24 Saatte İkinci Kez İntihar Girişiminde Bulundu - Son Dakika
Güncel

24 Saatte İkinci Kez İntihar Girişiminde Bulundu

24 Saatte İkinci Kez İntihar Girişiminde Bulundu

Bursa'da 1000 lira tutarındaki kredi borcunu ödeyemediğini belirterek çıktığı bir binanın balkonundan atlayacağını söyleyen, inşaatın müteahhitlerinden Pembe Ezgi Yüksel'in parayı vereceğini söylemesi zerine intihar girişiminden vazgeçen 30...

09.03.2013 14:05

Bursa'da 1000 lira tutarındaki kredi borcunu ödeyemediğini belirterek çıktığı bir binanın balkonundan atlayacağını söyleyen, inşaatın müteahhitlerinden Pembe Ezgi Yüksel'in parayı vereceğini söylemesi zerine intihar girişiminden vazgeçen 30 yaşındaki Bulut Heyden, 1 gün sonra Emniyet Müdürlüğü yanındaki inşaata çıktı. Polis, Bulut Heyden'i "Paranı bu kez müteahhit olan ağabey verecek" diyerek ikna etti.

Merkez Osmangazi İlçesi Fomara Caddesi'nde bulunan inşaat halindeki 12 katlı binan üst katında bulunan bir kişinin atlamaya çalıştığı ihbarı üzerine harekete geçen polis ekipleri, çevrede önlem aldı. İtfaiyeye haber veren 112 Acil Servisi bilgilendiren polis daha sonra ikna etmek için inşaat halindeki binanın üst katına çıktı. Polis, intihar girişiminde bulunan kişinin, 1 gün önce Merkez Nilüfer İlçesi Beşevler Mahallesi Beşevler Caddesi'nde 7 katlı binanın balkonuna çıkıp kredi borcunu ödeyemediği için intihar girişiminde bulunduğunu gören müteahhit Pembe Ezgi Yüksel'in kendisine parayı vereceğini söylemesi üzerine ikna olan simit satıcısı Bulut Heyden olduğunu anladı.

Sara hastası olan ve yine kredi borcu için 1000 TL isteyen Bulut Heyden'i ikna etmeye çalışan polis aralarında topladıkları paraları gösterip, "Bundan önceki olayda seni müteahhit abla kurtardı. Buranın sahibi de müteahhit ağabeyin. Bizim topladığımız paraları tamamlayarak sana 1000 lira verecek" diyerek ikna etti.

Daha sonra ifadesi alınmak üzere polis merkezine getirilen Bulut Heyden serbest bırakıldı.

FK,HT,SÇ(FK/İD) - Bursa/ Yenişehir

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel 24 Saatte İkinci Kez İntihar Girişiminde Bulundu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement