Ceylanpınar U 19 Takımı İlk Hazırlık Maçını Yaptı - Son Dakika
Güncel

Ceylanpınar U 19 Takımı İlk Hazırlık Maçını Yaptı

Ceylanpınar U 19 Takımı İlk Hazırlık Maçını Yaptı

Ceylanpınar Belediyespor 19 yaş altı takımı, yeni sezon öncesinde Siverek Belediyespor ile hazırlık maçında karşı karşıya geldi.

11.09.2014 12:17

Ceylanpınar Belediyespor 19 yaş altı takımı, yeni sezon öncesinde Siverek Belediyespor ile hazırlık maçında karşı karşıya geldi. Ceylanpınar Belediyesi Başkan Vekili Cemal Boz ve Kulüp Başkanı Hidayet Dik bizzat oylanan dostluk maçını yerinde izleyerek Ceylanpınar'da futbolu kalkındıracaklarının sözünü verdi.

Maçtan sonra açıklama yapan Ceylanpınar Belediyespor Teknik Direktörü Ahmet Ayhan, "Genç takımımızın ilk hazırlık maçı hayırlı uğurlu olsun. Siverek Belediyespor bizim kardeş takımımız davet ettik. Bizlere teşvik ettiler onurlandırdılar. Genç bir ekibiz, yeni bir ekibiz. Fizik olarak iyiyiz ama takımımız tam hazır değil. İyi bir takım yolunda olmak için çok çalışmamız lazım. Genelde maçın son yarım saatinde 2003-2004 doğumlu oyuncuları oyuna dahil ettik. Biz belediye sporun yarınlarını düşünüyoruz. Ceylanpınar'ın yarınlarını düşünüyoruz. Bu konuda da büyük bir destek var belediye başkanımız Menderes Atilla'dan. Ümit ediyorum iki üç yıla kadar Ceylanpınar kendi çocuklarıyla amatörde en üst yerlere geleceklerdir. Gençler A takımda şampiyonluklar göreceğiz" diye konuştu.

'SİL BAŞTAN YENİ BİR TAKIM'

Siverek Belediyespor Genel Kaptanı Mustafa Dağlı ise şunları söyledi: "Ceylanpınar Belediyesporda çok iyi futbolcular olduğunu gördük. Bu futbolcular ileride çok iyi işler çıkaracaklarına eminiz. Gördüğümüz kadarıyla da Belediye Başkanı Menderes Atilla sil baştan bir takım çıkarmış ortaya ve çok büyük destek veriyor. Futbola bu yüzden Ceylanpınar futbola doyacak artık ismini duyuracak bu oyuncularla."
(Kaynak: Gazeteipekyol)

Kaynak: Temsilci

Son Dakika Güncel Ceylanpınar U 19 Takımı İlk Hazırlık Maçını Yaptı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement