Osmaniye'nin içme suyu ve kanalizasyon şebekesi ihalesi 30 Haziran'da - Son Dakika

Osmaniye'nin içme suyu ve kanalizasyon şebekesi ihalesi 30 Haziran'da

28.06.2022 13:22
Osmaniye'nin içme suyu ve kanalizasyon şebekesi ihalesi 30 Haziran'da

Osmaniye Belediyesi, 340 bin 962 metre içme suyu ve 470 bin 734 metre kanalizasyon şebekesi ihalesinin 30 Haziran'da yapılacağını duyurdu.

Osmaniye Belediyesi, 340 bin 962 metre içme suyu ve 470 bin 734 metre kanalizasyon şebekesi ihalesinin 30 Haziran'da yapılacağını duyurdu.

4734 Sayılı Kamu İhale Kanunu çerçevesinde gerçekleşecek olan Osmaniye merkez içme suyu ve kanalizasyon şebekesi yapım işi ihalesi 30 Haziran Perşembe günü saat 14.00'da Belediye Meclis Salonunda yapılacak. İhale, Osmaniye Belediyesi kurumsal internet sayfası ve resmi sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlanacak. İhale süreci tamamlandıktan sonra içme suyu ve kanalizasyon şebekesi yapım işi için vakit kaybetmeden ilk kazma vurulacak.

Osmaniye merkez içme suyu ve kanalizasyon şebekesi yapım işi tamamlandıktan sonra 340 bin 962 metre uzunluğunda içme suyu şebeke hattı ve 470 bin 734 metre kanalizasyon şebeke hattı döşenmiş olacak. Osmaniye'nin geleceğini garanti altına alarak kent tarihinin dönüm noktası olarak adlandırılabilecek içme suyu ve kanalizasyon alt yapı çalışmalarının bitmesiyle birlikte şehrin alt yapısından kaynaklı yaşanan sorunların tamamının konunun uzmanları tarafından ortadan kalkacağı öngörülüyor. - OSMANİYE

YORUMLAR
500
Kadirli'de 6. Geleneksel Delağra Şenlikleri yapıldı Kadirli'de 6. Geleneksel Delağra Şenlikleri yapıldı Osmaniye'de Köy Yolu Yapılmayan Vatandaş: 'Hakkımızı Nerede Arayalım? Başvuru Yapmadığımız Yer Kalmadı' Osmaniye'de Köy Yolu Yapılmayan Vatandaş: 'Hakkımızı Nerede Arayalım? Başvuru Yapmadığımız Yer Kalmadı' Sulama kanalına düşen ineğin yardımına itfaiye yetişti Sulama kanalına düşen ineğin yardımına itfaiye yetişti
Kaynak: İHA

Son Dakika Ekonomi Osmaniye'nin içme suyu ve kanalizasyon şebekesi ihalesi 30 Haziran'da - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement