Son dakika Selman Hasan Arslan haberleri, Selman Hasan Arslan son dakika, son dakika Selman Hasan Arslan

Son Dakika Selman Hasan Arslan Haberleri

 • Edremit Belediyesi, Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nda Edremit'i tanıttı
  08 Şub Edremit Belediyesi, Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nda Edremit'i tanıttı

  Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, Edremit'in değerlerini tanıtarak vatandaşlar ile paylaştı. Edremit Belediyesi, EMITT fuarında ilçenin zenginliklerini dünyaya tanıtıyor.

 • CHP'li Edremit Belediye Başkanı Arslan seçim yarışından çekildi
  31 Oca CHP'li Edremit Belediye Başkanı Arslan seçim yarışından çekildi

  CHP'li Edremit Belediye Başkanı Selman Hasar Arslan, aday adaylığından çekildiğini açıkladı. Arslan, yapılan anketlerde kendisinin sorulmadığını ve memnuniyet anketini geçemediği için elendiğini belirtti. Ayrıca, diğer 11 aday adayının ön seçime katılacağını ifade etti.

 • Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan Seçim Yarışından Çekildi
  31 Oca Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan Seçim Yarışından Çekildi

  Balıkesir'in Edremit ilçesinde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), Edremit Belediye Başkanı için henüz adayını belirleyemezken, mevcut CHP'li Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan seçim yarışından çekildiğini ifade etti. Arslan, aday adaylığından çekilme sebebini açıklarken, CHP Genel Başkan Yardımcısı Ensar Aytekin ise Edremit'te bir ön seçim yapılacağını belirtti ve tüm aday adaylarının ön seçime katılabileceğini söyledi.

 • Edremit Belediyesi Yeşil Alanları ve Parkları Yenilemeye Devam Ediyor
  18 Oca Edremit Belediyesi Yeşil Alanları ve Parkları Yenilemeye Devam Ediyor

  Edremit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Altınkum Mahallesi Sedir Caddesi'nde bulunan parklarda düzenleme çalışmaları yaparken, Hamidiye Mahallesi Ülkü Yolu 658. Sokakta yeni bir park inşa etti. Mevcut parklar ve yeni yapılan parklar çevre düzenlemesi ve çimlendirme çalışmalarının tamamlanmasıyla daha güzel bir görünüme kavuşacak. Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, yeşil alanların ve parkların vatandaşların rahat nefes alabileceği alanlar olduğunu belirterek, çalışmaların devam edeceğini söyledi.

 • Edremit Belediyesi Yol Yapım ve Çalışmalarına Devam Ediyor
  17 Oca Edremit Belediyesi Yol Yapım ve Çalışmalarına Devam Ediyor

  Edremit Belediyesi, kent merkezindeki doğal gaz çalışmalarının ardından bozulan cadde ve sokak yollarını hızla yenilemeye devam ediyor. Fen İşleri ekipleri tarafından gerçekleştirilen çalışmalar ile daha güvenli bir ulaşım sağlanırken şehrin görünümü de çağdaş ve estetik bir hale getiriliyor. Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, yol bakım ve onarım çalışmalarının devam edeceğini belirterek daha iyi bir Edremit için çalışmaların aralıksız sürdürüleceğini ifade etti.

 • Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı
  11 Oca Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı

  Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü, ilçede görev yapan basın mensuplarıyla keyifli bir kahvaltı etkinliğiyle kutladı. Başkan Arslan, gazetecilerin bölgenin ve belediyenin faaliyetlerinin halka duyurulmasında önemli bir görevi üstlendiğini belirterek, basının değerini vurguladı ve gazetecilere teşekkür etti.

 • Edremit Belediyesi Emeklilere Ödeme Yaptı
  20 Ara Edremit Belediyesi Emeklilere Ödeme Yaptı

  Edremit Belediyesi, kurum çatısı altında çalışarak emekli olan tüm personelin maaş ve kıdem tazminatlarını ödedi. Başkan Selman Hasan Arslan, emekli olan personele teşekkür ederek 57 personele toplamda 12 milyon ödeme yapıldığını duyurdu.

 • Edremit Belediyesi, Afet Müdahale Planını Paylaştı
  19 Ara Edremit Belediyesi, Afet Müdahale Planını Paylaştı

  Balıkesir'in Edremit ilçesinde belediye, olası bir depremde yapılması gerekenleri içeren 'Afet Müdahale Planı'nı kamuoyu ile paylaştı. Edremit Belediyesi, kentte 66 acil toplanma alanı oluşturdu ve yeni yapılacak inşaatların daha tedbirli ve sağlam olması için çalışmalar yürütüyor. Plan, AFAD ve Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ile koordinasyon içinde hayata geçirilecek.

 • Edremit Belediyesi Afet Müdahale Planı Açıklandı
  18 Ara Edremit Belediyesi Afet Müdahale Planı Açıklandı

  Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, 6 Şubat'ta yaşanan büyük depremin ardından afetlere karşı dirençli bir kent oluşturmak için harekete geçti. Belediye bünyesinde kurulan Afet İşleri Müdürlüğü tarafından hazırlanan Afet Müdahale Planı kamuoyuna açıklandı.

 • Edremit Körfezi Yeşil Çizik Zeytini AB tarafından tescillendi
  14 Ara Edremit Körfezi Yeşil Çizik Zeytini AB tarafından tescillendi

  Edremit Körfezi Yeşil Çizik Zeytini'nin adı Avrupa Birliği (AB) tarafından korumalı menşe adı (PDO) ile tescillendi. Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, AB'nin Edremit Körfezi yeşil çizik zeytinini de tescil etmesinden gurur duyduklarını belirtti.

 • Edremit Belediyesi, Personel AŞ'nin yeni binasını açtı
  14 Ara Edremit Belediyesi, Personel AŞ'nin yeni binasını açtı

  Balıkesir'in Edremit ilçesinde belediye tarafından Personel AŞ'nin kullanımına sunulan ve iki meslek odasına da yer verilen yeni hizmet binasının açılışı yapıldı. Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, binanın personellere eğitimden sağlığa birçok alanda hizmet vereceğini belirtti.

 • Edremit'te yeni sosyal tesis hizmete açıldı
  13 Ara Edremit'te yeni sosyal tesis hizmete açıldı

  Balıkesir'in Edremit ilçesinde Tuzcumurat Mahallesi'nde yapılan sosyal tesis, törenle hizmete açıldı. Tesis, düğün salonu, kurs sınıfları, el emeği merkezi ve toplantı salonları gibi birçok hizmeti içeriyor.

 • Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan 2024 yerel seçimlerinde aday olduğunu açıkladı
  05 Ara Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan 2024 yerel seçimlerinde aday olduğunu açıkladı

  Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, 2024 yılının Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde yeniden aday olduğunu açıkladı. Aday adaylığı dosyasını CHP İlçe Başkanlığı'na teslim eden Başkan Arslan, 'Edremitlilere hizmete devam etmek istiyorum' dedi.

 • Edremit Belediyesi Yağmura Karşı Tedbir Alıyor
  29 Kas Edremit Belediyesi Yağmura Karşı Tedbir Alıyor

  Edremit Belediyesi, ilçede etkili olan yağmura karşı önlem alıyor. Başkan Selman Hasan Arslan, yapılan çalışmaları yerinde takip etti. İş makineleri ve ekipler, taşkın ve su baskınlarına karşı önlem aldı. Başkan Arslan, mahsur kalan vatandaşı da ziyaret etti.

 • Edremit Belediye Başkanı CHP'nin şiddet ve taciz politikasını imzaladı
  29 Kas Edremit Belediye Başkanı CHP'nin şiddet ve taciz politikasını imzaladı

  Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, CHP'nin yerel yönetimlerde çalışma yaşamında şiddet ve tacizi önlemeye yönelik politika belgesini imzaladı. Arslan, kadın erkek eşitliği ve kadınların haklarını destekleyeceklerini belirtti.

 • Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'i ziyaret etti
  22 Kas Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'i ziyaret etti

  Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'i ziyaret ederek, 'hayırlı olsun' dileğinde bulundu. Arslan, Özel'e Edremitlilerin selamlarını iletti ve CHP'yi iktidara taşımak için çalışacaklarını belirtti.

 • Edremit Belediyesi Altınkum Mahallesi'nde yol çalışmalarına devam ediyor
  15 Kas Edremit Belediyesi Altınkum Mahallesi'nde yol çalışmalarına devam ediyor

  Edremit Belediyesi, Altınkum Mahallesi'ndeki cadde ve sokaklarda yapılan yol çalışmalarını inceleyen Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, ekiplerden bilgi aldı. Yollar, doğalgaz ve diğer altyapı çalışmalarından dolayı bozulmuştu ve belediye ekipleri tarafından düzenleniyor. Çalışmalar kapsamında Çetin Emeç Caddesi 11 bin metrekare parke taş ve bin metrekare bordür ile yenilenerek kısa süre içinde hizmete açılacak. Başkan Arslan, vatandaşların mağdur olmaması için çalışmaların hızlı bir şekilde tamamlanacağını belirtti.

 • Edremit Meclisi'nde kararlar oy birliği ile alındı
  08 Kas Edremit Meclisi'nde kararlar oy birliği ile alındı

  Balıkesir'in Edremit Belediye Meclisi Kasım ayı olağan toplantısı, Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan yönetiminde gerçekleştirildi.

 • Edremit Belediye Başkanı Arslan, Muhtar Ziyaretlerine Devam Ediyor
  08 Kas Edremit Belediye Başkanı Arslan, Muhtar Ziyaretlerine Devam Ediyor

  Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, mahalle muhtarlarına yaptığı ziyaretlere devam ediyor. Her gün farklı mahalleye ziyarette bulunan Başkan Arslan vatandaşların ve muhtarların sorunlarını yerinde dinliyor.

 • Edremit Belediye Başkanı ve Kaymakam Zeytin Hasadı Etkinliğine Katıldı
  31 Eki Edremit Belediye Başkanı ve Kaymakam Zeytin Hasadı Etkinliğine Katıldı

  Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, Edremit İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından düzenlenen '2. Tarımsal Üretim ve Tarladan Sofraya Gıda Güvenilirliği Bilincinin Oluşturulması' etkinliğine katıldı. Başkan Arslan, Kaymakam Ahmet Odabaş ile birlikte çocuklarla birlikte zeytin hasadı yaptı. Edremit'te zeytin hasat sezonunun başlamasıyla birlikte, zeytin ürünlerinin önemi gelecek nesillere aktarıldı. Güre Atatürk İlkokulu öğrencilerine zeytin ve zeytin hasadı hakkında bilgiler verildi ve uygulamalı olarak zeytin hasadı gerçekleştirildi. Başkan Arslan, zeytinin ve zeytinyağının değerini bilmemiz gerektiğini vurgulayarak, bu tür etkinliklerin önemine dikkat çekti.

 • Edremit Belediyesi Altınkum Mahallesi'nde Yol Çalışmalarına Devam Ediyor
  27 Eki Edremit Belediyesi Altınkum Mahallesi'nde Yol Çalışmalarına Devam Ediyor

  Balıkesir'in Edremit Belediyesi, Altınkum Mahallesi'ndeki cadde ve sokaklarda yol çalışmalarına devam ediyor. Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan da çalışmaları yerinde inceleyerek ekiplere kolaylıklar diledi. Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler Altınkum Mahallesi'nde toplam 10 bin metrekare taş döşüyor. Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, çalışmaların en kısa sürede tamamlanarak hizmete açılacağını belirtti.

 • Edremit Belediyesi, Altınkum Mahallesi'nde Yol Çalışmalarına Devam Ediyor
  26 Eki Edremit Belediyesi, Altınkum Mahallesi'nde Yol Çalışmalarına Devam Ediyor

  Edremit Belediyesi, Altınkum Mahallesi'ndeki cadde ve sokaklarda yol çalışmalarına devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, toplam 10.000 metrekare taş döşüyor. Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, çalışmaları yerinde inceleyerek ekiplere kolaylıklar diledi ve hizmetin en kısa sürede tamamlanacağını belirtti.

 • Edremit'te Zeytin Hasadı Başladı
  10 Eki Edremit'te Zeytin Hasadı Başladı

  Balıkesir'in Edremit ilçesinde Kazdağları eteklerindeki zeytinlik alanlarda zeytin hasadı başladı. Edremit Belediyesine ait arazilerden toplanacak zeytinlerden, bu sene yaklaşık 30 ton zeytinyağı üretilmesi hedefleniyor. Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, sezonun güzel geçmesi için temennilerde bulundu.

 • Edremit Belediyesi, On Binlerce Ağaçtan 30 Ton Zeytinyağı Üretmeyi Hedefliyor
  10 Eki Edremit Belediyesi, On Binlerce Ağaçtan 30 Ton Zeytinyağı Üretmeyi Hedefliyor

  Balıkesir'in Edremit ilçesinde belediyeye ait arazilerdeki on binlerce ağaçtan toplanacak zeytinlerden, bu sene yaklaşık 30 ton zeytinyağı üretilmesi hedefleniyor. Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, belediye işçileriyle zeytin hasadı yaptıklarını ve 60 bin zeytin ağacına sahip olduklarını belirtti. Belediye Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü tarafından yapılan keşif sonucunda bu yıl 1800 çuval zeytinin hasat edilerek yağa dönüştürülmeyi amaçladığı aktarıldı.

 • Edremit Belediyesi, Çanakkale'deki Orman Yangınından Etkilenen Köylere Fidan Desteği Verdi
  20 Eyl Edremit Belediyesi, Çanakkale'deki Orman Yangınından Etkilenen Köylere Fidan Desteği Verdi

  Edremit Belediyesi, ağustos ayında Çanakkale'de yaşanan orman yangınından etkilenen köylere fidan desteği verdi. Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan'ın talimatıyla yaraların sarılması için harekete geçildi. Mareşal Fevziçakmak ve Damyeri köylerinde zarar gören zeytin ağaçları konusunda belediye ekipleri tarafından 250 adet zeytin fidanı teslim edildi. Başkan Arslan, komşularına her zaman destek için hazır olduklarını belirterek, Çanakkale'de yaşayan vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini iletti ve bu tür felaketlerin bir daha yaşanmamasını temenni etti.

 • Edremit'te Gaziler Günü Töreni Düzenlendi
  19 Eyl Edremit'te Gaziler Günü Töreni Düzenlendi

  Edremit'te Cumhuriyet Meydanı'nda gerçekleştirilen törende, gaziler ve vatandaşlar bir araya geldi. Tören kapsamında Atatürk Anıtı'na çelenkler sunuldu, saygı duruşu yapıldı ve İstiklal Marşı söylendi. Kıbrıs Gazisi Ali Çakır'ın konuşmasının ardından öğrenciler tarafından şiirler okundu. Tören sonunda ise gazilere ve ailelerine Edremit Askeri Gazino'da ikramda bulunuldu. Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, tüm gazilerin Gaziler Günü'nü kutlayarak minnettarlığını dile getirdi.

 • Balıkesir Edremit Belediye Başkanının Kızı İpek Arslan Evlendi
  04 Eyl Balıkesir Edremit Belediye Başkanının Kızı İpek Arslan Evlendi

  Balıkesir'in Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan'ın kızı İpek Arslan, Emre Gücün ile evlendi. Nikahı babası kıydı.

 • Edremit Belediyesi Güre Mahallesi'nde Çalışmaları İnceledi
  08 Ağu Edremit Belediyesi Güre Mahallesi'nde Çalışmaları İnceledi

  Edremit Belediyesi, Güre Mahallesi'nde yıllardır ihmal edilen alanları düzenlemek için çalışmalarını sürdürüyor. Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, Güre Köy Meydanı'nda yapılan düzenlemeleri inceleyerek vatandaşlarla görüş alışverişinde bulundu. Arslan, Güre Mahallesi'ni güzel bir görünüme kavuşturacaklarını belirtti.

 • Edremit Belediyesi Muharrem Ayı'nda Aşure Hayrı Düzenledi
  07 Ağu Edremit Belediyesi Muharrem Ayı'nda Aşure Hayrı Düzenledi

  Balıkesir'in Edremit Belediyesi, Muharrem ayı dolayısıyla aşure hayrı düzenledi. Cumhuriyet Meydanı'nda 15 bin kişilik aşure dağıtılırken Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, vatandaşlara aşure ikramı yaptı. Edremit Belediyesi Aşevi aşçıları tarafından hazırlanan kazanan 15 kazan aşure Cumhuriyet Meydanı'nda vatandaşlara dağıtıldı. Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, Edremit Belediye Başkan Yardımcıları Tayfun Canlı ve Tayfun Gerkuş'ta aşçılar ve görevli personellerle birlikte vatandaşlara aşure ikramı yaptı. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği hayırda toplam 15 bin kişilik aşure dağıtıldı. Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, Muharrem Ayı'nın ayrı bir önemi olduğunu, Muharrem'in ardından gelen Aşure Günü'nün de beraberlik, kardeşliğin ve paylaşımın bir simgesi olduğunu kaydetti. "Allah ibadetlerimizi ve hayrımızı kabul etsin. Katılan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum" dedi. - BALIKESİR

 • Edremit Belediyesi Altınkum Mahallesi'nde alt ve üst yapı çalışmalarına hız verdi
  05 Ağu Edremit Belediyesi Altınkum Mahallesi'nde alt ve üst yapı çalışmalarına hız verdi

  Edremit Belediyesi, Altınkum Mahallesi'nde alt ve üst yapı çalışmalarını hızlandırdı. Yeni yağmur suyu hatları, kilit parke taş ve asfalt kaplaması gibi çalışmalar yapıldı. Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, çalışmaları yerinde inceledi ve vatandaşlarla görüş alışverişinde bulundu.

 • Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan Çalışmaları İnceledi
  03 Ağu Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan Çalışmaları İnceledi

  Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, ilçe genelinde devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek vatandaşlarla sohbet etti. Arslan, Edremit'i daha güzel bir kent haline getirmek için parke taş döşeme, asfalt kaplama, altyapı ve üst yapı çalışmalarının aralıksız devam ettiğini belirtti.

 • Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, çalışmaları yerinde inceledi
  02 Ağu Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, çalışmaları yerinde inceledi

  Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, Tuzcumurat, Hekimzade, Altınkum, Hamdiye ve Gazi İlyas mahallelerinde devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek vatandaşlarla sohbet etti. Arslan, şehrin kent kimliğinin gelişimine katkı sağlayan yatırımları takip etmek ve hizmeti her noktaya ulaştırmak için çaba gösterdiklerini belirtti.

 • Edremit'in il olması gündemli toplantı yapıldı
  26 Haz Edremit'in il olması gündemli toplantı yapıldı

  Edremit Belediyesi'nin öncülüğünde Şükrü Tunar Kültür Merkezi'nde Edremit'in il olması gündemli toplantı yapıldı. Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan başkanlığında toplanan temsilciler, Edremit'in il olması hedefiyle düzenlenen toplantıda katılımcılara da söz verilerek görüş ve öneriler dinlendi. Toplantıya muhtarlar, meclis üyeleri, oda başkanları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı. Toplantıların bayram tatilinin ardından daha geniş kapsamlı olarak devam edeceği bildirildi.

 • 'Kafe Senin' Atatürk Gençlik Merkezi'nde hizmete girdi
  21 Haz "Kafe Senin" Atatürk Gençlik Merkezi'nde hizmete girdi

  Balıkesir'in Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan'ın önemli projelerinden olan Atatürk Gençlik Merkezi bünyesinde işletmeciliğini belediyenin yaptığı "Kafe Senin" hizmete girdi. Modern, şık tasarımı ve geniş ürün yelpazesi ile hizmet verecek olan kafe, düzenlenen törenle açıldı. Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, kent merkezini canlandırmak ve cazibe merkezi haline getirmek için projelerin hızla hayata geçirileceğini belirtti.

 • Edremit Belediyesi'nin İşlettiği Kafe Senin Hizmete Girdi
  21 Haz Edremit Belediyesi'nin İşlettiği Kafe Senin Hizmete Girdi

  Atatürk Gençlik Merkezi bünyesinde işletmeciliği Edremit Belediyesi tarafından yapılan Kafe Senin, düzenlenen törenle hizmete girdi. Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, açılış töreninde yaptığı konuşmada kent merkezini canlandırmak ve cazibe merkezi haline getirmek için projelerin hızla hayata geçirileceğini belirtti. Törene, belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri, muhtarlar, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

 • Edremit Belediyesi ata tohumlarıyla çiftçilik projesi başlattı
  15 Haz Edremit Belediyesi ata tohumlarıyla çiftçilik projesi başlattı

  Edremit Belediyesi, Çıkrıkçı Mahallesi'nde bulunan belediye arazisinde 3 yıldır çoğaltılan genetiği bozulmamış ata tohumları çeşitlendirerek 'Cumhuriyet Çiftçilikleri' projesi başlattı. Proje kapsamında üretilen ürünler hasat döneminde vatandaşlara ücretsiz olarak dağıtılıyor. Ayrıca AR-GE faaliyetleri kapsamında patlıcan reçeli de üretim planlamasına alındı.

 • Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan Gençlerle Buluştu
  09 May Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan Gençlerle Buluştu

  Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, Şükrü Tunar Kültür Merkezi'nde düzenlenen 'Söz Gençlerin' buluşmasında gençlerin sorularını yanıtladı.

 • Edremit Belediye Başkanı Arslan, Depremzede Kadınların Gününü Kutladı
  09 Mar Edremit Belediye Başkanı Arslan, Depremzede Kadınların Gününü Kutladı

  Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, Edremit’te misafir edilen depremzede kadınları ziyaret ederek, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutladı.

 • Tuzcumurat Mahalle Evi yükseliyor
  01 Mar Tuzcumurat Mahalle Evi yükseliyor

  Balıkesir'in Edremit Belediyesi tarafından Tuzcumurat Mahallesi'nde vatandaşların önemli ihtiyaçlarından olan mahalle evinin yapımı hızla devam ediyor.

 • Başkan Arslan'dan gönüllü gençlere teşekkür
  19 Şub Başkan Arslan'dan gönüllü gençlere teşekkür

  Kahramanmaraş ve 10 ilde meydana gelen depremlerin ardından Balıkesir'in Edremit ilçesinde yardım merkezinde gönüllü olarak çalışan gençlere Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan teşekkür etti.

 • Edremit Belediyesi, 'Risk Yönetimi ve Kentsel İyileştirme Müdürlüğü' Kuracak
  17 Şub Edremit Belediyesi, 'Risk Yönetimi ve Kentsel İyileştirme Müdürlüğü' Kuracak

  Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan’ın, Atatürk Kültür Merkezi'nde sivil toplum kuruluşu temsilcileri, oda başkanları ve muhtarların katılımıyla düzenlediği deprem konulu toplantıda, ilçede meydana gelecek olası bir depremde uygulanacak eylem planı üzerinde duruldu. Başkan Arslan, belediye bünyesinde Risk Yönetimi ve Kentsel İyileştirme Müdürlüğü kurulacağını açıkladı.

 • Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan: 'Depreme dirençli kent için harekete geçiyoruz'
  16 Şub Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan: "Depreme dirençli kent için harekete geçiyoruz"

  Balıkesir'in Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, düzenlediği basın toplantısında Edremit'te depreme dirençli bir kent oluşturmak için şehrin tüm dinamiklerini harekete geçireceklerini kaydetti.

 • Edremit Belediye Başkanı Arslan: Depreme Dirençli Bir Kent Yaratmak İçin Harekete Geçiyoruz
  15 Şub Edremit Belediye Başkanı Arslan: Depreme Dirençli Bir Kent Yaratmak İçin Harekete Geçiyoruz

  Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, “Depreme dirençli bir kent yaratmak için kentimizin tüm dinamiklerini harekete geçireceğiz” dedi. Başkan Arslan, belediye bünyesinde Risk Yönetimi ve Kentsel İyileştirme Müdürlüğü kurulacağını da açıkladı.

 • Edremit Belediye Başkanı Arslan, Deprem Bölgesinde: 'Dayanışma  ile Yaralarımızı Hep Birlikte Saracağız'
  12 Şub Edremit Belediye Başkanı Arslan, Deprem Bölgesinde: "Dayanışma  ile Yaralarımızı Hep Birlikte Saracağız"

  Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, Başkan Yardımcıları ve Meclis üyeleri ile birlikte deprem felaketinin yaşandığı Kahramanmaraş ve Adıyaman'ı ziyaret etti. Arslan, “Yardım noktasında Edremit adına üzerimize düşeni yapmak için hazır olduğumuzu belirttim. El birliği ve dayanışma ile yaralarımızı hep birlikte saracağız” dedi.

 • Ege ve Marmara Çevreci Belediyeler Birliği Encümeni, Gönen'de toplandı
  24 Ara Ege ve Marmara Çevreci Belediyeler Birliği Encümeni, Gönen'de toplandı

  Ege ve Marmara Çevreci Belediyeler Birliğinin (EMARÇEB) aralık ayı encümen toplantısı, Balıkesir'in Gönen ilçesinde gerçekleştirildi.

 • Belediye Başkanı Arslan: 'Edremit'e Hizmet Etmeye Devam Edeceğiz'
  23 Ara Belediye Başkanı Arslan: "Edremit'e Hizmet Etmeye Devam Edeceğiz"

  Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, gece de çalışmaya devam eden Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerini denetledi. Arslan, Edremitliler için gece gündüz çalışacaklarını söyledi.

 • Edremit'te doğalgaz bilgilendirme toplantısı yapıldı
  17 Ara Edremit'te doğalgaz bilgilendirme toplantısı yapıldı

  Balıkesir'in Edremit ilçesinde yapılan doğalgaz çalışmaları ile ilgili Şükrü Tunar Kültür Merkezi'nde Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan ve doğalgaz firması yetkilileri, soruları cevaplamak için vatandaşlar ile bir araya geldi.

 • Edremit'te Doğalgaz Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı
  16 Ara Edremit'te Doğalgaz Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

  İlçede sürdürülen doğalgaz çalışmalarıyla ilgili Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan ve doğalgaz firması yetkilileri, soruları cevaplamak için Şükrü Tunar Kültür Merkezi’nde yurttaşla bir araya geldi.

 • Köşe bucak temiz Edremit
  10 Ara Köşe bucak temiz Edremit

  Edremit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen detaylı mahalle temizliği Zeytinli Mahallesi'nde yapıldı.

 • Edremit Belediyesi, Kent Genelinde Temizlik Çalışmalarına Devam Ediyr
  09 Ara Edremit Belediyesi, Kent Genelinde Temizlik Çalışmalarına Devam Ediyr

  Edremit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Zeytinli Mahallesi'nde geniş çaplı temizlik yaptı.

 • Edremit'te Sıfır Atık Geri Getirme Merkezi Hayata Geçiyor
  08 Ara Edremit'te Sıfır Atık Geri Getirme Merkezi Hayata Geçiyor

  Edremit'te Belediye'nin Temizlik İşleri Müdürlüğü koordinesinde Geri Dönüşüm ve Atık Madde Getirme Merkezi kuruluyor.

 • Edremit Belediye Başkanı Arslan, Öğrencilerle Zeytin Hasadı Yaptı
  07 Ara Edremit Belediye Başkanı Arslan, Öğrencilerle Zeytin Hasadı Yaptı

  Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, Mimar Sinan İlkokulu öğrencileriyle birlikte zeytin tarlasında hasat yaptı. Öğrencilere zeytin ve zeytinyağının nasıl elde edildiği uygulamalı olarak anlatıldı.

 • Mahalle kültürü bu evde yaşatılacak
  30 Kas Mahalle kültürü bu evde yaşatılacak

  Balıkesir'in Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan'ın seçim dönemi vaatlerinden olan Mahalle Evleri'nin ilki kent merkezinin en büyük mahallelerinden olan Tuzcumurat'ta hayata geçiriliyor.

 • Edremit Belediye Başkanı Arslan'dan İmamoğlu'na Davet
  22 Kas Edremit Belediye Başkanı Arslan'dan İmamoğlu'na Davet

  Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu ziyaret ederek, İmamoğlu’nu ‘Enerjide Yol Ayrımı Çalıştayı’na davet etti.

 • Yılmaz Akpınar Bulvarı yenileniyor
  08 Kas Yılmaz Akpınar Bulvarı yenileniyor

  Balıkesir'in Edremit Belediyesi, Edremit'in en işlek noktalarından biri olan Yılmaz Akpınar Bulvarı ile bağlı bulunan Hüsnü Elçin Yıldırım Caddesi, Eski P T T Caddesi, 509. Sokak ve Sıtkı Paşa Caddesi'ni yeniliyor.

 • Edremit Belediye Meclisi toplandı
  02 Kas Edremit Belediye Meclisi toplandı

  Balıkesir'in Edremit Belediye Meclisi Kasım ayı olağan toplantısı yapıldı.

 • Edremit Belediye Başkanı Arslan'dan Cumhuriyet Bayramı Mesajı
  28 Eki Edremit Belediye Başkanı Arslan'dan Cumhuriyet Bayramı Mesajı

  Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, Cumhuriyet'in kuruluşunun 99. yılı sebebiyle bir mesaj yayımlayarak vatandaşların bayramını kutladı.

 • Van haberleri! Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü Ciğer'e, Belediye Başkanı Arslan'dan ziyaret
  24 Eki Van haberleri! Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü Ciğer'e, Belediye Başkanı Arslan'dan ziyaret

  Van haberleri: Balıkesir'in Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar Ciğer'i ziyaret etti.

 • Edremit Belediyesi, Yol Çalışmalarına Hız Verdi
  19 Eyl Edremit Belediyesi, Yol Çalışmalarına Hız Verdi

  Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, Fen İşleri Müdürlüğü’nün ilçe genelinde yaptığı yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi; çalışmaların hızla devam ettiğini söyledi.

 • Bülent Kuşoğlu, Edremit Kitap Fuarı'nda Ziyaretçilere Aşure Dağıttı
  16 Ağu Bülent Kuşoğlu, Edremit Kitap Fuarı'nda Ziyaretçilere Aşure Dağıttı

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu, 5. Edremit Kitap Fuarı’na katıldı ve Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan ile birlikte ziyaretçilere aşure dağıttı.

 • Edremit Belediye Başkanı Arslan'dan Sibel Can konserinde yaşanan gerginlikle ilgili açıklama
  17 Tem Edremit Belediye Başkanı Arslan'dan Sibel Can konserinde yaşanan gerginlikle ilgili açıklama

  Balıkesir'in Edremit ilçesinde Sibel Can konseri sırasında yaşanan gerginlik olayı ile ilgili olarak Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan yazılı bir basın açıklaması yaptı.

 • Edremit Belediye Meclis Üyesi Murat Tuna Açıklaması
  28 Haz Edremit Belediye Meclis Üyesi Murat Tuna Açıklaması

  Balıkesir'in AK Parti Edremit İlçe Başkanlığı'nda yapılan basın toplantısında konuşan Edremit Belediyesi Cumhur İttifakı Grup Sözcüsü Murat Tuna, geçtiğimiz hafta makamında saldırıya uğrayan Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan'ı eleştirdi.

 • Başkan Arslan çalışmaları yerinde inceliyor
  27 Haz Başkan Arslan çalışmaları yerinde inceliyor

  Balıkesir'in Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, haftaya yürütülen çalışmaları yerinde inceleyerek başladı.

 • Edremit Belediye Başkan Yardımcısı Metin Tunçer görevden alındı
  20 Haz Edremit Belediye Başkan Yardımcısı Metin Tunçer görevden alındı

  Balıkesir'in Edremit ilçesinde Edremit Belediye Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Metin Tunçer, Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan tarafından görevden alındı.

 • Saldırıya uğrayan Başkan Arslan burnundan ameliyat oldu
  08 Haz Saldırıya uğrayan Başkan Arslan burnundan ameliyat oldu

  Balıkesir'in Edremit ilçesinde makamında uğradığı saldırıda burnu kırılan Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, bugün ameliyat oldu.

 • Edremit Belediye Başkanı Arslan'ı darbettiği öne sürülen zanlı tutuklandı
  08 Haz Edremit Belediye Başkanı Arslan'ı darbettiği öne sürülen zanlı tutuklandı

  Balıkesir'de Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan'ı makamında darbettiği iddiasıyla gözaltına alınan şüpheli tutuklandı.

 • Edremit Belediye Meclisi toplandı
  08 Haz Edremit Belediye Meclisi toplandı

  Balıkesir'in Edremit Belediye Meclisi Haziran ayı olağan toplantısı Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan başkanlığında yapıldı.

 • Edremit Belediye Başkanı Arslan: 'Saldırılar Bizi Yıldıramaz'
  07 Haz Edremit Belediye Başkanı Arslan: "Saldırılar Bizi Yıldıramaz"

  Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, görevi başında saldırıya uğradı. Saldırgandan şikâyetçi olan Başkan Arslan, “Baskılar, tehditler, saldırılar bizi yıldıramaz. Canımız pahasına da olsa kamunun menfaatlerini, tüyü bitmemiş yetimin hakkını korumaya devam edeceğim” dedi.

 • Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan makamında darbedildi
  07 Haz Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan makamında darbedildi

  Balıkesir'in Edremit ilçesi Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, makamında uğradığı saldırıda yaralandı.

 • Edremit Belediye Başkanı Arslan:  'Arıtma Çok Ciddi Bir Sorun ve Çözümü Zorlaşıyor'
  31 May Edremit Belediye Başkanı Arslan:  "Arıtma Çok Ciddi Bir Sorun ve Çözümü Zorlaşıyor"

  Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, Balıkesir Su ve Kanalizasyon İdaresi (BASKİ) Genel Kurul Toplantısı’na katıldı. Toplantıda konuşan Başkan Arslan, Edremit’in en büyük sorununun atık su sorunu olduğunu dile getirdi.

 • Edremit'te 500 eserlik el sanatları sergisi açıldı
  24 May Edremit'te 500 eserlik el sanatları sergisi açıldı

  Edremit'te 500 eserlik el sanatları sergisi açıldı Edremit Belediyesi el sanatları sergisi açıldı Balıkesir'in Edremit Belediyesi El Sanatları Kursları 2 yıllık pandemi arasından sonra başlayan yeni dönem dersleri meyvesini verdi.

 • Edremit Belediyesi El Sanatları Sergisi Açıldı
  23 May Edremit Belediyesi El Sanatları Sergisi Açıldı

  Edremit Belediyesi el sanatları kursları, 2 yıllık pandemi arasından sonra başlayan yeni dönem dersleri ile meyvesini verdi. Ev Kadınları El Sanatları Eğitim Merkezi’nde kursiyerlerin eserleri beğeniye sunuldu.

 • Edremit Belediyesi'nden Akçay Kordon'u Eski Günlerine Kavuşturacak Çalışma
  16 May Edremit Belediyesi'nden Akçay Kordon'u Eski Günlerine Kavuşturacak Çalışma

  Edremit Belediyesi, Akçay Mahallesi’ndeki plaj ve kordon boyunda çevre düzenleme çalışmalarına başladı.

 • Çevre Belediyeler Birliği heyeti Başkan Çerçioğlu ile görüştü
  16 May Çevre Belediyeler Birliği heyeti Başkan Çerçioğlu ile görüştü

  Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, başkanlığını yürüttüğü Ege ve Marmara Çevre Belediyeler Birliği üyeleri ile birlikte Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nu ziyaret etti.

 • Edremit Belediyesi'nde Filiz Uluç başkan vekili oldu
  12 May Edremit Belediyesi'nde Filiz Uluç başkan vekili oldu

  Balıkesir'in Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, başkent Ankara'da yapacağı görüşmeler ve ardından Enerji Kentler Birliği toplantıları için şehir dışına çıkınca yerine CHP'li Meclis Üyesi Filiz Sırma Uluç'u görevlendirdi.

 • İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğü kuruluyor
  11 May İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğü kuruluyor

  Balıkesir'in Edremit Belediyesi Mayıs ayı olağan toplantısı Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan'ın başkanlığında toplandı.

 • Edremit Belediyesi çölyaklıları sevindirdi
  01 May Edremit Belediyesi çölyaklıları sevindirdi

  Edremit Belediyesi, çölyaklı 70 vatandaşa özel gıda paketi dağıttı.

 • Edremit'te Birlik ve Beraberlik İftarı
  26 Nis Edremit'te Birlik ve Beraberlik İftarı

  Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, ilçede faaliyet gösteren siyasi parti temsilcileri ve Belediye Meclis Üyeleri ile iftar yemeğinde bir araya geldi.

 • Şampiyon 1966 Edremitspor kupayı başkana getirdi
  15 Nis Şampiyon 1966 Edremitspor kupayı başkana getirdi

  Balıkesir Süper Amatör Ligde şampiyon olarak Bölgesel Amatör Lig'e yükselen 1966 Edremitspor ve Genç Edrolular taraftar grubu, Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan'ı ziyaret ederek şampiyonluk kupasını takdim ettiler.

 • Mecliste 'kes şunun sesini' tartışması
  11 Nis Mecliste 'kes şunun sesini' tartışması

  - Mecliste 'kes şunun sesini' tartışması Mecliste gergin oturum Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, meclis toplantısında AK Partili Meclis üyesi Murat Tuna için 'Kesin şunun sesini' deyince ortalık karıştı.

Advertisement