Antalya'da ürküten görüntü! Yaban hayvanları fotokapana böyle yakalandı - Son Dakika

Antalya'da ürküten görüntü! Yaban hayvanları fotokapana böyle yakalandı

Doğa Koruma ve Milli Parklar 6'ncı Bölge Müdürlüğü Antalya Şube Müdürlüğü'nün fotokapan çalışmaları kapsamında, anavatanı Türkiye olan alageyikler, vaşaklar, karakulak ve yaban keçileri, doğal ortamında görüntülendi.

1
Antalya, Isparta ve Burdur illerinden sorumlu kapsayan DKMP 6'ncı Bölge Müdürlüğü'ne bağlı, Antalya Şube Müdürlüğü'nün, Antalya'nın çeşitli bölgelerindeki fotokapan çalışmalarında, çeşitli yaban hayvanları kameralarla görüntülendi.
2
Kırmızı listedeki vaşak yavrusuyla görüntülendi!
Kırmızı listedeki vaşak yavrusuyla görüntülendi!
Görüntülerde, Toros dağlarının çeşitli kesimlerinde anavatanı Türkiye olan alageyikler ile yaban keçileri, karakulak ve Türkiye'de birinci derecede koruma altında olan ve nesli tükenme tehlikesi altında olan türlerin listesinde yer alan bir anne vaşak ile yavrusu yer alıyor.
3
Antalya Şube Müdürü İsmail Kaya ve orman yüksek mühendisi Hasan Uysal ve şube müdürlüğü ekiplerinin çalışmaları neticesinde hazırlanan ve Antalya'nın zengin yaban hayatının yer aldığı yaklaşık dört dakikalık görüntüler, DKMP 6'ncı Bölge Müdürlüğü'nün sosyal medya hesaplarından da paylaşıldı.

4
5
6
7
8
9
10
11
12

Haber Yayın Tarihi: 03.03.2020 10:58

Son Dakika Antalya'da ürküten görüntü! Yaban hayvanları fotokapana böyle yakalandı - Son Dakika

YORUMLAR (19)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

İkinci kez yaşadığı annelik heyecanı yarım kaldı! Petek Dinçöz bebeğini kaybetti Necati Şaşmaz'ın günde 80 bardak çay içtiğini biliyor muydunuz? İşte ünlülerin bilinmeyen alışkanlıkları Kumaş maske ile ilgili korkutan gerçek: Virüsü parçalara ayırıp daha uzağa yayıyor Eşcinsel çift, 'Kucak dansı yapacağız' diyerek kandırdığı otel görevlisini parçalayarak öldürdü Gelen geri dönmüyor! Salgından kaçanların ikinci adresi Kuşadası, nüfus bakımında 35 ili geçti