Bakan Nebati'den Meclis'te AK Parti grubuna sunum - Son Dakika

Bakan Nebati'den Meclis'te AK Parti grubuna sunum

25.01.2023 16:46
Bakan Nebati'den Meclis'te AK Parti grubuna sunum

HAZİNE ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) AK Parti grubuna ekonomiye ilişkin sunum yaptı.

HAZİNE ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) AK Parti grubuna ekonomiye ilişkin sunum yaptı.

AK Parti TBMM grubu, AK Parti Grup Başkanı İsmet Yılmaz başkanlığında toplandı. Basına kapalı olarak 2,5 saat süren toplantıda Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati'nin, AK Parti'li milletvekillerine 2022 yılını değerlendirdiği ve 2023 hedeflerini anlattığı kaydedildi. 'Türkiye Ekonomi Modeli', kur korumalı mevduat uygulaması, fiyat istikrarının sağlanması, emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) düzenlemesine ilişkin çalışmalarla ilgili vekillere bilgi verildiği öğrenildi. Bakan Nebati'nin, milletvekillerinin sorularını yanıtladığı da belirtildi.


Kaynak: DHA
YORUMLAR
500
Bin Yurttaş, 'Sosyalist Cumhurbaşkanı Adayı İçin' Çağrı Metni Yayınladı: 'Önümüzdeki Seçimlerde Sosyalist Bir Cumhurbaşkanı Adayı Çıkarabilmek İçin... Bin Yurttaş, 'Sosyalist Cumhurbaşkanı Adayı İçin' Çağrı Metni Yayınladı: 'Önümüzdeki Seçimlerde Sosyalist Bir Cumhurbaşkanı Adayı Çıkarabilmek İçin... BAKAN KASAPOĞLU 'MİLLETİMİZ, TÜRKİYE'Yİ MASA BAŞINDA DİZAYN ETMEYE ÇALIŞANLARA MESAJ VERECEKTİR' BAKAN KASAPOĞLU 'MİLLETİMİZ, TÜRKİYE'Yİ MASA BAŞINDA DİZAYN ETMEYE ÇALIŞANLARA MESAJ VERECEKTİR' AK Parti Grup Başkanvekili Akbaşoğlu: 'EYT'liler daha mı az maaş alacak diye söylentiler yalandır, çarpıtmadır. AK Parti Grup Başkanvekili Akbaşoğlu: 'EYT'liler daha mı az maaş alacak diye söylentiler yalandır, çarpıtmadır.

Son Dakika Ekonomi Bakan Nebati'den Meclis'te AK Parti grubuna sunum - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement