Beylikdüzü Belediye Başkanı Çalık, sınava yetişmeye çalışan öğrencinin yardımına koştu - Son Dakika
Güncel

Beylikdüzü Belediye Başkanı Çalık, sınava yetişmeye çalışan öğrencinin yardımına koştu

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, Yükseköğretim Kurumu Sınavı öncesi okulları ziyaret ederek öğrencilerin heyecanına ortak oldu. Sınava yetişmeye çalışan ve eksik belgesi bulunan Havva Büyükgökçay'ın yardımına koşan Çalık, giriş belgesini hızlıca çıkartabilmesi için ekip arkadaşlarını görevlendirdi ve okulun kapısına kadar eşlik etti. Başkan Çalık, genç adayın kişisel eşyalarını da teslim alarak okul sorumlusuna iletti. Havva Büyükgökçay, Başkan Çalık'a yardımlarından dolayı teşekkür ederek, hayırlı sonuçlar almayı umduğunu belirtti.

17.06.2023 19:39

Beylikdüzü Belediye Başkanı Çalık sınava saniyeler kala öğrencinin yardımına koştu

İSTANBUL - Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, Yükseköğretim Kurumu Sınavı'na giren öğrencileri yalnız bırakmayarak heyecanlarına ortak oldu. YKS öncesi okulları ziyaret eden Başkan Çalık, saniyeler kala sınava yetişen ve eksik belgesi bulunan Havva Büyükgökçay'ın yardımına koştu. Genç adayın giriş belgesini hızlıca çıkartabilmesi için ekip arkadaşlarını görevlendiren Çalık, kendisine okulun kapısına kadar da eşlik etti.

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, Yükseköğretim Kurumu Sınavı öncesi ilçedeki okulları ziyaret ederek öğrenciler ve ailelerinin heyecanını paylaştı. Adaylara başarılar dileyen Başkan Çalık, saniyeler kala sınava yetişmeye çalışan ve eksik belgesi bulunan Havva Büyükgökçay'ın yardımına koştu. Giriş belgesini hızlıca çıkartabilmesi için ekip arkadaşlarını görevlendiren Çalık, genç adaya okulun kapısına kadar da eşlik etti. Çalık, sınava yalnız gelen Büyükgökçay'ın cüzdan, yüzük ve kolye gibi kişisel eşyalarını bizzat alarak okul sorumlusuna teslim etti. Kendisinin de büyük heyecan yaşadığını ifade eden Çalık, "Sınava giriş öncesi eksik belgesi bulunan kızımızı kapıların kapanmasına birkaç saniye kala sınava çok şükür yetiştirdik. Yolu açık olsun" dedi.

"Kendisinin bizzat bana yardımcı olması çok güzel bir jestti"

Yardımlarından dolayı Başkan Çalık'a teşekkür eden Havva Büyükgökçay, "Sabah araçla geldim ve birkaç sokak ileriye park etmek zorunda kaldım. Sınava ilk kez giriyorum. Telefonuma giriş belgemin ekran görüntüsünü almıştım. Birkaç dakika kala koşa koşa çıktısını almaya gittim. Beylikdüzü Belediye Başkanı sağ olsun bir araç yolladı ve beni son dakika yetiştirdi. Hatta içeri girerken yüzük ve cüzdan gibi kişisel eşyalarımı Başkanımıza teslim ettim. Kendisinin bizzat bana yardımcı olması çok güzel bir jestti. Çok mutlu oldum, teşekkür ediyorum. İnşallah hayırlı sonuçlar alırız" ifadelerini kullandı.

Beylikdüzü Belediye Başkanı Çalık, sınava yetişmeye çalışan öğrencinin yardımına koştu
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Beylikdüzü Belediye Başkanı Çalık, sınava yetişmeye çalışan öğrencinin yardımına koştu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement