Bakan Muş: "Enerji fiyatlarındaki aşırı yükselmeler mutlaka bir noktadan sonra bir gevşemeye gelecektir" - Son Dakika

Bakan Muş: "Enerji fiyatlarındaki aşırı yükselmeler mutlaka bir noktadan sonra bir gevşemeye gelecektir"

02.07.2022 11:53

Ticaret Bakanı Mehmet Muş ve beraberindekilerin salona gelişi Ticaret Bakanı Mehmet Muş'un konuşması ERZURUM - Ticaret Bakanı Mehmet Muş, AK Parti Erzurum İl Başkanlığını ziyaret etti.

Ticaret Bakanı Mehmet Muş ve beraberindekilerin salona gelişi

Ticaret Bakanı Mehmet Muş'un konuşması ERZURUM - Ticaret Bakanı Mehmet Muş, AK Parti Erzurum İl Başkanlığını ziyaret etti.

YORUMLAR
500
Trabzon'da acı kaza! 4 gün önce evlenen çift trafik kaza ile ayrı düştü Trabzon'da acı kaza! 4 gün önce evlenen çift trafik kaza ile ayrı düştü Erzurum'da deprem! 3.7'lik sarsıntı vatandaşı korkuttu Erzurum'da deprem! 3.7'lik sarsıntı vatandaşı korkuttu Bu gece yarısından sonra geçerli olacak! Benzine 83 kuruş indirim, motorine ise 77 kuruş zam geldi Bu gece yarısından sonra geçerli olacak! Benzine 83 kuruş indirim, motorine ise 77 kuruş zam geldi
Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi Bakan Muş: 'Enerji fiyatlarındaki aşırı yükselmeler mutlaka bir noktadan sonra bir gevşemeye gelecektir' - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement