Spor Hocalarıyla Aşk Yaşayan Ünlüler - Son Dakika

Spor Hocalarıyla Aşk Yaşayan Ünlüler

15.04.2014 12:16

1
Spor hocalarıyla evlenen ve birlikte olan ünlü isimler günden güne artıyor. İşte bu kervana katılan ünlülerden bazıları...

2
Daha önce İclal Aydın'la da bir evlilik yaşayan yazar Tuna Kiremitçi, pilates eğitmeni Gamze Elgin ile evlendi.

3
Kiremitçi, Beyoğlu Roxy'de düzenlenen törenle tekrar nikah masasına oturarak, 3. kez nikah defterine imza attı.

4
Oyuncu Pelin Karahan ve pilates eğitmeni Erdinç Bekiroğlu kimseye haber vermeden, Barcelona'da rüya gibi düğünle dünya evine girmişti.

5
Çok mutlu olduğunu her fırsatta dile getiren güzel oyuncunun evliliği üzerinde bir süre sonra kara bulutlar dolaşmaya başladı.

6
Yaklaşık 2 yıl süren evliliğini geçtiğimiz Kasım ayında noktalayan Karahan, kısa bir süre sonra yine spor salonunda tanıştığı yeni sevgilisi Bedri Güntay'la objektiflere yansımaya başladı.

7
Eda Taşpınar ise sörf dersleri almaya başladığı zamanlarda beraber olmaya başladğı sörf hocası Bora Kozanoğlu uzun yıllar birlikte oldu.

8
Ancak genç sevgililer geçtiğimiz yıl yollarını Kozanoğlu'nun evlilik teklifi etmesi üzerine ayırdı.

9
Oyuncu Demet Evgar'da bir süre yoga eğitmeni Çağ Rical Gürle ile birlikte olmuştu.

10
Kıvrak danslarıyla adından sıkça söz ettiren Nez, Kickboks hocası Bektaş Emirhanoğlu ile aşk yaşamaya başladı.

Son Dakika Spor Hocalarıyla Aşk Yaşayan Ünlüler - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu Dünya sustu o susmadı! Çocukların öldüğü savaşa Rihanna'dan tepki İsrail'in hain saldırılarına direnen Mescid-i Aksa'da tekbirler göğü inletti! 100 binler bayram sabahı kıyama durdu 16 karısı, 151 çocuğu var! Ailesini genişletmek isteyen yaşlı adam her gece dört eşiyle ilişkiye giriyor Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları
Advertisement