Jeotermal kaynak ve doğal mineralli su arama sahaları ihale edilecek - Son Dakika

Jeotermal kaynak ve doğal mineralli su arama sahaları ihale edilecek

24.03.2021 09:03
Jeotermal kaynak ve doğal mineralli su arama sahaları ihale edilecek

Osmaniye'de bulunan 11 jeotermal kaynak ve doğal mineralli su arama ve işletme sahası ihaleye çıkarıldı.

Osmaniye'de bulunan 11 jeotermal kaynak ve doğal mineralli su arama ve işletme sahası ihaleye çıkarıldı.

Osmaniye İl Encümeni Başkanlığının ihale ilanı, Resmi Gazete'de yayımlandı.

Buna göre, Osmaniye'nin Toprakkale, Kadirli, Düziçi, Bahçe ve Merkez ilçelerindeki ruhsatlı sahalara ait alanlarda bulunan 11 jeotermal kaynak ve doğal mineralli su arama ve işletme sahası açık teklif artırma usulüyle ihale edilecek.

Muhammen bedelleri 60 bin lira ile 900 bin lira arasında değişen sahaların ihaleleri 28 Nisan Çarşamba günü saat 15.10'da Osmaniye İl Encümeni toplantı salonunda gerçekleştirilecek.

İstekliler, tekliflerini sözlü olarak ihale saatine kadar Osmaniye İl Encümeni Başkanlığına sunabilecek.

YORUMLAR
500
Merkez Bankası zorunlu karşılık düzenlemesi Resmi Gazete'de yayımlandı Merkez Bankası zorunlu karşılık düzenlemesi Resmi Gazete'de yayımlandı Merkez Bankası'ndan ticari kredi faizlerini düşürecek adım Merkez Bankası'ndan ticari kredi faizlerini düşürecek adım Babacan: Tek İmzayla 200 Bin Suriyeliyi Vatandaş Yapan Sayın Erdoğan'a Soruyorum; Sen Bu Vatandaşlıkları Niye Veriyorsun, Hangi Kritere Göre... Babacan: Tek İmzayla 200 Bin Suriyeliyi Vatandaş Yapan Sayın Erdoğan'a Soruyorum; Sen Bu Vatandaşlıkları Niye Veriyorsun, Hangi Kritere Göre...
Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi Jeotermal kaynak ve doğal mineralli su arama sahaları ihale edilecek - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement