Başkan Tütüncü'den Sağlık-Sen'e taziye ziyareti - Son Dakika
Güncel

Başkan Tütüncü'den Sağlık-Sen'e taziye ziyareti

Başkan Tütüncü\'den Sağlık-Sen\'e taziye ziyareti

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez Belediye Meclis Üyesi İsmail Kaya ve beraberindeki heyetle birlikte Sağlık-Sen Antalya Şubesine başsağlığı ziyareti gerçekleştirdi.

01.03.2021 10:54  Güncelleme: 11:03

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez Belediye Meclis Üyesi İsmail Kaya ve beraberindeki heyetle birlikte Sağlık-Sen Antalya Şubesine başsağlığı ziyareti gerçekleştirdi. Sağlık-Sen Genel Başkan Yardımcısı Abdülaziz Aslan'ın vefatından dolayı derin üzüntü içinde olduklarını belirten Tütüncü, tüm Sağlık-Sen ailesine baş sağlığı dileklerinde bulundu.

Genel Başkan Yardımcısı Aslan'ın vefat haberini derin bir üzüntüyle öğrendiklerini belirten Sağlık-Sen Antalya Şube Başkanı Sinan Kuluöztürk, "Merhum Başkanımız bir süredir Korona virüs tedavisi görüyordu. İyileşip, tekrar aramıza katılmasını bekliyorduk; ama olmadı. Merhuma Allah'tan rahmet, ailesine, yakınlarına sabır diliyoruz. Mekanı cennet olsun" diye konuştu.

İlçe belediyesinin salgın sürecinde sağlıkçıların yanında olduğunu aktaran Başkan Kuluöztürk, "Virüs taşıma endişesiyle evlerine gidemeyen sağlıkçılar için sosyal tesislerinizi açtınız. Salgın sürecinde tarafınıza ilettiğimiz taleplerimizi geri çevirmediniz. Bu zorlu süreçte yanımızda olmanız bizleri çok mutlu etti. Bugün de acımızı paylaşmak için buradasınız. Göstermiş olduğunuz samimi yaklaşımdan dolayı teşekkürlerimi sunuyorum" dedi. - ANTALYA

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Başkan Tütüncü'den Sağlık-Sen'e taziye ziyareti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement