Edremit Belediyesi Altınkum Mahallesi'nde yol çalışmalarına devam ediyor - Son Dakika
Emlak

Edremit Belediyesi Altınkum Mahallesi'nde yol çalışmalarına devam ediyor

Edremit Belediyesi, Altınkum Mahallesi'ndeki cadde ve sokaklarda yapılan yol çalışmalarını inceleyen Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, ekiplerden bilgi aldı. Yollar, doğalgaz ve diğer altyapı çalışmalarından dolayı bozulmuştu ve belediye ekipleri tarafından düzenleniyor. Çalışmalar kapsamında Çetin Emeç Caddesi 11 bin metrekare parke taş ve bin metrekare bordür ile yenilenerek kısa süre içinde hizmete açılacak. Başkan Arslan, vatandaşların mağdur olmaması için çalışmaların hızlı bir şekilde tamamlanacağını belirtti.

15.11.2023 16:47  Güncelleme: 16:48
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Edremit Belediyesi ilçe genelinde yol çalışmalarına devam ediyor. Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan Altınkum Mahallesi'nde sürdürülen çalışmaları yerinde inceleyerek ekiplerden bilgi aldı.

Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Altınkum Mahallesi'ndeki cadde ve sokaklar yenileniyor. Doğalgaz ve diğer altyapı çalışmalarından dolayı bozulan yollar baştan sona belediye ekipleri tarafından düzenleniyor. Yeniden düzenleme çalışmaları kapsamında Çetin Emeç Caddesi 11 bin metrekare parke taş, bin metrekare bordür kaplanarak kısa süre içerisinde hizmete açılıyor. Çetin Emeç Caddesi başta olmak üzere bağlantılı sokaklarda çalışmaları tamamlamak üzere olan ekipleri Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan da ziyaret ederek kolaylıklar diledi. Başkan Arslan, inceleme yaparak çalışmalar hakkında ekiplerden bilgi aldı.

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, "Vatandaşlarımızın altyapı çalışmalarından dolayı uzun süre mağdur olmaması için çalışıyoruz. Bu sorunları bir an önce gidermek ve kışın yağmur çamur ile vatandaşı karşı karşıya bırakmamak için ekiplerimiz cadde ve sokakları tamamen yeniliyor. Yenilenen sokaklarımızda eksik olan noktalarda gerekli ışıklandırma ve peyzaj çalışmaları da sağlanacak. Caddemizi bir hafta içerisinde hizmete açacağız" dedi.

Edremit Belediyesi Altınkum Mahallesi\'nde yol çalışmalarına devam ediyor
Kaynak: ANKA

Son Dakika Emlak Edremit Belediyesi Altınkum Mahallesi'nde yol çalışmalarına devam ediyor - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Vietnamlı emlak patronu idam cezasına çarptırıldı
  11 Nis Vietnamlı emlak patronu idam cezasına çarptırıldı

  Vietnamlı emlak patronu Truong My Lan, 12,5 milyar dolarlık rekor mali dolandırıcılık davası kapsamında idam cezasına çarptırıldı.

 • Bilecik'te Drone Denetimlerinde 20 Bin 507 Lira Trafik Cezası Uygulandı
  09 Nis Bilecik'te Drone Denetimlerinde 20 Bin 507 Lira Trafik Cezası Uygulandı

  Bilecik'te yapılan drone denetimlerinde 6 araç ve sürücüsü denetlenerek; 5 araç sürücüsüne 'Kırmızı Işık Kuralına Uymamak' maddesinden 7 bin 530 lira, 1 araç sürücüsüne 'Sürücü Belgesi Geri Alındığı Halde Araç Kullanma' maddesinden 12 bin 977 lira olmak üzere toplam 20 bin 507 lira trafik idari para cezası uygulandı.

 • İçmimarlar, binalardaki tadilat hatalarına dikkat çekti
  09 Nis İçmimarlar, binalardaki tadilat hatalarına dikkat çekti

  İçmimarlar Odası İstanbul Şubesi Başkanı Herdem Süer, binalarda yapılan tadilatların önemli olduğunu belirterek, kolonlara bir delik dahi açılmaması gerekirken kolon ve kiriş kesilmesine kadar, yani komple yok edilmesine kadar giden süreçleri maalesef gördüklerini söyledi. Süer ile Demirarslan, 9 Nisan'daki 'Mimar Sinan'ı Anma ve Mimarlar Günü' dolayısıyla binalardaki ölümcül tadilat hataları ile iç mimari projelerde dikkat edilmesi gereken unsurları AA muhabirine anlattı.

 • Bolu Belediyesi'nden Ramazan Bayramı tatili boyunca hizmet düzenlemesi
  08 Nis Bolu Belediyesi'nden Ramazan Bayramı tatili boyunca hizmet düzenlemesi

  Bolu Belediyesi, Ramazan Bayramı tatili süresince ön ödemeli su sayacı kullanan abonelerin ve emlak vergisi ödemek isteyen mükelleflerin sorun yaşamamaları için veznelerin belirli saatler arasında hizmet vereceğini duyurdu.

 • Bodrum Belediyesi Yollarda Asfaltlama Çalışması Yapıyor
  08 Nis Bodrum Belediyesi Yollarda Asfaltlama Çalışması Yapıyor

  Bodrum Belediyesi, sorumluluk alanında bulunan ve altyapı çalışmaları tamamlanan yollarda asfaltlama çalışması yapıyor. Ulaşım kalitesini artırmak amacıyla gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında Bitez Mahallesi Özer Türk Caddesinde yol genişletme, asfaltlama, kaldırım ve bordür döşeme işlemleri yapıldı.

 • Rize'de bir evin çatısında çıkan yangın söndürüldü
  07 Nis Rize'de bir evin çatısında çıkan yangın söndürüldü

  Rize'nin Dağsu Mahallesi'nde bulunan iki katlı bir evin çatısında belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Olay yerine sevk edilen itfaiye, polis ve sağlık ekipleri tarafından yangın kısa sürede kontrol altına alınarak söndürüldü. Yangının çıkış nedeni ise araştırılmak üzere çalışmalar başlatıldı.

 • Adana'da 2 kilo 600 gram esrar ve 2 tabanca ele geçirildi, 1 şüpheli gözaltına alındı
  06 Nis Adana'da 2 kilo 600 gram esrar ve 2 tabanca ele geçirildi, 1 şüpheli gözaltına alındı

  Adana'nın Kozan ilçesinde İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından bir evde yapılan baskında, 2 kilo 600 gram esrar, ruhsatsız 2 tabanca ve çok sayıda mermi ele geçirildi. Operasyonda 1 şüpheli gözaltına alındı.


Advertisement