Günseli Kato, Sanatı Vitrine Taşıdı - Son Dakika
Ekonomi

Günseli Kato, Sanatı Vitrine Taşıdı

Günseli Kato, Sanatı Vitrine Taşıdı

Günseli Kato'nun fırçası ile Harvey Nichols İstanbul Mağazası'nın vitrininde yorumlandı.

24.05.2012 08:37  Güncelleme: 09:38

Günseli Kato'nun canlı performansı ile yorumlanan proje, ilk olma özelliğini de taşıyor. Kanyon Alışveriş Merkezi'ndeki Harvey Nichols İstanbul Mağazası'nda 1 ay süresince sergilenecek olan eserin yapım aşaması görüntüleri de vitrinde yer alacak.

Türkiye'nin sanat konseptiyle inşa edilen ilk projesi Bay İnşaat - 42 Maslak'ın kulelerini yorumlayan Günseli Kato, Harvey Nichols İstanbul mağazasının vitrininde kurulan şantiye dekorunda farklı bir çalışmaya imza attı. Beton zemin üzerine 42 Maslak Kuleleri'ni resmeden ve aynı anda basın ile de sohbetini sürdüren sanatçı canlı performansının ardından eserini mağaza ziyaretçilerinin beğenisine sundu.

Sanatı, lüksün vitrinine taşıdı

Uluslararası arenada lüks modanın temsilcisi Harvey Nichols ile işbirliğine giden Bay İnşaat, A++ hedef kitleye sanat ile iç içe yaşamın temsilini sunmak için bu projeyi geliştirdi. Sanat ile inşa edilen Bay İnşaat - 42 Maslak Projesi sanat çalışmalarına canlı performansı ekleyerek bu hedefini vitrinlerde sergilemeyi tercih etti.

Şantiyede gerçekleştirdiği özel çekimler, renkli iş makineleri ve işçi tulumlarının ardından Türkiye'de ilk defa ünlü bir sanatçının yorumu ile yeniden şekillenen Bay İnşaat - 42 Maslak Projesi, Harvey Nichols İstanbul'un vitrininde dikkatleri üzerine çekiyor.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Ekonomi Günseli Kato, Sanatı Vitrine Taşıdı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement