Son dakika Hakan Tütüncü haberleri, Hakan Tütüncü son dakika, son dakika Hakan Tütüncü

Son Dakika Hakan Tütüncü Haberleri

 • Hakan Tütüncü, Manavgat'ta seçim çalışmalarını sürdürdü
  26 Şub Hakan Tütüncü, Manavgat'ta seçim çalışmalarını sürdürdü

  Cumhur İttifakı'nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, seçim çalışmalarını Manavgat ilçesinde sürdürdü. Tütüncü, Antalya'nın yarınları ile Manavgat'ın gelecek vizyonu için 31 Mart yerel seçimlerinin önemine değindi ve Kepez'deki belediye başkanlığı sürecindeki hizmetlerini anlattı. Tütüncü, MHP ilçe teşkilatıyla da bir araya geldi ve esnafları ziyaret ederek destek istedi.

 • AK Parti Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu Kumluca'da ziyaretlerde bulundu
  26 Şub AK Parti Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu Kumluca'da ziyaretlerde bulundu

  AK Parti Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, Kumluca ilçesinde esnafı ziyaret etti ve seçim çalışmaları kapsamında destek istedi. Çavuşoğlu, Antalya ve Kumluca'da son 5 yılda yapılan hizmetlerin yetersiz olduğunu belirtti ve makus talihin değişeceğini dile getirdi. Ayrıca, trafik kazasında hayatını kaybeden Jandarma Asteğmen Enes Bağcı'nın ailesini ziyaret ederek başsağlığı dileğinde bulundu.

 • Hakan Tütüncü, Kırcami'nin imar sorununu çözeceklerini açıkladı
  26 Şub Hakan Tütüncü, Kırcami'nin imar sorununu çözeceklerini açıkladı

  Cumhur İttifakı'nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Kırcami'nin imar sorununu çözeceklerini belirtti. Tütüncü, Kepez'deki hizmet modelini tüm Antalya'ya yayacaklarını ve ilçede birçok sorunu çözdüklerini ifade etti. Açılışa, TBMM NATO Parlamenter Asamblesi (PA) Türk Delegasyonu Başkanı ve AK Parti Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, AK Parti Antalya Milletvekili İbrahim Ethem Taş ve Cumhur İttifakı Muratpaşa Belediye Başkan adayı Özdemir Manavoğlu da katıldı.

 • Kepez Belediyesi, Varsak Kent Meydanı düzenlemesiyle ilçe sakinlerine hizmet sunuyor
  26 Şub Kepez Belediyesi, Varsak Kent Meydanı düzenlemesiyle ilçe sakinlerine hizmet sunuyor

  Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'nün liderliğinde yapılan Varsak Kent Meydanı düzenlemesi tamamlanmak üzere. Proje, taş mimariye sahip millet kıraathanesi ve 80 çınar ağacıyla bölge sakinlerine hizmet verecek. Meydan düzenlemesi, eski Varsak Belediyesi'nin bahçesine yapılıyor ve çeşitli sosyal tesislerle birlikte bölgenin sosyal ihtiyaçlarına cevap verecek bir alan olacak.

 • Hakan Tütüncü, Antalya'da altın çağı başlatacağını söyledi
  25 Şub Hakan Tütüncü, Antalya'da altın çağı başlatacağını söyledi

  Cumhur İttifakı'nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Aksu ilçesindeki seçim koordinasyon merkezinin açılışında yaptığı konuşmada, Antalya'nın genelinde 'altın çağı' başlatmaya aday olduklarını belirtti. Tütüncü, Kepez'de görev yaptığı süre boyunca tapu, imar ve mülkiyet sorunlarını çözdüklerini ve kentsel dönüşümle 90 bin gecekonduyu kaldırdıklarını söyledi. Aksu'nun da yeni nesil uygulamalarla tanışacağını vurgulayan Tütüncü, Cumhur İttifakı ruhuyla tarih yazacaklarını ifade etti.

 • Hakan Tütüncü, Antalya'da esnafları ziyaret etti
  23 Şub Hakan Tütüncü, Antalya'da esnafları ziyaret etti

  Cumhur İttifakı'nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü, seçim çalışmaları kapsamında Muratpaşa ilçesinde esnafları ziyaret etti. Tütüncü, esnaflarla sohbet ederek sorun ve taleplerini dinledi ve Antalya'da gerçekleştirecekleri projeleri anlattı. Ayrıca, çocuklara hediyeler dağıttı ve esnaflarla fotoğraf çektirdi.

 • Hakan Tütüncü, Altın Portakal Film Festivali'nin yapılamamasını üzüntü verici buldu
  23 Şub Hakan Tütüncü, Altın Portakal Film Festivali'nin yapılamamasını üzüntü verici buldu

  Cumhur İttifakı'nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Altın Portakal Film Festivali'nin geçen yıl yapılamamasını üzüntü verici olarak değerlendirdi. Tütüncü, festivalin 60'ıncısını düzenleyeceklerine inancının tam olduğunu söyledi ve festivalin Antalya'nın altın çağını başlatacağını belirtti.

 • Hakan Tütüncü: Trafik ve toplu ulaşım önceliğimiz olacak
  22 Şub Hakan Tütüncü: Trafik ve toplu ulaşım önceliğimiz olacak

  Cumhur İttifakı'nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü, seçilirse en önemli önceliğinin trafik ve toplu ulaşım olduğunu söyledi. Tütüncü, Antalya'nın dört bir köşesine hizmet götürmeye aday olduğunu belirtti. Seçildiği takdirde Antalya'da hayata geçireceği projelerin hazır olduğunu vurgulayan Tütüncü, alternatif güzergahlar ve kavşak düzenlemeleriyle ulaşım sorununun çözülebileceğini ifade etti. Ayrıca, Antalya'yı Kayseri ve Afyonkarahisar hatlarına bağlayacak hızlı tren için çalışmalarının olduğunu söyledi. Tütüncü ayrıca, Altın Portakal Film Festivali'ni geçmişteki ihtişamlı günlerine geri döndüreceklerini ve turizm değeri bulunan her noktanın yatırım programı içinde yer alacağını belirtti.

 • Hakan Tütüncü, DÖSİAD Üyeleriyle Buluştu
  20 Şub Hakan Tütüncü, DÖSİAD Üyeleriyle Buluştu

  Cumhur İttifakı'nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Döşemealtı Sanayici ve İş İnsanları Derneği (DÖSİAD) üyeleriyle bir araya geldi. Tütüncü, Antalya için hazırladığı projeleri anlattı ve şehir içi trafik, toplu ulaşım, imar, turizme değer katacak ve yerel kalkınmaya destek olacak projeleri açıkladı. Tütüncü, gelecek hafta yapacakları lansmanla bütün projeleri tanıtacaklarını belirtti. Döşemealtı ilçesine yönelik de önemli yatırımların yer alacağını bildirdi.

 • Hakan Tütüncü, Elmalı'da seçim çalışmalarına devam ediyor
  19 Şub Hakan Tütüncü, Elmalı'da seçim çalışmalarına devam ediyor

  Cumhur İttifakı'nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü, Elmalı ilçesinde seçim çalışmalarına devam ediyor. Tütüncü, pazar ve çarşı esnafını ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti ve isteklerini dinledi. Elmalı'nın ve Antalya'nın ihtiyaçlarını karşılamak için heyecanla çalıştıklarını belirten Tütüncü, Elmalı'nın kayıp yıllarını geri kazanmak ve hizmet etmek için geldiklerini ifade etti. Ayrıca, Cumhur İttifakı'nın Elmalı Belediye Başkan Adayı Durmuş Ali Gökçe'ye de destek istedi.

 • Hakan Tütüncü, Elmalı ilçesini ziyaret etti
  19 Şub Hakan Tütüncü, Elmalı ilçesini ziyaret etti

  Cumhur İttifakı'nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Elmalı ilçesini ziyaret ederek seçim çalışmalarına devam etti. Tütüncü, kaybolan yılları geri vermek ve hizmet etmek için geldiklerini belirtti.

 • Hakan Tütüncü, Finike'de seçim çalışmalarına devam ediyor
  17 Şub Hakan Tütüncü, Finike'de seçim çalışmalarına devam ediyor

  Cumhur İttifakı'nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Finike ilçesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinledi. Tütüncü, Finike'nin doğal güzelliklerini ortaya çıkararak insanların mutluluğuna katkı sağlamayı hedeflediklerini belirtti.

 • Cumhur İttifakı'nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü sağlık çalışanlarıyla bir araya geldi
  17 Şub Cumhur İttifakı'nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü sağlık çalışanlarıyla bir araya geldi

  Cumhur İttifakı'nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, sağlık çalışanlarıyla bir araya gelerek seçim çalışmalarını sürdürdü. Tütüncü, sağlık çalışanlarının önemine vurgu yaparak, sağlık alanında yapacakları uygulamaları anlattı ve sağlık çalışanlarının yaşam şartlarını iyileştirmeyi hedeflediklerini belirtti.

 • Hakan Tütüncü, Antalya'da sivil toplum kuruluşlarıyla buluştu
  16 Şub Hakan Tütüncü, Antalya'da sivil toplum kuruluşlarıyla buluştu

  Cumhur İttifakı'nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Antalya'da sivil toplum kuruluşlarıyla buluşmaya devam etti.

 • Hakan Tütüncü, ANTİAD'ı ziyaret etti
  16 Şub Hakan Tütüncü, ANTİAD'ı ziyaret etti

  Kepez Belediye Başkanı ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü, yerel seçim öncesi Antalya İş İnsanları Derneği'ni (ANTİAD) ziyaret ederek, iş adamlarıyla bir araya geldi.

 • Hakan Tütüncü, Antalya'yı sivil toplum kuruluşlarıyla ortak akılla yönetmeye aday
  15 Şub Hakan Tütüncü, Antalya'yı sivil toplum kuruluşlarıyla ortak akılla yönetmeye aday

  Cumhur İttifakı'nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, seçim çalışmaları kapsamında sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek Antalya'yı ortak akılla yöneteceklerini belirtti. Tütüncü, Antalya'nın tarihine ve medeniyetlere ev sahipliği yaptığını ve bu kenti geleceğe en iyi şekilde taşımak istediklerini ifade etti.

 • Cumhur İttifakı'nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü, Kepez'te destek istedi
  12 Şub Cumhur İttifakı'nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü, Kepez'te destek istedi

  Cumhur İttifakı'nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü, Kepez'de kendisi ve ilçe belediye başkan adayı Rıza Sümer için destek istedi. Tütüncü, Kepez'de yapılan yatırımları anlatarak, ilçenin AK kadrolarla çehresinin değiştiğini belirtti. 15 yılda 90 bin gecekonduyu kaldırdıklarını, 80 bin tapu verdiklerini ve 1200 kilometreden fazla yeni yol açtıklarını söyledi. Ayrıca, atıl vaziyette duran Dokumapark'ı ayağa kaldırdıklarını ve birçok alanda yatırım yaptıklarını vurguladı.

 • AK Parti, Kepez'de yerel seçim startını verdi
  12 Şub AK Parti, Kepez'de yerel seçim startını verdi

  Cumhur İttifakı'nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü ve Kepez Belediye Başkan Adayı Rıza Sümer, Kepez'de seçim kampanyasına başladı. Tütüncü, Kepez'deki 15 yıllık hizmetlerini anlatarak destek istedi ve Sümer'i başkan yapma çağrısı yaptı. Sümer ise Kepez teşkilatının başarısını vurgulayarak halkın dertleriyle dertlenmeye devam edeceklerini söyledi.

 • Cumhur İttifakı Kepez Belediye Başkan Adayı Rıza Sümer Ailesini Ziyaret Etti
  11 Şub Cumhur İttifakı Kepez Belediye Başkan Adayı Rıza Sümer Ailesini Ziyaret Etti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı Cumhur İttifakı Kepez Belediye Başkan Adayı Rıza Sümer, seçim çalışmaları kapsamında ailesini ziyaret etti. Sümer, anne ve babanın rızasını almanın önemine vurgu yaparak, yeni hedefler için yola çıktıklarını belirtti. Ayrıca, Kepez'in gelişimine katkı sağlayan Hakan Tütüncü'nün başkanlık dönemini övdü ve projelerini açıkladı.

 • Hakan Tütüncü, Antalya'da esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi
  10 Şub Hakan Tütüncü, Antalya'da esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi

  Cumhur İttifakı'nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü, Muratpaşa ilçesindeki Güllük Cadde esnafına ziyarette bulundu. Tütüncü, esnafların istek ve taleplerini dinleyerek, göreve geldiklerinde esnafın sorunlarıyla yakından ilgileneceğini belirtti. Ayrıca Tütüncü, esnaf ziyaretleri sırasında karşılaştığı vatandaşlarla da sohbet ederek, hal hatır sordu.

 • Hakan Tütüncü, Döşemealtı'nda ziyaretlerde bulundu
  09 Şub Hakan Tütüncü, Döşemealtı'nda ziyaretlerde bulundu

  Kepez Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı'nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Döşemealtı ilçesindeki esnafı ziyaret etti. Tütüncü, nakliyeci esnafının taleplerini dinleyerek, Antalya'da yeni bir dönemin başlayacağını ve nakliyecilerin daha iyi koşullarda çalışacağını söyledi. Ayrıca, Döşemealtı'nın tarım ve lojistik açısından önemli bir ilçe olduğunu vurguladı.

 • Hakan Tütüncü, Antalya'da esnaf ziyaretinde bulundu
  06 Şub Hakan Tütüncü, Antalya'da esnaf ziyaretinde bulundu

  Cumhur İttifakı'nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü, Muratpaşa ilçesinde esnafa ziyarette bulundu. Tütüncü, çarşı esnafını gezip istek ve taleplerini dinledi. Esnaflara hayırlı ve bol kazanç dileyen Tütüncü, Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin esnafın yanında olacağını belirtti.

 • Cumhur İttifakı'nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü, taksici esnafını ziyaret etti
  04 Şub Cumhur İttifakı'nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü, taksici esnafını ziyaret etti

  Cumhur İttifakı'nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü, taksici esnafını ziyaret etti. Tütüncü, taksicilere kolaylıklar ve hayırlı kazançlar diledi. Taksicilerin istek ve talepleri dinleyen Tütüncü, 'Tüm sorunların farkındayız, hepsini tek tek çözeceğiz' dedi. AESOB Başkanı Adlıhan Dere de Tütüncü'nün her zaman esnafın yanında olduğunu ve destek verdiğini belirterek, çalışmalarında başarılar diledi.

 • Hakan Tütüncü, Alanya'da esnaf ziyaretinde bulundu
  03 Şub Hakan Tütüncü, Alanya'da esnaf ziyaretinde bulundu

  Cumhur İttifakı'nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü, Alanya'da esnaf ziyaretinde bulundu. Tütüncü, Alanya Belediye Başkan adayı Adem Murat Yücel ile birlikte Cuma pazarındaki esnafı ziyaret etti. Ziyaret sırasında pazarcı esnafına kolaylıklar ve hayırlı kazançlar dileyen Tütüncü, Yücel ile birlikte sebze meyve kasasının üzerine oturarak pazarcı esnafının pişirdiği menemeni yedi.

 • Cumhur İttifakı'nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü, Gençlerin TEKNOFEST Talebini Bakan Kacır'a İletti
  01 Şub Cumhur İttifakı'nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü, Gençlerin TEKNOFEST Talebini Bakan Kacır'a İletti

  Cumhur İttifakı'nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü, gençlerin Antalya'da TEKNOFEST düzenlenmesi talebini Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır'a iletti. Gençler, Antalya Bilim Festivali deneyimlerini paylaşarak TEKNOFEST'in kente yakışacağını belirtti. Bakan Kacır da gençlerin heyecanını paylaşarak Antalya'nın bu etkinliği hak ettiğini ifade etti ve destek sözü verdi.

 • Cumhur İttifakı'nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü, gençlerle buluştu
  30 Oca Cumhur İttifakı'nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü, gençlerle buluştu

  Cumhur İttifakı'nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü, gençlerle bir araya geldi. Tütüncü, gençlerle şehri konuşmak, geleceği konuşmak ve onların sevgilerini paylaşmanın kendilerine çok büyük bir enerji verdiğini belirtti. Gençlerin siyasetteki yeriyle ilgili soru üzerine Tütüncü, gençlerin siyasetin içinde yer alması gerektiği hususunu en iyi takdir eden parti AK Parti'dir.

 • AK Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü, Korkuteli'de Seçim Çalışmalarına Başladı
  25 Oca AK Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü, Korkuteli'de Seçim Çalışmalarına Başladı

  AK Parti'nin Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü, Korkuteli ilçesinde seçim çalışmalarına başladı. Tütüncü, ilçe teşkilatlarıyla bir araya gelerek vatandaşların taleplerini dinledi ve destek istedi.

 • AK Parti'nin Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, seçim çalışmalarını esnafla başlattı
  24 Oca AK Parti'nin Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, seçim çalışmalarını esnafla başlattı

  AK Parti'nin Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, seçim çalışmalarına esnafla başladıklarını belirterek, esnafın toplumun temeli olduğunu ve her zaman esnaf ile birlikte olduklarını söyledi. Tütüncü, Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Adlıhan Dere'yi ziyaret ederek, seçim startını buradan verdi. Tütüncü, yeni dönemde Antalya Büyükşehir Belediyesinin esnafın, esnaf odalarının ve herkesin belediyesi olacağını vurgulayarak, esnafın sorunlarının çözümüne katkılar sunacaklarını ifade etti.

 • Hakan Tütüncü, AK Parti ve MHP il başkanlıklarını ziyaret etti
  21 Oca Hakan Tütüncü, AK Parti ve MHP il başkanlıklarını ziyaret etti

  Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü, Cumhur İttifakı ortakları AK Parti ve MHP il başkanlıklarını ziyaret etti. Tütüncü, ziyaretlerde yerel seçimlerin önemine vurgu yaparak, birlik ve beraberlik içinde hareket edeceklerini belirtti.

 • Cumhur İttifakı'nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü coşkuyla karşılandı
  19 Oca Cumhur İttifakı'nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü coşkuyla karşılandı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleriyle 31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur İttifakı'nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak gösterilen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ankara dönüşü havalimanında coşkuyla karşılandı. Tütüncü'yü, AK Parti Antalya İl Başkanlığı'nda önceki dönem Dışişleri Bakanı, NATO PA Türk Delegasyon Başkanı Mevlüt Çavuşoğlu, AK Parti Antalya Milletvekilleri ile çok sayıda vatandaş karşıladı.

 • AK Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü, Partililerce Çiçeklerle Karşılandı
  19 Oca AK Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü, Partililerce Çiçeklerle Karşılandı

  AK Parti'nin Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Ankara'da düzenlenen Aday Tanıtım Toplantısı'nda partililer ve vatandaşlar tarafından çiçeklerle karşılandı. Tütüncü, yaptığı konuşmada halka hizmet etmek için güzel bir heyecanla yola çıktıklarını ve zaferle çıkacaklarını belirtti. NATO PA Türk Delegasyonu Başkanı Mevlüt Çavuşoğlu ise Tütüncü'nün çalışkanlığı ve başarısıyla öne çıktığını vurgulayarak, Antalya'da hizmetin geride kaldığını ifade etti. AK Parti Antalya İl Başkanı Ali Çetin ise 31 Mart'ta tarih yazacaklarını söyledi.

 • AK Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü, Antalya'nın her karışını nakış nakış işleyeceklerini söyledi
  18 Oca AK Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü, Antalya'nın her karışını nakış nakış işleyeceklerini söyledi

  AK Parti'nin Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü, Ankara'da düzenlenen AK Parti Aday Tanıtım Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, Antalya'nın her noktasında sorunları iyi bildiklerini ve gelecek yolculuğuna hazır olduklarını belirtti. Tütüncü, Antalya'yı modern dünyanın takip ettiği vizyonlarla buluşturarak, bütün hemşehrilerin beklentilerine cevap vereceklerini ifade etti.

 • Hakan Tütüncü, AK Parti'nin Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı oldu
  18 Oca Hakan Tütüncü, AK Parti'nin Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı oldu

  AK Parti, üç dönemdir Kepez Belediye Başkanlığı görevini yürüten Hakan Tütüncü'yü Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak belirledi. Tütüncü, sosyal medya hesabından anne ve babasının fotoğrafıyla birlikte paylaşım yaparak, Ankara'ya doğru yola çıktıklarını belirtti.

 • Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Hizmet Çalışmalarını Yerinde İnceledi
  07 Oca Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Hizmet Çalışmalarını Yerinde İnceledi

  Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ilçede devam eden hizmet çalışmalarını her hafta düzenlediği arazi gezileri ile yerinde inceleyerek, ekiplerin işin başında ve sahada olmasına önem verdiğini belirtti. Başkan Tütüncü, çalışanların elini sıkarak, onların gönlünü almanın ve sahada olmanın önemini vurguladı. 15 yılda yapılan işlerin büyüklüğü ve çeşitliliğiyle Kepez'e kazanımlar sağlandığını ifade etti.

 • Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü Yeni Yıl Mesajı Yayımladı
  30 Ara Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü Yeni Yıl Mesajı Yayımladı

  Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yeni yıl dolayısıyla mesaj yayımlayarak Türkiye'ye ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini, barışa, dostluğa ve dayanışmaya vesile olmasını temenni etti. Tütüncü, 2024'te Kepez'i daha modern ve mutlu bir yer haline getirmek için hizmet maratonuna devam edeceklerini belirtti.

 • Kepez Belediye Başkanı Yörük Türkmen kültürüne önem verdiklerini söyledi
  25 Ara Kepez Belediye Başkanı Yörük Türkmen kültürüne önem verdiklerini söyledi

  Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Yörük Türkmen Gerçeği Çalıştayı'nda yaptığı konuşmada, 15 yıldır Yörük Türkmen kültürüne önem verdiklerini ve şehre en güzel renkliliğini sunmak için ellerinden geleni yaptıklarını belirtti.

 • Kepez Belediyesi Yeni Emek Mahallesi'ne taziye evi kazandırdı
  19 Ara Kepez Belediyesi Yeni Emek Mahallesi'ne taziye evi kazandırdı

  Kepez Belediyesi, beşinci taziye evini Yeni Emek Mahallesi'ne kazandırdı. Yakınlarını kaybeden vatandaşlar, taziye evi hizmetiyle başsağlığı dileklerini daha rahat bir ortamda kabul edebilecek.

 • Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Konyalılarla Derneği'nin 'Geleneksel Bamya Çorbası Buluşması'na katıldı
  12 Ara Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Konyalılarla Derneği'nin 'Geleneksel Bamya Çorbası Buluşması'na katıldı

  Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya Konyalılar Derneği Geleneksel Bamya Çorbası Buluşmasına katıldı. Tütüncü, şehri imar ederken gönülleri ihmal etmemek gerektiğini vurguladı ve Konya ile Antalya arasındaki tarihi ilişkiye değindi.

 • Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Doğu Garajı Festival Çarşısı esnafının istek ve taleplerini dinledi
  21 Kas Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Doğu Garajı Festival Çarşısı esnafının istek ve taleplerini dinledi

  Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Doğu Garajı Festival Çarşısı esnafıyla buluşarak, esnafın istek ve taleplerini yerinde dinledi. Tütüncü, esnafı tek tek ziyaret ederek, bereketli ve bol kazanç dileğinde bulundu. Ayrıca, Tütüncü, Doğu Garajı'ndaki Antalya Nekropol Müzesi'ni gezdi ve müzedeki eserler hakkında bilgi aldı.

 • Kepez Belediyesi Zeytin Hasadına Başladı
  12 Kas Kepez Belediyesi Zeytin Hasadına Başladı

  Kepez Belediyesi, yeşil alanlarında, caddelerinde ve Antalya Orman Çiftliği'nde yer alan zeytin ağaçlarının mahsullerini toplamaya başladı. Belediye, zeytin bahçesi projesi kapsamında ilçeye 30 bin adet zeytin ağacı fidanı dikmeyi planlıyor. Ayrıca, imarlı alanlarda kalan zeytin ağaçları köklerinden sökülerek, nakledildikleri yeşil alanlarda yeniden toprakla buluşturuluyor. Kepez Belediyesi'nin çevreci yaklaşımı sayesinde yüzlerce ağacın kesilmesi önlendi ve yeşil alanlara nakledilen ağaçların mahsulleri de hasat döneminde toplanıyor.

 • Akdeniz Belediyeler Birliği, üye sayısını iki katından fazla artırdı
  25 Eki Akdeniz Belediyeler Birliği, üye sayısını iki katından fazla artırdı

  Akdeniz Belediyeler Birliği'nin 2023 yılı son meclis toplantısında konuşan Kepez Belediyesi ve AKBB Başkanı Hakan Tütüncü, 10 yıllık zaman zarfında 40 olan üye sayısını iki katından fazla artıran Akdeniz Belediyeler Birliği'nin, yerel yönetimler anlamında önemli bir güç olduğunu söyledi.

 • Kepez Belediyesi, DokumaPark'ta 150 Bin Kişilik Etkinlik Meydanı Oluşturdu
  10 Eki Kepez Belediyesi, DokumaPark'ta 150 Bin Kişilik Etkinlik Meydanı Oluşturdu

  Kepez Belediyesi, DokumaPark'ta 50 bin metrekarelik bir etkinlik meydanı inşa ederek aynı anda 150 bin kişinin sığabileceği bir alan oluşturdu. Bu meydan, çeşitli festivaller ve sosyal etkinlikler için kullanılacak ve Antalya Otomobil Festivali ile Antalya Bilim Festivali gibi etkinliklere ev sahipliği yapacak.

 • Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Fethi Bayçın Huzurevi sakinleriyle buluştu
  05 Eki Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Fethi Bayçın Huzurevi sakinleriyle buluştu

  Dünya Yaşlılar Günü dolayısıyla huzurevi ziyaretlerini sürdüren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Fethi Bayçın Huzurevi sakinleriyle buluştu. Başkan Tütüncü, büyüklerin yaşam tecrübelerinden faydalanmanın ve onların ihtiyaçlarına duyarlı olmanın toplumun bir görevi olduğunu vurguladı.

 • Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Şefkat ve Huzurevi'ni ziyaret etti
  02 Eki Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Şefkat ve Huzurevi'ni ziyaret etti

  Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Dünya Yaşlılar Günü'nde belediyenin Şefkat ve Huzurevi'ni ziyaret etti. Huzurevi sakinleri için düzenlenen etkinliğe katılan Başkan Tütüncü, yaşlılarla sohbet etti, onların istek ve taleplerini dinledi. Başkan Tütüncü, huzurevi sakinlerine 'Siz bizim baş tacımızsınız' dedi.

 • Kepez Belediyesi tarafından Cahit Zarifoğlu Kütüphanesi açıldı
  29 Eyl Kepez Belediyesi tarafından Cahit Zarifoğlu Kütüphanesi açıldı

  Kepez Belediyesi tarafından yapılan 15 bin kitap kapasiteli Cahit Zarifoğlu Kütüphanesi, törenle hizmete açıldı. Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, kütüphanelere, bilgiye, eğitime büyük önem verdiklerini belirtti.

 • Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Genç Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği üyeleriyle bir araya geldi
  10 Eyl Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Genç Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği üyeleriyle bir araya geldi

  Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği'ni (MÜSİAD) ziyaret etti ve genç iş adamlarıyla bir araya geldi. Başkan Tütüncü, gelecek kuşaklara vizyon çizme ve nesli ihya etme hedeflerini vurguladı.

 • Kepez Kent Meydanı'nda Çocuklara Su Oyun Parkı Yapılıyor
  03 Ağu Kepez Kent Meydanı'nda Çocuklara Su Oyun Parkı Yapılıyor

  Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, çocukları eğlenceli bir projeyle buluşturuyor. Kepez Kent Meydanı'nda çocuklara yönelik su oyun parkı yapılıyor. Park, çocuklara yaz tatillerinde eğlenme ve serinleme imkanı sunacak şekilde tasarlanmıştır. Su oyun parkı, hijyen ve sağlık şartlarına uygun olarak hizmet verecek ve ücretsiz olacaktır. Başkan Tütüncü, parkın açılışını önümüzdeki günlerde yapacaklarını belirtti ve çocukların neşe dolu bir yaz tatili geçirmelerini istediklerini söyledi.

 • Kepezspor, yeni sezonun startını verdi
  28 Tem Kepezspor, yeni sezonun startını verdi

  ANTALYA (İHA) – Antalya'nın Kırmızı beyazlı ekibi Kepezspor, 'Şampiyonluk yolunda senin de payın olsun' diyerek bayrak kampanyası başlattı.

 • Kepezspor için şehir bayraklarla donatılacak
  26 Tem Kepezspor için şehir bayraklarla donatılacak

  TFF 3. Lig'in son finalisti Kepezspor için şehir bayraklarla donatılacak. Yeni sezon öncesi 'Şampiyonluk yolunda seninde payın olsun' sloganıyla yola çıkılacak kampanyanın startını Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü verecek. Kepezspor, yeni sezon öncesi transferlerle atağa kalkarak gücüne güç katmak için bayrak kampanyası düzenleyecek. Kampanya, Kepezspor Onursal Başkanı Mustafa Yılmaz, Kepezspor Başkanı İsmail İltemir, yönetim kurulu üyeleri, Teknik Direktör Çağdaş Çavuş ve Kepezspor futbolcularının katılımıyla başlayacak. Kepez ilçesinin dört bir tarafını süsleyecek olan 4x2 metre boyutundaki bayraklar, 5 bin TL karşılığında satın alınabilecek ve üzerlerinde şahıs isimleri, işletme ve firma logoları yer alacak.

 • Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Pir Sultan Abdal Cemevi'nde oruç açma yemeğine katıldı
  25 Tem Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Pir Sultan Abdal Cemevi'nde oruç açma yemeğine katıldı

  Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Muharrem ayı dolayısıyla Pir Sultan Abdal Cemevi'nde düzenlenen oruç açma yemeğine katıldı. Tütüncü, 'Muharrem ayında kalplerimizi canlarla birleştirmeye geldik' dedi. Pir Sultan Abdal Kültür Derneği Altınova Cemevi'nde Muharrem ayı dolayısıyla oruçlar bir arada açıldı. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 'Muharrem ayında kalplerimizi canlarla birleştirmeye geldik' dedi. Tütüncü, 'Pir Sultan Abdal'ın yolunu takip eden onun devranında bulunan bütün canlarımız Bu güzel Muharrem-i Şerif ayında matem günlerinde sizlerle birlikte olmanın tarifsiz bahtiyarlığı içerisinde her birinizi sevgiyle selamlıyorum. Rabbim bütün güzel amellerinizi dergahında kabul buyursun. Oruçlarınız makbul olsun. Sofralarımız bereketle dolsun. Bedenlerimize sıhhat afiyet olsun. Hayırlar feth olsun. Şerler def olsun. İki cihan saadeti hepinize, hepimize nasip olsun' diye konuştu. Tütüncü, Pir Sultan Abdal'ın yolundan gidenlerin bu güzel ortamda, bu güzel muhabbet sofrası etrafında toplandıklarını da sözlerine ekledi.

 • Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, KONYSİAD üyeleriyle bir araya geldi
  06 Tem Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, KONYSİAD üyeleriyle bir araya geldi

  Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Konyaaltı Sanayici ve İş İnsanları Derneği (KONYSİAD) üyeleriyle bir araya geldi. Tütüncü, KONYSİAD'ın temmuz toplantısında ilçeye yapılan yatırımlar hakkında bilgi verdi. Kepez'in çehresini değiştirdiklerini ifade eden Tütüncü, sağlık, eğitim, kültür sanat, bilim gibi alanlarda önemli hizmetler yaptıklarını belirtti. DokumaPark'ı halkın kullanımına sunduklarını ve Pil Fabrikası'nı da halka kazandıracaklarını söyleyen Tütüncü, ilçeye 11 kamu hastanesi ve modern kütüphaneler kazandırdıklarını aktardı. Programda Tütüncü'ye plaket verildi.

 • Kepez Belediyesi, Atıl Araziye Zeytin Ağacı Dikimi Planlıyor
  04 Tem Kepez Belediyesi, Atıl Araziye Zeytin Ağacı Dikimi Planlıyor

  Kepez Belediyesi, ilçede atıl halde bulunan belediye arazilerine 30 bine yakın zeytin ağacı dikmeyi planlıyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, zeytin üretimini teşvik etmek amacıyla ilçede ağaç dikimini artıracak. Şu ana kadar Ulubatlı Hasan, Selçuklular ve Şehit Musa Özkan caddelerinde ağaç dikimi gerçekleştirildi ve Duacı Mahallesi'ndeki 30 dönümlük araziye 600 ağaçtan oluşan zeytin bahçesi kazandırıldı. Ayrıca Atatürk Orman Çiftliği'ne 6 bin ağaçtan oluşan zeytin bahçesi kurulması hedefleniyor. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ilçenin her yerine zeytin ağacı dikmeyi amaçladıklarını belirterek, Antalyalı vatandaşları da zeytin ağacı dikmeye davet etti.

 • Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Şehit Volkan Canöz Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde öğrencilerle buluştu
  15 Haz Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Şehit Volkan Canöz Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde öğrencilerle buluştu

  Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Şehit Volkan Canöz Anadolu İmam Hatip Lisesi'ni ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi. Konferans salonunda öğrencilerin sorularını cevaplandıran Tütüncü, Antalya'nın en büyük kütüphanesini Kepez'de açacaklarını ve 2 bin 500 kişinin çalışabileceği, 1 milyon kitap kapasiteli ve 9 bin metre kare kapalı alana sahip kütüphaneyi öğrencilere armağan edeceklerini söyledi.

 • Kepez Belediyesi Başköy Mahallesi'nde Yeni Hizmet Binası İnşa Ediyor
  15 Haz Kepez Belediyesi Başköy Mahallesi'nde Yeni Hizmet Binası İnşa Ediyor

  Kepez Belediyesi, Başköy Mahallesi'nde ekonomik ömrünü tamamlayan hizmet binasını yenilemek için yeni bir hizmet binası inşa ediyor. Yeni hizmet binasında muhtarlık odası, öğretmenler odası, doktor odası ve kütüphane yer alacak. Başkan Hakan Tütüncü, şehir merkezinden uzak mahallelerdeki sosyal yaşamı kolaylaştırmaya çalıştıklarını belirtti.

 • Hakan Tütüncü, Türkiye Belediyeler Birliği Meclis Başkanlığı Divanı 1. Başkanvekili Seçildi
  01 Haz Hakan Tütüncü, Türkiye Belediyeler Birliği Meclis Başkanlığı Divanı 1. Başkanvekili Seçildi

  Akdeniz Belediyeler Birliği ve Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Türkiye Belediyeler Birliği(TBB) Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısında, meclis başkanlığı divanı 1. Başkanvekiliği görevine seçildi.

 • Kepez Belediyesi Başköy'e yeni hizmet binası inşa ediyor
  31 May Kepez Belediyesi Başköy'e yeni hizmet binası inşa ediyor

  Kepez Belediyesi, Başköy Mahallesi'nde ekonomik ömrünü tamamlayan hizmet binasını yeniliyor. İçinde doktor, öğretmen ve muhtarlık odası ile kütüphanenin yer alacağı hizmet binasının temeli atıldı. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, binanın 90 günde tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulacağını söyledi.

 • Kepez Belediyesi Aydoğmuş Mahallesine Yeni Bir Park Daha Yapıyor
  16 May Kepez Belediyesi Aydoğmuş Mahallesine Yeni Bir Park Daha Yapıyor

  Belediye Başkanı Hakan Tütüncünün 15 yıllık hizmet döneminde 9 park düzenlemesiyle 24 bin 249 metrekare yeşil alan kazandırılan Aydoğmuşa bir park daha inşa ediliyor. Parkta çocuklar için kaydırak, salıncak gibi oyun mobilyaları ile büyüklere yönelik açık hava spor aletleri bulunacak. Parkın hizmete girmesiyle mahalledeki mevcut yeşil alan da 25 bin 699 metrekareye çıkmış olacak.

 • Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü Oyunu Kullandı
  14 May Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü Oyunu Kullandı

  Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekiliği Seçimi için Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, eşi ve kızıyla birlikte Hüseyin Avni Çöllü Ortaokulunda 1326 nolu sandıkta oy kullandı. Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Tütüncü, sandık görevlilerine kolaylıklar diledi ve ülkemize, milletimize ve şehrimize hayırlı uğurlu olmasını diledi.

 • Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü Muratpaşa'da Esnaf Ziyaretinde Bulundu
  25 Nis Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü Muratpaşa'da Esnaf Ziyaretinde Bulundu

  Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Muratpaşa ilçesinde esnaf ziyaretinde bulunarak kentte yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi verdi ve vatandaşların isteklerini dinledi. Tütüncü, kentteki yatırımların önemine vurgu yaparak kente değer katacak projeler üreteceklerini söyledi.

 • Kepez Belediye Başkanı Koltuğunu 5 Yaşındaki Öğrenciye Devretti
  24 Nis Kepez Belediye Başkanı Koltuğunu 5 Yaşındaki Öğrenciye Devretti

  Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla koltuğunu Nasreddin Hoca Kreş ve Gündüz Bakımevinin 5 yaşındaki öğrencisi Emine İdil Kafese devretti. İdilin çikolata sokağı, su parkı ve okullara hemşire taleplerini kabul eden Başkan Tütüncü, ayrıca Kepez'e 2 su parkı yapılacağını müjdeledi.

 • Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü Personeliyle Bayramlaştı
  20 Nis Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü Personeliyle Bayramlaştı

  Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, bayram sevincini personeliyle paylaştı. Belediye personeliyle yapılan bayramlaşma töreninde Başkan Tütüncü, aileleriyle beraber sağlıklı ve huzurlu bir bayram geçirmeleri temennisinde bulundu. Bayramların toplum hayatımızda çok özel ve anlamlı bir yeri olduğunu hatırlatan Başkan Tütüncü, milletimizin müstesna günlerinden biri olduğunu belirtti.

 • Tütüncü: 'Durmak Yok'
  14 Nis Tütüncü: "Durmak Yok"

  AK Parti Kepez İlçe teşkilatında 2001'den bugüne kadar görev almış kadroyla bir araya gelen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez'e emek vermiş yol arkadaşlarına teşekkür ederek, "Durmak Yok" dedi.

 • Tütüncü: 'Durmak Yok'
  14 Nis Tütüncü: "Durmak Yok"

  AK Parti Kepez İlçe teşkilatında 2001'den bugüne kadar görev almış kadroyla bir araya gelen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez'e emek vermiş yol arkadaşlarına teşekkür ederek, "Durmak Yok" dedi.

 • Kepez'den Varsak'a güreş sahası
  09 Nis Kepez'den Varsak'a güreş sahası

  Türk sporuna katkı sağlayacak pehlivanların yetiştirileceği Varsak Güreş Sahası'nın Temel Atma Töreninde konuşan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, "Bu güreş sahası yeni yeni sporcularımıza ufuk olsun. Gençlerimize ata sporumuz güreşin sevgisini yerleştirsin" dedi.

 • Kepez ilçesinde kurulacak Altınova Kütüphanesi'nin temeli atıldı
  31 Mar Kepez ilçesinde kurulacak Altınova Kütüphanesi'nin temeli atıldı

  Kepez Belediyesi tarafından kurulacak 25 bin kitap kapasiteli Altınova Kütüphanesi'nin temeli atıldı.

 • Tütüncü basketbolcuları ağırladı
  28 Mar Tütüncü basketbolcuları ağırladı

  Antalya şampiyonu olarak bölge ve Anadolu şampiyonalarına katılan basketbol takımlarını ağırlayan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, disiplinli bir şekilde çalışanların mutlaka kazandığını söyledi.

 • Tütüncü: 'Zeytin, gelecek demek'
  14 Mar Tütüncü: "Zeytin, gelecek demek"

  Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya Orman Çiftliği'nde 200 dönümlük alanda kurulan zeytin çiftliğinden sonra, Kepez'e 300 dönümlük yeni bir zeytin çiftliği daha kuracaklarını bildirdi.

 • Tütüncü, depremden etkilenen illerin hemşehri dernekleriyle buluştu
  09 Mar Tütüncü, depremden etkilenen illerin hemşehri dernekleriyle buluştu

  Depremden etkilenen illerin Antalya'daki hemşehri dernekleriyle buluşan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, "Yaşadığımız felaket büyük bir felaket. Yüreğimiz çok yanıyor.

 • Tütüncü, depremzedelerle birlikte magnet yaptı
  07 Mar Tütüncü, depremzedelerle birlikte magnet yaptı

  Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya'da misafir edilen depremzede ailelerle beraber magnet yaptı.

 • Tütüncü: 'Sanayi sitesi esnafımıza kalıcı çözümlerle destek olduk'
  05 Mar Tütüncü: "Sanayi sitesi esnafımıza kalıcı çözümlerle destek olduk"

  Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, "Biz sözde değil öz de esnaf dostu olduğumuzu Akdeniz Sanayi Sitesindeki yaptığımız çalışmalarda gösterdik.

 • Tütüncü: 'Sanayi sitesi esnafımıza kalıcı çözümlerle destek olduk'
  05 Mar Tütüncü: "Sanayi sitesi esnafımıza kalıcı çözümlerle destek olduk"

  Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, "Biz sözde değil öz de esnaf dostu olduğumuzu Akdeniz Sanayi Sitesindeki yaptığımız çalışmalarda gösterdik.

 • Tütüncü, Kepezspor 2. Lig'e çıkacak
  02 Mar Tütüncü, Kepezspor 2. Lig'e çıkacak

  Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, "TFF 3.Lig 3 Grup'ta lider durumda bulunan Kepezspor'u gönül birliğiyle 2.Lig'e birlikte taşıyacağız" dedi.

 • Tütüncü, Antalya'ya gelen depremzedeleri ziyaret etti
  16 Şub Tütüncü, Antalya'ya gelen depremzedeleri ziyaret etti

  Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen bölgelerden Antalya'ya gelen depremzedeleri ziyaret ederek, "Bugünleri hep birlikte el ele gönül gönüle aşacağız" dedi.

 • Kepez'den deprem bölgesine her saat başı 1 tırlık yardım
  09 Şub Kepez'den deprem bölgesine her saat başı 1 tırlık yardım

  Deprem bölgesine 60 tırdan fazla insani yardım gönderdiklerini belirten Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, "Kepez Vakfımızda toplanan malzemeleri, saat başı hareket eden araçlarla deprem bölgesine gönderiyoruz.

 • Kepez'den deprem bölgesine yürekleri ısıtan bağış
  07 Şub Kepez'den deprem bölgesine yürekleri ısıtan bağış

  Kepez'de depremzedeler için başlatılan yardım kampanyasına kendi ısıtıcısını getirerek bağışlayan çocuğa teşekkür eden Başkan Hakan Tütüncü, "Minik kalpler kocaman yardımlar yapıyor.

 • Başkan Tütüncü: 'Kepez'in 45 yıllık mülkiyet ve imar sorunlarını çözdük'
  01 Şub Başkan Tütüncü: "Kepez'in 45 yıllık mülkiyet ve imar sorunlarını çözdük"

  Kepez Belediyesi'nin şubat ayı meclisinde konuşan ve 2009 yılında Kepez'in bütün mahallelerinde mülkiyet sorunu olduğunu hatırlatan Başkan Hakan Tütüncü, "Kepez'in çok köklü, 45 yıldan daha fazla mazisi olan mülkiyet ve imar sorunlarını çözmüş olmanın mutluluğu içindeyiz" dedi.

 • Başkan Tütüncü'den, kendisi ile tanışmak isteyen genç kıza doğum günü sürprizi
  08 Oca Başkan Tütüncü'den, kendisi ile tanışmak isteyen genç kıza doğum günü sürprizi

  Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, kendisiyle tanışmak isteyen Büşra Demirci'ye okulunda doğum günü sürprizi yaptı.

 • Başkan Tütüncü: 'Üreteceğiz, ürettiklerimizle ekonomiye katkı sağlayacağız'
  04 Oca Başkan Tütüncü: "Üreteceğiz, ürettiklerimizle ekonomiye katkı sağlayacağız"

  Antalya Orman Çiftliği'ni gezen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, "Dünya'nın en güzel kenti olan Antalya'da böylesi bereketli topraklara sahibiz. ve biz bu toprakları atıl bırakmıyoruz.

 • Antalya'da oluşturulan zeytin çiftliğinin geliri öğrencilere burs olacak
  02 Oca Antalya'da oluşturulan zeytin çiftliğinin geliri öğrencilere burs olacak

  Antalya'nın Kepez ilçesinde oluşturulan zeytin çiftliğinden elde edilecek gelirle 35 bin öğrenciye burs sağlanması hedefleniyor.

 • Milli Savunma Eski Bakanı Vecdi Gönül Kepez'de
  23 Ara Milli Savunma Eski Bakanı Vecdi Gönül Kepez'de

  Milli Savunma Eski Bakanı ve TBMM Eski Başkanı Vecdi Gönül, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'yü ziyaret etti.

Advertisement