AK Parti'den "Yaşlılar Haftası" Etkinliği - Son Dakika
Güncel

AK Parti'den "Yaşlılar Haftası" Etkinliği

AK Parti\'den "Yaşlılar Haftası" Etkinliği

AK Parti İl Sosyal Politikalar Başkanlığı tarafından Yaşlılar Haftası dolayısıyla "Büyüklerimize Hürmet Kararımız Evet" programı düzenlendi.

22.03.2017 16:17

AK Parti İl Sosyal Politikalar Başkanlığı tarafından Yaşlılar Haftası dolayısıyla "Büyüklerimize Hürmet Kararımız Evet" programı düzenlendi.

AK Parti İl Sosyal Politikalar Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, programa AK Parti Genel Merkez Sosyal Politikalar Başkan Yardımcısı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, İl Sosyal Politikalar Başkanı Habibe Çiftçioğlu Başer, İl Yaşlılar Koordinasyon Merkezi (YKM) Başkanı Kamil Çakır, partililer ve çok sayıda yaşlı vatandaş katıldı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından sinevizyon gösterimi yapıldı.

İstanbul Milletvekili Kaynarca, 16 Nisan'ın 'evet'li bir gün olmasını dilediğini anlatarak, "Evet, inşallah öyle güçlü çıksın ki Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi tüm dünya bir titresin. Ümmetin ve insanlığın umudu Türkiye, neler yapacak asıl ondan sonra görecekler. Bu büyük Türkiye'nin ayak sesleridir. Onları korkutan bu yükselişin sesleridir. Onların 'hayır' diyerek engellemeye çalıştığı sadece güçlü Türkiye değildir. Anadolu'dan doğacak güneşin bütün insanlığı ısıtmasını da istemiyorlar." ifadelerini kullandı.

Programda konuşan AK Parti İstanbul İl Sosyal Politikalar Başkanı Başer de yaşlıların tecrübelerinden, bilgilerinden yararlanan bir nesil olarak çalışmalarını sürdürdüklerini vurguladı.

Yaşlıların yol göstericiler olduğuna dikkati çeken Başer, şunları kaydetti:

"Yeni anayasa paketimiz Meclisimizden çıktı, 16 Nisan'da da referanduma gideceğiz. Muhalefet sahada ama görmüyorlar. Görmek istediklerini görüyor, duymak istediklerini duyuyorlar. Dilleri yine hakkı söylemiyor. 'Hayır' diyorlar başka bir şey söylemiyorlar. Neden 'hayır' dediklerini de bilmiyorlar. Geçen gün bir video izledim bir beyefendiye sordular. Beyefendiye, 'Referandumda ne diyeceksin?' diyorlar, o da, 'evet' diyeceğim, tabii ki 'evet' diyor. Maddeleri okudun mu diyorlar, o da, 'Okudum da okumanın bir anlamı ve gereği yok. Teröristler, Avrupa 'hayır' diyor ama Recep Tayyip Erdoğan 'evet' diyor' dedi. Şükürler olsun millet gerçeği görüyor. Milletimizin desteğiyle 16 Nisan akşamını coşkuyla kutlayacağız."

Program katılımcılara şiir ve müzik dinletisi sunulmasının ardından sona erdi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel AK Parti'den 'Yaşlılar Haftası' Etkinliği - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement