SON DAKİKA GULTAN KİSANAK HABERLERİ

Son Dakika Gultan Kisanak Haberleri

  • 15 Eylül 2017 17:03 Malatya Kışanak ve Tuncel'in Yargılanmasına Devam Edildi Malatya Kışanak ve Tuncel'in Yargılanmasına Devam Edildi Diyarbakır eski Büyükşehir Belediye Başkanı Gülten Kışanak ve DBP Eş Genel Başkanı Sebahat Tuncel'in 'silahlı terör örgütüne üye olmak ve propagandasını yapmak' suçlamasıyla yargılandıkları davanın 4'üncü duruşması görüldü.
  • 15 Eylül 2017 17:03 Kışanak ve Tuncel'in Yargılanmasına Devam Edildi Kışanak ve Tuncel'in Yargılanmasına Devam Edildi DİYARBAKIR eski Büyükşehir Belediye Başkanı Gülten Kışanak ve DBP Eş Genel Başkanı Sebahat Tuncel'in 'silahlı terör örgütüne üye olmak ve propagandasını yapmak' suçlamasıyla yargılandıkları davanın 4'üncü duruşması görüldü.
  • 15 Eylül 2017 16:44 Kışanak ve Tuncel'in Yargılanmasına Devam Edildi Kışanak ve Tuncel'in Yargılanmasına Devam Edildi DİYARBAKIR eski Büyükşehir Belediye Başkanı Gülten Kışanak ve DBP Eş Genel Başkanı Sebahat Tuncel'in 'silahlı terör örgütüne üye olmak ve propagandasını yapmak' suçlamasıyla yargılandıkları davanın 4'üncü duruşması görüldü.
  • 15 Eylül 2017 15:51 Kışanak ve Tuncel'in Yargılamalarına Devam Edildi Kışanak ve Tuncel'in Yargılamalarına Devam Edildi Kışanak ve Tuncel'in yargılamalarına devam edildiMALATYA - DBP Eş Genel Başkanı Sebahat Tuncel ile Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Gültan Kışanak'ın yargılanmalarına Malatya'da devam edildi.
  • 15 Eylül 2017 14:22 Kışanak ve Tuncel'in Yargılandığı Dava Eski Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Gülten Kışanak ve DBP Eş Genel Başkanı Sebahat Tuncel hakkında açılan ve Malatya Ağır Ceza Mahkemesinde görülmesine karar verilen davanın dördüncü duruşması yapıldı.
  • 15 Eylül 2017 14:16 Kışanak ve Tuncel'in Tahliye Taleplerine Ret Kışanak ve Tuncel'in Tahliye Taleplerine Ret Sebahat Tuncel ile Gültan Kışanak'ın yargılanmalarına Malatya'da devam edildi.
  • 15 Eylül 2017 14:08 Kışanak ve Tuncel'in Yargılamalarına Devam Edildi Kışanak ve Tuncel'in Yargılamalarına Devam Edildi DBP Eş Genel Başkanı Sebahat Tuncel ile Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Gültan Kışanak’ın yargılanmalarına Malatya’da devam edildi.