Akom'da Yer Alan İşyerlerinin İhalesi Tamamlandı - Son Dakika
Güncel

Akom'da Yer Alan İşyerlerinin İhalesi Tamamlandı

Akom\'da Yer Alan İşyerlerinin İhalesi Tamamlandı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen Afet Koordinasyon Merkezi Projesi’nde (AKOM) yer alan 15 adet işyerinin satış ihalesi gerçekleştirildi.

26.01.2018 10:34

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen Afet Koordinasyon Merkezi Projesi'nde (AKOM) yer alan 15 adet işyerinin satış ihalesi gerçekleştirildi.

Sakarya Büyükşehir Meclis Toplantı Salonu'nda gerçekleşen ihalenin komisyon başkanlığını Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İbrahim Pehlivan üstlendi. Pehlivan, "28 adet işyerinin 13 adeti daha önceki ihalemizde sahipleriyle buluşmuştu. Bugün ise diğer 15 adetinin ihalesini açık arttırma usülü ile gerçekleştirdik. İhaleye katılım sağlayan isteklilere teşekkür ediyoruz. Komisyonumuzun değerlendirmelerinin ardından sonuç kamuoyuna açıklanacaktır. Hayırlı olsun" dedi.

Alt kısımda bulunan 4 ve üst kısımda bulunan 11 işyeri için ayrı ayrı ve açık arttırma usülü ile yapılan ihaleye katılım yoğun oldu. İş yerlerinin niteliği daha önce eczane olarak belirtilmişken; şimdi bu şartı ortadan kaldırıldı ve faaliyet alanı açısından serbest işyeri olarak düzenlendi. Alt kısımda bulunan 4 işyerinin tamamına istekli çıktı. Üst kısımda bulunan işyerleri için ise 8 teklif sunuldu. 3 işyerine ise teklif sunulmadı. - SAKARYA

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Akom'da Yer Alan İşyerlerinin İhalesi Tamamlandı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement