Seçimlerini Bitiren Oda Başkanlarından Akcan'a Ziyaret - Son Dakika
Ekonomi

Seçimlerini Bitiren Oda Başkanlarından Akcan'a Ziyaret

Seçimlerini Bitiren Oda Başkanlarından Akcan\'a Ziyaret

Kongrelerini tamamlayan Akyazı Oda Başkanları seçimlerinin ardından Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan’ı makamında ziyaret etti.

23.02.2018 14:11

Kongrelerini tamamlayan Akyazı Oda Başkanları seçimlerinin ardından Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan'ı makamında ziyaret etti.

Akyazı Ağaç İşleri Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Turhan Gürel, Akyazı Bakkallar Bayiler ve Sebzeciler Esnaf Odası Başkanı Hüseyin Kaliç, Akyazı Berberler Odası Başkanı Hasan Cengiz, Akyazı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Emin Üstün, Akyazı Gıda Maddeleri Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Demiralay, Akyazı Manifatura ve Tuhafiyeciler Odası Başkanı İsmet Öztürk, Akyazı Küçük Sanayi Kooperatif Başkanı Sezgin Durmuş seçim sonrası ilk ziyaretlerini Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan'a yaptı. Seçimlerin ardından yönetim kurullarını oluşturan oda başkanları çalışmalarına hali hazırda devam ediyor.

Bundan önceki ve bundan sonraki çalışmalar ile ilgili bilgi alışverişinde bulunan başkanlar, Akyazı Belediyesi ile koordineli çalışmalarına devam edeceklerini de söyleyerek, desteklerinden ötürü Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan'a teşekkür etti. Ziyaret sonrası Oda Başkanları, Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmediler. - SAKARYA

Kaynak: İHA

Son Dakika Ekonomi Seçimlerini Bitiren Oda Başkanlarından Akcan'a Ziyaret - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement