Şahan Gökbakar'dan dolar yorumu: Türk Liramız için çok üzülüyorum! - Son Dakika

Şahan Gökbakar'dan dolar yorumu: Türk Liramız için çok üzülüyorum!

23.11.2021 16:18
Şahan Gökbakar'dan dolar yorumu: Türk Liramız için çok üzülüyorum!

Dolar'daki durdurulamayan artış sadece ekonomi çevrelerinin değil, sanat çevrelerinin de tepkisine yol açtı. Türk Lirası'nın değer kaybına ilişkin sosyal medyadan yorum yapan isimlerden biri de Şahan Gökbakar oldu.

Gökbakar yaptığı ilk yorumda "Dolar 12.33 oldu... Ülkemiz ve Türk Liramız için çok üzülüyorum..." dedi.

Şahan Gökbakar'dan dolar yorumu: Türk Liramız için çok üzülüyorum!

"PLAN NE?"

Daha sonra Dolar'ın tekrar yükselmesi üzerine "Arkadaşlar, dostlar, beyler, hanımlar, vatandaşlar kim duyuyorsa, 3 saat önce dolar 12.33 yazdım, şimdi13.30... Ne yapacağız? Plan ne? Ne amaçlıyoruz? Neden bu şekilde? Nasıl durduralım? Bunları konuşmayalım mı artık???!" diye sordu.

"EE NOLDU ŞİMDİ?"

Ünlü sanatçının son yorumu ise; "Uzun zamandır, aklı başında, kerli ferli bütün ekonomistler, adaplarını korumaya çalışarak doların yükseleceğini bu gidişle halkımızın her geçen gün fakirleştiğini söyledi durdu... Bu insanlar hain ilan edildi, linç edildi.. Eee noldu şimdi? Tam da dedikleri gibi olmadı mı... ?!!!" şeklinde oldu.

YORUMLAR (2)
  • binali yılmaz: Maşallah herkes ekonomist,deprem uzmanı,siyasetçi,terör uzmanı,vs olduyor bu ülkede herkes her şeyin uzmanı bu uzmanlar kevanına Recep İvedik te katılmış gülermisin ağlarmısın Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Emekli Tahminci: Niye üzülüyorsun senin kaybin yok sen daha zengin oldun,fakir biziz,benim 150bin icra borclu,emekli,evi kira olan zaten bitiktim dahada bittim,senin paran degerine deger katmistir kazanmak hakkin gözümüz yok,bu durum duzelecek,devletimizin yaninda hukumetimize destek olalim secim isteyenler sanki duzeltecekler turkiyeyi degil,milleti degil koltuk kavgasi icin secim istiyorlar,onlar gelse yine haclinin kuklasi olacagiz zaman birlik zamani biz acliga razıyız vatanimiz var olsun Cevap Yaz 1 1 Yayından Kaldır
500

Son Dakika Ekonomi Şahan Gökbakar'dan dolar yorumu: Türk Liramız için çok üzülüyorum! - Son Dakika Ekonomi


Advertisement