Fethiye Hidroelektrik Santrali'nin Özelleştirilmesi - Son Dakika

Fethiye Hidroelektrik Santrali'nin Özelleştirilmesi

19.10.2015 17:11
Fethiye Hidroelektrik Santrali'nin Özelleştirilmesi

Fethiye Hidroelektrik Santrali ile santral tarafından kullanılan taşınmazların özelleştirme ihalesinde en yüksek teklifi, 128 milyon 25 bin lira ile Eti Alüminyum Anonim Şirketi verdi.

Fethiye Hidroelektrik Santrali ile santral tarafından kullanılan taşınmazların özelleştirme ihalesinde en yüksek teklifi, 128 milyon 25 bin lira ile Eti Alüminyum Anonim Şirketi verdi.

Özelleştirme İdaresi'nde gerçekleştirilen ihaleye, 9 Ekim'de ön yeterlilik ve teklif için başvurusu kabul edilen 15 şirketin temsilcileri katıldı.

İlk olarak bir tur elemesiz kapalı zarfla tekliflerin verilmesinin ardından, beş elemeli turda teklifler alındı.

Elemeli son tur olan beşinci turdan sonra açık arttırma görüşmelerine geçildi. Açık arttırma başlangıç tutarı 120 milyon 175 bin lira olurken, asgari artırım aralığı 25 bin lira olarak belirlendi.

Yaklaşık 80 dakika süren ihalede en yüksek teklifi 128 milyon 25 bin lira ile Eti Alüminyum Anonim Şirketi verdi.

YORUMLAR
500
Muğla'da birlikte yaşadığı kadını otomobille çarparak öldüren sanık hakim karşısında Muğla'da birlikte yaşadığı kadını otomobille çarparak öldüren sanık hakim karşısında Büyük Samanlık Plajı'nda Mavi Bayrak 'Çevre Eğitimi' verildi Büyük Samanlık Plajı'nda Mavi Bayrak 'Çevre Eğitimi' verildi Yakıtı biten tekneyi KIYEM kurtardı Yakıtı biten tekneyi KIYEM kurtardı
Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi Fethiye Hidroelektrik Santrali'nin Özelleştirilmesi - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement