Son dakika Mustafa Varank haberleri, Mustafa Varank son dakika, son dakika Mustafa Varank

Son Dakika Mustafa Varank Haberleri

Son dakika Mustafa Varank haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son mustafa varank haberleri anında burada.

 • 23:59 GÜNDEM ÖZETİ / 19 Eylül 2021 GÜNDEM ÖZETİ / 19 Eylül 2021

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşmiş Milletler 76'ncı Genel Kurulu'na katılmak üzere Atatürk Havalimanı'ndan Amerika Birleşik Devletleri'ne hareket edecek.

 • 17:14 Son dakika haber: CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN YENİ KÜRESEL SİSTEMDE YER ALMAK İÇİN ÜZERİMİZE NE DÜŞÜYORSA YAPMAKTA KARARLIYIZ Son dakika haber: CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN YENİ KÜRESEL SİSTEMDE YER ALMAK İÇİN ÜZERİMİZE NE DÜŞÜYORSA YAPMAKTA KARARLIYIZ

  Son dakika haberi... CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, "Salı günü Amerika'da Birleşmiş Milletler Genel Kurulu'nda da ifade edeceğim gibi önümüzdeki dönemde yeni küresel sistemde hak ettiğimiz yeri almak için üzerimize ne düşüyorsa yapmakta kararlıyız.

 • 16:25 Son dakika haber | CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: YENİ KÜRESEL SİSTEMDE YER ALMAK İÇİN ÜZERİMİZE NE DÜŞÜYORSA YAPMAKTA KARARLIYIZ Son dakika haber | CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: YENİ KÜRESEL SİSTEMDE YER ALMAK İÇİN ÜZERİMİZE NE DÜŞÜYORSA YAPMAKTA KARARLIYIZ

  Son dakika gündem haberine göre CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, "Salı günü Amerika'da Birleşmiş Milletler Genel Kurulu'nda da ifade edeceğim gibi önümüzdeki dönemde yeni küresel sistemde hak ettiğimiz yeri almak için üzerimize ne düşüyorsa yapmakta kararlıyız.

 • 16:24 Son dakika haberi | Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yeni küresel sistemde yer almak için üzerimize ne düşüyorsa yapmakta kararlıyız Son dakika haberi | Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yeni küresel sistemde yer almak için üzerimize ne düşüyorsa yapmakta kararlıyız

  Son dakika haberleri: CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, "Salı günü Amerika'da Birleşmiş Milletler Genel Kurulu'nda da ifade edeceğim gibi önümüzdeki dönemde yeni küresel sistemde hak ettiğimiz yeri almak için üzerimize ne düşüyorsa yapmakta kararlıyız.

 • 15:56 TİM İhracatın Şampiyonları Ödül Töreni TİM İhracatın Şampiyonları Ödül Töreni

  Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı İsmail Gülle, ihracatı bu yıl 210 milyar dolara, 2026'da ise 300 milyar dolara taşıyacaklarını belirterek, "Türkiye bugün, küresel ihracattan yüzde 1'in üzerinde pay alan, üretim ve ihracatta bir üst lige adım atmış bir ülkedir.

 • 15:51 Cumhurbaşkanı Erdoğan, TİM 28. Olağan Genel Kurulu ve İhracatın Şampiyonları Ödül Töreni'ne katıldı: (2) Cumhurbaşkanı Erdoğan, TİM 28. Olağan Genel Kurulu ve İhracatın Şampiyonları Ödül Töreni'ne katıldı: (2)

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, aylık, 6 aylık ve 12 aylık bazda Cumhuriyet tarihinin en yüksek ihracat rakamlarına bu yıl ulaşıldığını belirterek, "Mesela 12 aylık ihracatımız ilk defa 200 milyar dolar eşiğini aşarak 17 Eylül itibarıyla 211 milyar dolarla rekor kırdı.

 • 15:47 Son dakika haberi... Ticaret Bakanı Muş: 'İhracatın finansmanı konusuna önümüzdeki dönemde daha çok eğileceğiz' Son dakika haberi... Ticaret Bakanı Muş: "İhracatın finansmanı konusuna önümüzdeki dönemde daha çok eğileceğiz"

  Gelen son dakika haberine göre Ticaret Bakanı Mehmet Muş, ihracatın finansmanı konusuna gelecek dönemde daha çok eğileceklerini belirterek, "Çünkü biz biliyoruz ki ihracatın finansmanı meselesinin ortaya çıkarabileceği olumlu sonuçlar göz önünde alındığında ülkemizin en önemli gündem maddelerinden biri olduğu aşikardır.

 • 14:54 Diyadin'e kurulan tekstil fabrikası kızların umudu oldu Diyadin'e kurulan tekstil fabrikası kızların umudu oldu

  Diyadin'e kurulan tekstil fabrikası kızların umudu oldu Ağrı'nın Diyadin ilçesi Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Alper Balcı, ilçeye yapılan yatırımlar sayesinde Diyadin ilçesine tersine göçün başlayacağını açıkladı.

 • 11:23 Genç yetenekler 'geleceğin otonom araçları'nı görücüye çıkardı Genç yetenekler "geleceğin otonom araçları"nı görücüye çıkardı

  Kocaeli'de TEKNOFEST kapsamında, TÜBİTAK, Bilişim Vadisi ve HAVELSAN iş birliğiyle bu yıl 4'üncüsü düzenlenen Robotaksi Binek Otonom Araç Yarışması'nda gençler geliştirdikleri araçları sergileme imkanı buldu.

 • 11:15 Son dakika haberi: Bakanlıktan Torbalı'ya 'Mobilya OSB' müjdesi Son dakika haberi: Bakanlıktan Torbalı'ya 'Mobilya OSB' müjdesi

  Son dakika habere göre İzmir Ticaret Odası (İZTO), Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) ve Torbalı Ticaret Odası'nın ortak projesi olan Mobilya Organize Sanayi Bölgesi için, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığından onay geldi.

 • 11:05 Genç yetenekler 'geleceğin otonom araçları'nı görücüye çıkardı Genç yetenekler "geleceğin otonom araçları"nı görücüye çıkardı

  Kocaeli'de TEKNOFEST kapsamında, TÜBİTAK, Bilişim Vadisi ve HAVELSAN iş birliğiyle bu yıl 4'üncüsü düzenlenen Robotaksi Binek Otonom Araç Yarışması'nda gençler geliştirdikleri araçları sergileme imkanı buldu.

 • 10:39 AĞRI'DA TEKSTİL ATÖLYESİ, TAŞ VE MERMER OCAKLARI İLE 'GÖÇ' ÖNLEMİ AĞRI'DA TEKSTİL ATÖLYESİ, TAŞ VE MERMER OCAKLARI İLE 'GÖÇ' ÖNLEMİ

  AĞRI'nın Diyadin Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Alper Balcı'nın girişimleri sonucu kurulan tekstil atölyesi, taş ve mermer ocaklarında 2 bin kişi istihdam edilecek.

 • 17.09.2021 17 Eyl 20:59 Bakan Varank: 'Dijital dönüşümü hızlandırmak amacıyla, KOBİ'lerimizin dijital dönüşüm harcamalarını vergi teşviki kapsamına alacağız' Bakan Varank: "Dijital dönüşümü hızlandırmak amacıyla, KOBİ'lerimizin dijital dönüşüm harcamalarını vergi teşviki kapsamına alacağız"

  Bakan Varank: "Dijital dönüşümü hızlandırmak amacıyla, KOBİ'lerimizin dijital dönüşüm harcamalarını vergi teşviki kapsamına alacağız" " Biz ille de insan, ille de insan diyoruz, çünkü insana yapılan hiçbir yatırım kaybettirmez" Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve VİSA tarafından,...

 • 17.09.2021 17 Eyl 19:38 Son dakika haber | Bakan Varank İnsansız Su Altı Sistemleri Yarışmasını izledi Son dakika haber | Bakan Varank İnsansız Su Altı Sistemleri Yarışmasını izledi

  Son dakika haberine göre Bakan Varank İnsansız Su Altı Sistemleri Yarışmasını izledi Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, İstanbul Teknik Üniversitesi'nde düzenlenen gençlerin ürettiği su altı robotlarının yarışını izledi.

 • 17.09.2021 17 Eyl 19:13 Akıllı KOBİ Platformu Tanıtım Toplantısı gerçekleştirildi Akıllı KOBİ Platformu Tanıtım Toplantısı gerçekleştirildi

  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, KOBİ'lerin artık dijitalleşmesi gerektiğini belirterek, "Akıllı KOBİ Platformu'nu KOBİ'lerin dijital dönüşümde karar almalarını hızlandırmak amacıyla faaliyete geçirdik.

 • 17.09.2021 17 Eyl 18:57 Varank: 'Dijital dönüşümü hızlandırmak amacıyla, KOBİ'lerimizin dijital dönüşüm harcamalarını vergi teşviki kapsamına alacağız' Varank: "Dijital dönüşümü hızlandırmak amacıyla, KOBİ'lerimizin dijital dönüşüm harcamalarını vergi teşviki kapsamına alacağız"

  Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, dijital dönüşüm alanında yeni bir vergi teşvik programı üzerinde çalıştıklarını belirterek, "Dijital dönüşümü hızlandırmak amacıyla, KOBİ'lerimizin dijital dönüşüm harcamalarını vergi teşviki kapsamına alacağız.

 • 17.09.2021 17 Eyl 17:30 BAKAN VARANK TEKNOFEST İNSANSIZ SU ALTI SİSTEMLERİ YARIŞMASI'NI İZLEDİ BAKAN VARANK TEKNOFEST İNSANSIZ SU ALTI SİSTEMLERİ YARIŞMASI'NI İZLEDİ

  Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Gençlerimizin kabiliyetleriyle beraber su altında sondaj gemilerimizin kullandığı robotik sistemlerin tamamını biz bundan sonra yerli ve milli olarak geliştirebiliriz, diyoruz.

 • 17.09.2021 17 Eyl 17:17 BAKAN VARANK TEKNOFEST İNSANSIZ SU ALTI SİSTEMLERİ YARIŞMASI'NI İZLEDİ BAKAN VARANK TEKNOFEST İNSANSIZ SU ALTI SİSTEMLERİ YARIŞMASI'NI İZLEDİ

  Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, "Gençlerimizin kabiliyetleriyle beraber su altında sondaj gemilerimizin kullandığı robotik sistemlerin tamamını biz bundan sonra yerli ve milli olarak geliştirebiliriz, diyoruz.

 • 17.09.2021 17 Eyl 15:01 Torbalı Mobilya OSB'ye bakanlık onayı Torbalı Mobilya OSB'ye bakanlık onayı

  Torbalı Organize Sanayi Bölgesi'nin hemen yanıbaşında bulunan hazineye ait 62,6 hektarlık arazide kurulacak olan, Mobilya Organize Sanayi Bölgesi'nin sınırları kesinleştirildi.

 • 17.09.2021 17 Eyl 14:35 Son dakika haberi... Bakank Varank: 'Türkiye bir başarı hikayesi yazacaksa bu gençler sayesinde yazacak' Son dakika haberi... Bakank Varank: "Türkiye bir başarı hikayesi yazacaksa bu gençler sayesinde yazacak"

  Son dakika haberleri: Bakank Varank: "Türkiye bir başarı hikayesi yazacaksa bu gençler sayesinde yazacak" Kocaeli'nin Gebze ilçesinde Teknofest kapsamında gerçekleştirilen Robotaksi Binek Otonom Araç Yarışması'nı ziyaret ederek araçları inceleyen Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, "Buradaki gençlerimiz...

 • 17.09.2021 17 Eyl 12:09 Bakan Varank'tan otonom araçlar yapan gençlere destek Bakan Varank'tan otonom araçlar yapan gençlere destek

  KOCAELİ'nin Gebze ilçesindeki Bilişim Vadisi'nde düzenlenen Robotaksi-Binek Otonom Araç Yarışması'nı ziyaret eden Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, yarışmacılarla sohbet ederek başarılar diledi.

 • 17.09.2021 17 Eyl 12:04 Bakan Varank, TEKNOFEST Robotaksi Binek Otonom Araç Yarışması'na katılan araçları inceledi Açıklaması Bakan Varank, TEKNOFEST Robotaksi Binek Otonom Araç Yarışması'na katılan araçları inceledi Açıklaması

  Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, otonom araç teknolojisinde Türkiye'nin başarı hikayesinin gençler sayesinde yazılacağını ifade etti.

 • 17.09.2021 17 Eyl 11:44 Son dakika gündem: Bakan Varank: 'TEKNOFEST Türkiye'de eylül ayında teknoloji heyecanını ülkemize kazandıran festival' Son dakika gündem: Bakan Varank: "TEKNOFEST Türkiye'de eylül ayında teknoloji heyecanını ülkemize kazandıran festival"

  Son dakika habere göre Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ın araçları incelemesi Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ın araçları imzalaması Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ın açıklaması KOCAELİ - Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, TEKNOFEST Robotaksi Binek Otonom Araç Yarışması ve...

 • 17.09.2021 17 Eyl 10:32 BAKAN VARANK YARIŞMALARDAKİ GENÇLER, ÖNEMLİ İŞLERE İMZA ATACAK MÜHENDİSLER OLACAK BAKAN VARANK YARIŞMALARDAKİ GENÇLER, ÖNEMLİ İŞLERE İMZA ATACAK MÜHENDİSLER OLACAK

  TEKNOFEST kapsamında düzenlenen 'Uluslararası Liseler İnsansız Hava Aracı Yarışları'na katılan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Bugün bu yarışmalara katılan gençler, ileride Türkiye'nin en iyi insansız hava aracı tasarımcıları, bilim insanları ve önemli işlere imza atacak...

 • 17.09.2021 17 Eyl 09:49 Adilcevaz'a 250 kişinin çalışacağı tekstil atölyesi kurulacak Adilcevaz'a 250 kişinin çalışacağı tekstil atölyesi kurulacak

  Bitlis'in Adilcevaz ilçesinde Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı (DAKA) desteğiyle kurulacak olan ve 250 kişinin çalışabileceği tekstil atölyesinin inşaat çalışmaları başladı.

 • 17.09.2021 17 Eyl 08:58 İSTANBUL HABER TAKİP GÜNDEMİ İSTANBUL HABER TAKİP GÜNDEMİ

  10.00İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, merhum Başbakan Adnan Menderes, Dışişleri Bakanı Fatin Rüştü Zorlu ve Maliye Bakanı Hasan Polatkan için Topkapı Anıt Mezar'da düzenlenecek anma programına katılacak14.

 • 17.09.2021 17 Eyl 03:58 Japonya ile ASEAN'dan Kovid-19'a karşı ekonomik toparlanmada iş birliği Japonya ile ASEAN'dan Kovid-19'a karşı ekonomik toparlanmada iş birliği

  Japonya ile Güneydoğu Asya Uluslar Birliği (ASEAN), yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı ekonomik toparlanma için iş birliği yapılmasında anlaştı.

 • 16.09.2021 16 Eyl 23:58 GÜNDEM ÖZETİ / 17 Eylül 2021 GÜNDEM ÖZETİ / 17 Eylül 2021

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Atatürk Kültür Merkezi'nde AK Parti Mersin Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı'na, Cumhuriyet Meydanı'nda toplu açılış törenine katılacak.

 • 16.09.2021 16 Eyl 18:57 Son dakika haber: Bakan Varank, Bursa'da TEKNOFEST'te yarışan takımları ziyaret etti Son dakika haber: Bakan Varank, Bursa'da TEKNOFEST'te yarışan takımları ziyaret etti

  Son dakika habere göre Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Bursa'da TEKNOFEST'te yarışan takımları ziyaret etti.

 • 16.09.2021 16 Eyl 18:10 Son dakika haberleri | Bakan Varank liseli gençlerin İHA yarışlarını izledi Son dakika haberleri | Bakan Varank liseli gençlerin İHA yarışlarını izledi

  Son dakika gündem haberi: Teknofest kapsamında düzenlenen Uluslararası Liseler İnsansız Hava Aracı Yarışları'nı izleyen Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, "Şunu iyi biliyoruz ki bugün bu yarışmalara katılan gençler, ileride Türkiye'nin en iyi insansız hava aracı yazılımcıları ve mühendisleri olacak" dedi.

 • 16.09.2021 16 Eyl 17:06 Bakan Varank, İnsansız Hava Araçları Yarışmaları'nı izledi Bakan Varank, İnsansız Hava Araçları Yarışmaları'nı izledi

  Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali kapsamında düzenlenen İnsansız Hava Araçları (İHA) Yarışmaları'na ilişkin, "Bu yarışmalara katılan gençlerimiz geleceğin en başarılı insansız hava araçları tasarımcıları olacak, geleceğin bilim...

 • 16.09.2021 16 Eyl 10:23 Adıyaman'ın çehresi bademle değişiyor (1) Adıyaman'ın çehresi bademle değişiyor (1)

  Adıyaman'da kuru tarımla uğraşan çiftçiler, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile İpekyolu Kalkınma Ajansının teşvik ve destekleriyle bademe yönelirken, daha önce başka şehirlere mevsimlik işçi olarak giden Adıyamanlılar da memleketlerinde çalışmaya başladı.

 • 16.09.2021 16 Eyl 08:58 GÜNDEM / 16 Eylül 2021 GÜNDEM / 16 Eylül 2021

  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cacabey Meydanı'nda "2021 UNESCO Ahi Evran Anma Yılı-Ahi Evran İzinde Esnaf Buluşması" programı ile AK Parti Kırşehir İl Başkanlığı Binası Açılış Töreni'ne katılacak.

 • 16.09.2021 16 Eyl 06:23 15 Asya-Pasifik ülkesi yıl başına dek serbest ticaret bölgesi oluşturmayı planlıyor 15 Asya-Pasifik ülkesi yıl başına dek serbest ticaret bölgesi oluşturmayı planlıyor

  Bölgesel Kapsamlı Ekonomik Ortaklık Anlaşması (RCEP) üyesi ülkelerin, yıl başına dek serbest ticaret bölgesi oluşturulmasında anlaşmaya vardığı bildirildi.

 • 16.09.2021 16 Eyl 00:53 Son dakika haberi | Arjantin'de hükümetin ön seçimlerde güç kaybetmesinin ardından 5 bakan istifa etti Son dakika haberi | Arjantin'de hükümetin ön seçimlerde güç kaybetmesinin ardından 5 bakan istifa etti

  Son dakika haber... BUENOS Arjantin'de pazar günü düzenlenen parlamento ön seçimlerinde, hükümet kanadının oy kaybetmesinin ardından 5 bakan görevini bırakma kararı aldı.

 • 15.09.2021 15 Eyl 23:58 GÜNDEM ÖZETİ / 16 Eylül 2021 GÜNDEM ÖZETİ / 16 Eylül 2021

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, belediyeyi ve esnafı ziyaret edecek, muhtarlar, STK temsilcileri ve kanaat önderleri ile bir araya gelecek.

 • 15.09.2021 15 Eyl 21:44 Ankara tiftiği coğrafi işaret olarak tescil edildi Ankara tiftiği coğrafi işaret olarak tescil edildi

  Türk Patent ve Marka Kurumu, Ankara tiftiğini coğrafi işaret olarak tescil etti.

 • 15.09.2021 15 Eyl 12:22 Türkiye'de bir ilk: Öksürük sesinden kişinin korona olup olmadığı anlaşılacak Türkiye'de bir ilk: Öksürük sesinden kişinin korona olup olmadığı anlaşılacak

  Türkiye'de bir ilk: Öksürük sesinden kişinin korona olup olmadığı anlaşılacak Elazığ'da geliştirilen proje ile ses ve öksürük ile korona virüs teşhis edilecek Fırat Üniversitesinde görevli Doç. Dr.

 • 15.09.2021 15 Eyl 11:43 Öksürük sesinden kişinin korona olup olmadığı anlaşılacak Öksürük sesinden kişinin korona olup olmadığı anlaşılacak

  Fırat Üniversitesi (FÜ) Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Zülfü Genç öncülüğünde, Türkiye'de ilk defa yapay zeka tabanlı 'ses ve öksürük' ile korona virüs başta olmak üzere bir çok hastalığın teşhisi ile ilgili yazılım geliştirildi.

 • 14.09.2021 14 Eyl 11:38 Bakanlar Varank ve Pakdemirli'nin katılımıyla Proyem Polatlı Yem Fabrikası açıldı Bakanlar Varank ve Pakdemirli'nin katılımıyla Proyem Polatlı Yem Fabrikası açıldı

  Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'nin katılımıyla, günde 2 bin 400 ton yem üretme kapasitesine sahip Proyem Polatlı Yem Fabrikası'nın açılışı gerçekleştirildi.

 • 14.09.2021 14 Eyl 09:25 Diyadin'de bin kişiye istihdam sağlayacak tekstil fabrikası kuruluyor Diyadin'de bin kişiye istihdam sağlayacak tekstil fabrikası kuruluyor

  Ağrı'nın Diyadin ilçesinde bin kişiye istihdam sağlayacak olan tekstil fabrikası öncesi Tekstilkent Atölyesi düzenlenen törenle açıldı.

 • 13.09.2021 13 Eyl 18:12 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cumhuriyet tarihinin en cesur makas değişikliğini gerçekleştirdik (2) Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cumhuriyet tarihinin en cesur makas değişikliğini gerçekleştirdik (2)

  Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cumhuriyet tarihinin en cesur makas değişikliğini gerçekleştirdik (2)ŞİŞECAM POLATLI FABRİKASI YENİ ÜRETİM HATTINI AÇTICumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Şişecam Polatlı Fabrikası Yeni Üretim Hattı açılış törenine katıldı.

 • 13.09.2021 13 Eyl 18:01 Cumhurbaşkanı Erdoğan, yerli otomobille ilgili müjdeyi verdi: 2022 sonunda banttan indirmeyi hedefliyoruz Cumhurbaşkanı Erdoğan, yerli otomobille ilgili müjdeyi verdi: 2022 sonunda banttan indirmeyi hedefliyoruz

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şişecam Polatlı Fabrikası Yeni Üretim Hattı Açılış Töreni'nde önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan yerli otomobil ile ilgili tarih vererek, "Elektrikli aracımızı da 2022 sonunda banttan indirmeyi hedefliyoruz" ifadelerini kullandı.

 • 13.09.2021 13 Eyl 18:00 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cumhuriyet tarihinin en cesur makas değişikliğini gerçekleştirdik (2) Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cumhuriyet tarihinin en cesur makas değişikliğini gerçekleştirdik (2)

  ŞİŞECAM POLATLI FABRİKASI YENİ ÜRETİM HATTINI AÇTICumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Şişecam Polatlı Fabrikası Yeni Üretim Hattı açılış törenine katıldı.

 • 13.09.2021 13 Eyl 16:53 Şişecam Polatlı Fabrikası Yeni Üretim Hattı Resmi Açılış Töreni - Şişecam Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kırman Şişecam Polatlı Fabrikası Yeni Üretim Hattı Resmi Açılış Töreni - Şişecam Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kırman

  Şişecam Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Ahmet Kırman, Türkiye'de mimari cam ve otomobil ham camı alanlarında üretim yapacak 2 yeni float hattı yatırımına başlayacaklarını belirterek, "Mimari cam ve otomobil ham camı alanlarında bu yatırım 4 milyar liranın üzerinde olacak.

 • 13.09.2021 13 Eyl 16:51 Bakan Varank Gaziantep'in Fahri Hemşehrisi oldu Bakan Varank Gaziantep'in Fahri Hemşehrisi oldu

  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından Sanayi ve Teknoloji şehri Gaziantep'e verdiği destek ve katkılardan dolayı Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'a "Fahri Hemşehrilik Payesi ve Beratı" verildi.

 • 13.09.2021 13 Eyl 16:49 Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank'a 'Fahri Hemşehrilik Payesi ve Beratı' verildi Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank'a "Fahri Hemşehrilik Payesi ve Beratı" verildi

  Büyükşehir Belediye Meclisi'nin Eylül Ayı Meclis Toplantısı'nın Birinci Birleşimi Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'in başkanlığında Meclis Toplantı Salonu'nda yapıldı.

 • 13.09.2021 13 Eyl 16:16 Son dakika haber... Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sakarya Zaferi'nin 100. Yılı Kutlama Programı'nda konuştu: (2) Son dakika haber... Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sakarya Zaferi'nin 100. Yılı Kutlama Programı'nda konuştu: (2)

  Edinilen son dakika haberine göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Milli iradenin gücünün önünde ne vesayetin ne sosyal mühendislik hesaplarının ne terör örgütlerinin ne darbelerin duramayacağı gerçeğini cümle aleme gösterdik.

 • 13.09.2021 13 Eyl 15:20 OSB'lerden yangın ve sel bölgelerine 206 milyon TL'lik yardım OSB'lerden yangın ve sel bölgelerine 206 milyon TL'lik yardım

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yangın ve sel felaketlerinden etkilenenlere yönelik olarak başlattığı yardım kampanyasına Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı koordinasyonunda Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) ve OSB'ler de katıldı.

 • 12.09.2021 12 Eyl 13:54 Bakan Varank, Hepsiburada'nın akıllı lojistik merkezini ziyaret etti Bakan Varank, Hepsiburada'nın akıllı lojistik merkezini ziyaret etti

  Bakan Varank, Hepsiburada'nın akıllı lojistik merkezini ziyaret etti Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, dünyanın teknoloji borsası NASDAQ'ta işlem görmeye başlayan ilk Türk şirketi Hepsiburada'nın Gebze'deki Akıllı Lojistik Merkezi'ni ziyaret ederek, CEO Murat Emirdağ ve icra...

Advertisement