

Ethem Sancak, TOGG Yönetim Kurulu'ndan istifa etti

29.12.2020 16:46

BMC Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Sancak, Türkiye'nin Otomobili Girişimi Grubu Sanayi ve Ticaret AŞ'nin yönetim kurulu üyeliğinden istifa etti Sancak'ın yerine BMC İcra Kurulu Başkanı Bülent Denkdemir'in seçilmesine karar verildi.

BMC Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Sancak, TOGG Yönetim Kurulu üyeliğinden istifa etti. Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin genel kurul toplantısında Ethem Sancak'ın istifası sonrasında yerine BMC İcra Kurulu Başkanı Bülent Denkdemir'in yönetim kurulu başkanlığına gelmesine oybirliği ile karar verildi. TOGG'un web sayfasında da Ethem Sancak'ın yerine Bülent Denkdemir'in yer aldığı görüldü.

TOGG'un yönetim yapısında Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarciklıoğlu yürütüyor. Tuncay Özilhan ve Taha Yasin Öztürk Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevinde bulunurken, kurulda Kamilhan Süleyman Yazıcı, Bülent Denkdemir, İnan Kıraç, Okan Baş, İzzet Serhat Demir, Osman Yılmaz, Ahmet Nazif Zorlu ve Bekir Cem Köksal üye olarak yer alıyor.

YORUMLAR
500
Cem Küçük, 'istifa etti' iddialarına yanıt verdi: İşimin başındayım Cem Küçük, 'istifa etti' iddialarına yanıt verdi: İşimin başındayım İYİ Parti'den bir istifa daha İYİ Parti'den bir istifa daha Nijerya'da istifa eden Başyargıcın yerine atama yapıldı Nijerya'da istifa eden Başyargıcın yerine atama yapıldı

Son Dakika Ekonomi Ethem Sancak, TOGG Yönetim Kurulu'ndan istifa etti - Son Dakika


Advertisement