96 yaşındaki İkinci Dünya Savaşı gazisi eşcinsel evlilik yaptı! - Son Dakika

96 yaşındaki İkinci Dünya Savaşı gazisi eşcinsel evlilik yaptı!

18.09.2019 07:47

İkinci Dünya Savaşı gazisi 96 yaşındaki George Montague, eşcinselliğini 60 yıl boyunca sakladıktan sonra 50 yaşındaki erkek arkadaşıyla evlendi.

1
Daha önce yaptığı evlilikten 3 çocuğu olan 96 yaşındaki George Montague, yıllarca baskılardan çekindiği için eşcinsel kimliğini gizlemek zorunda kaldı. İkinci Dünya Savaşı'nda Kraliyet Hava Kuvvetlerinde görev alan George'un, Britanya adasındaki en yaşlı eşcinsel olduğu tahmin ediliyor.

2
George, daha önce yaptığı evlilikte psikolojik olarak çok sıkıntı çektiğini ama eşine gerçek kimliğini açıkladıktan sonra eşinin kendisine ''Seni olduğun gibi seviyorum ve yanımda olmanı istiyorum'' dediğini söyledi.
3
23 yıl önce Londra'da bir barda şimdiki partneri Somchai ile tanıştı.
4
George'nin eşi Vera, büyük bir fedakarlık yaptı. George 'a şunu söyledi: "Yıllarca evli kaldık, 3 çocuk yaptık senin istediğin gibi yaşamanı istiyorum."
5
George, eski karısının bu sözlerini duyup rahatladıktan sonra eşcinsel ilişkisini yaşamaya başladı. George, yaşadığı aşkla ilgili şunları söyledi: Hayatımdaki gerçek aşkla kutsandım ve bundan daha fazlasını istemiyorum. "Bir insanın cinsiyetine, erkek ya da kadın olup olmadığına göre birini sevmenin her zaman delice olmadığını düşündüm. Hiç kimse aynı cinsiyetten birini sevemediğini hissetmemeli.

Son Dakika 96 yaşındaki İkinci Dünya Savaşı gazisi eşcinsel evlilik yaptı! - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (15)
  • abdurrezzak bintarrak elmuallak: simdi gazi olmasa niyazi olsa idi buna gilman mi verilecekti nuri mi huri mi muamma Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • hıghlander: asıl, öbür midesiz genç olan sapığa ne demeli!...Birde..böyle çok asparagas(yalan) haber yapılıyor bazen....bazı mahlukların medya ciddiyeti yok(ya da gizli sorunları mı var ne!) Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement