Togg için geri sayım! "100. Yıl Özel Seri" NFT'lerin açık artırma yoluyla satılması yarın başlıyor - Son Dakika

Togg için geri sayım! "100. Yıl Özel Seri" NFT'lerin açık artırma yoluyla satılması yarın başlıyor

04.02.2023 15:09

Togg'un "100. Yıl Özel Seri" NFT'lerin açık artırma yoluyla satın alınabileceği Trumore uygulamasını kullanmaya başlayanların sayısı 200 bin kişiyi geçti. 2023 adetlik NFT koleksiyonu için 5 Şubat saat 19.23'te başlayacak olan açık artırma 15 Şubat'a kadar sürecek.

Geçtiğimiz günlerde Togg'un resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda, "NFT açık artırması, YeniLig yarışması, çekiliş. 2023 yılında teslim edilecek Togg akıllı cihazlarına ön sipariş hakkı, 3 farklı yöntem ile kullanıcılarımızla buluşacak. Yakında, sırasıyla Togg Trumore'da!" ifadelerine yer verilmişti.Togg'un açık artırma ile NFT satışı için geri sayım başladı.

20 BİN KİŞİ SATIN ALMAK İÇİN BEKLİYOR

Togg açıklamasına göre, "100.Yıl Özel Seri" Togg Akıllı Cihazları için ön siparişe katılma ve teslim alma sıralamasını belirleme hakkı sağlayacak 2023 adetlik NFT koleksiyonunun açık artırması için şimdiden 20 bine yakın kişi Trumore uygulaması üzerinden "cüzdanını" hazırladı.

Togg için geri sayım! '100. Yıl Özel Seri' NFT'lerin açık artırma yoluyla satılması yarın başlıyor

PAZAR GÜNÜ 19.23'TE SATIŞ BAŞLAYACAK

5 Şubat Pazar günü saat 19.23'te başlayacak olan açık artırma için binlerce kullanıcının daha cüzdanlarını oluşturarak 2023 adet "100. Yıl Özel Seri" Togg Akıllı Cihaza sahip olmak için teklif vermesi bekleniyor. Açık artırma 15 Şubat'a kadar sürecek. Kısa bir süre önce kullanıcılarla buluşan Trumore uygulamasına şu ana dek 200 bini aşkın kişi kayıt olurken, oturum sayısı ise 1,1 milyonun üzerine çıktı. Kullanıcılarına hayatı kolaylaştıracak çözümler sunacak olan Trumore uygulamasını kullanan 8 kişi "100. Yıl Özel Seri" Togg Akıllı Cihazı test sürüş hakkı kazandı.

NFT'LER UYGULAMADAN ALINABİLECEK

App Store, Google Play ve App Gallery üzerinden kullanıma sunulan Trumore uygulamasını indirip Tru.ID oluşturan kullanıcılar, dijital varlık cüzdanlarına aktardıkları Avax dijital varlıklarıyla yine aynı alanda yer alacak "NFT Alım Platformu" üzerinden sadece bir NFT için teklif verebilecek. Açık artırma süresince ilgilenilen NFT'ye en yüksek teklifin verilmesi durumunda, ön sipariş hakkı teklifi verene ait olacak. Kullanıcılar uygulamadaki "hemen satın al" seçeneği sayesinde, ilgilendikleri NFT'ye açık artırma süresinin bitmesini beklemeden de sahip olabilecek. Açık artırma neticesinde NFT sahibi olan kullanıcılar, Cumhuriyetin 100. yılına özel olarak üretilen "100. Yıl Özel Seri" Togg Akıllı Cihazları için ön siparişe katılma ve teslim alma sıralamasını belirleme hakkı da kazanacak.

YORUMLAR (3)
  • Suat Koca: Çok büyük bir işi başardı bu hükümet, tebrik ediyorum Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Kadem EKSİ: birde galericilere stok çu diyorsunuz bu nasıl araba üretmek pıyasayı dengeleyeceğinizxe fiyat yukselsin diye çaba.... Cevap Yaz 20 5 Yayından Kaldır
  • Suat Koca: Galericisin galiba 0 0 Yayından Kaldır
500
Togg otomobilde stok azlığına çare olacak Togg otomobilde stok azlığına çare olacak 'Togg ne kadar yakıyor?' sorusu cevap buldu: kWs başına 7,99 lira ödenecek 'Togg ne kadar yakıyor?' sorusu cevap buldu: kWs başına 7,99 lira ödenecek Bakan Varank: 'Pazartesi günü Cumhurbaşkanımıza ilk Togg'u teslim edeceğiz' Bakan Varank: 'Pazartesi günü Cumhurbaşkanımıza ilk Togg'u teslim edeceğiz'

Son Dakika Ekonomi Togg için geri sayım! '100. Yıl Özel Seri' NFT'lerin açık artırma yoluyla satılması yarın başlıyor - Son Dakika


Advertisement