Dizi Setinin Podyumdan Farkı Yok! - Son Dakika

Dizi Setinin Podyumdan Farkı Yok!

21.08.2010 13:09

1
'Gossip Girl' Dizisinin Seti, Podyumlardan Farksız.
2

Dizinin başrol Oyuncuları Blake Lively ve Leighton Meester, dizi için dünyanın en ünlü tasarımcılarından giyiniyor, adeta defile yapıyor

3
KıRMıZı HALı ETKiSi

Leighton Meester, dizinin yeni bölümlerinden biri için bu kırmızı Oscar de la Renta tasarımı tuvaleti giydi. Oscar ödül törenine katılan yıldızlardan bir farkı olmayan Meester gibi Blake Lively de bir bölümde Jenny Packham tasarımı tuvalet giydi.

4

ÇiCEK DESENLERi

Leighton Meester'ın çiçek desenli Moschino tasarımı elbisesi, güzel Oyuncunun yuvarlak hatlarını da gözler önüne seriyor.

5

CiDDi VE ŞıK

Meester'ın koyu pembe tonlarındaki, fırfırlarla süslenmiç elbisesi Gucci marka. Meester, elbisesini mavi küçük bir çantayla kombinlemiş.

6

PARLAK CEKET

Lively, parlak gri Emilio Pucci tasarımı ceketi ve Tibi marka pantalonu ile muhteşem bir uyum yakalamış.

7

HiPPi YEŞiLi

Blake Lively, son dönemin popüler markalarından Haute Hippi yeşil elbisesini, Fendi marka çantayla kombinlemiş

8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26

Son Dakika Dizi Setinin Podyumdan Farkı Yok! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Evinde esen gizemli rüzgarın peşine düşen kadın, banyosundaki aynayı kaldırdığında hayatının şokunu yaşadı Polisliği bırakan genç kadın, çıplak fotoğraflarını satarak 13 milyon TL kazandı Günden güne eriyor! Sosyetik güzel Süreyya Yalçın'ın son hali korkuttu Rapunzel'e meydan okuyor! 15 yıldır saçlarına makas değdirmedi Su üstünde yürüyen sihirbaz kendini ifşa etti! Yaptığı hile şeytanın bile aklına gelmez