Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Mustafa Varank, İnegöl OSB yangınında zarar gören esnafla bir araya geldi - Son Dakika

Mustafa Varank, İnegöl OSB yangınında zarar gören esnafla bir araya geldi

Eski Sanayi ve Ticaret Bakanı Mustafa Varank, İnegöl OSB'de meydana gelen yangında zarar gören esnafla bir araya geldi. Varank, esnafların sorunlarının çözümü için elinden geleni yapacağını belirtti. İnegöl Kaymakamı, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı, İnegöl Belediye Başkanı, İTSO Başkanı ve AK Parti yetkilileri de Varank'a eşlik etti. Varank, esnafların taleplerini dinleyerek, üretime geçebilecekleri yer ve kredi konularında Maliye Bakanı ve BDDK Başkanı ile görüşeceğini söyledi.

Mustafa Varank, İnegöl OSB yangınında zarar gören esnafla bir araya geldi
06.08.2023 - 14:38,

Eski Sanayi ve Ticaret Bakanı Mustafa Varank, geçtiğimiz günlerde İnegöl OSB'de meydana gelen yangında iş yerleri zarar gören esnafla bir araya geldi. Varank, esnafın sorunlarının çözümü noktasında elinden geleni yapacağını belirtti.

Esnaflarla yangın bölgesinde bir araya gelen Varank'a İnegöl Kaymakamı Eren Arslan, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, İTSO Başkanı Yavuz Uğurdağ, AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Durmuş eşlik etti. Yangınla ilgili bilgi alan Mustafa Varank, esnafların taleplerini dinledi. Kısa süre içinde üretime geçebilecekleri yer ile kredi ve kesilen çeklerin ötelenmesini isteyen esnaflara konuyla ilgili Maliye Bakanı ve BDDK Başkanı ile görüşeceğini söyleyen Varank, esnafların kısa sürede yeniden üretime geçmeleri adına elinden geleni yapacağını belirtti. - BURSA

Kaynak: İHA

Son Dakika Ekonomi Mustafa Varank, İnegöl OSB yangınında zarar gören esnafla bir araya geldi - Son Dakika


Advertisement