Cgc'de Ali Cihangir, Güven Tazeledi - Son Dakika
Güncel

Cgc'de Ali Cihangir, Güven Tazeledi

Cgc\'de Ali Cihangir, Güven Tazeledi

Osmaniye Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti (CGC) 6.Olağan kongresinde mevcut başkan Ali Cihangir, güven tazeledi.

24.03.2018 13:22

Osmaniye Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti (CGC) 6.Olağan kongresinde mevcut başkan Ali Cihangir, güven tazeledi.

CGC binasında yapılan kongrenin divan başkanlığını Valilik Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Osman Turunç, Başkan Yardımcılığını Esef Gök, Katip üyeliğini Erhan Özmen yaptı.

Yönetim ve Denetim Kurulu Raporlarının okunmasıyla başlayan kongrede, yönetim ve denetim kurulu üyeleri ile üst kurul üyelerinin seçimi yapıldı.

CGC'nin bağlı bulunduğu Akdeniz Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Mevlit Yeni ve Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Nuri Kolaylı'nın mesajı okundu.

Mesajların ardından tek liste halinde gidilen kongrede mevcut başkan Ali Cihangir, yeniden başkan seçildi.

Cihangir, burada yaptığı açıklamada, cemiyet olarak üç yılda önemli çalışmalara imza attıklarını belirtti.

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Yönetiminde yer almanın büyük bir ayrıcalık olduğunu aktaran Cihangir, "Yönetim listemizde yeni görev alan arkadaşlarımız var. Konfederasyonumuzun belirlediği kriterler doğrultusunda yönetimimizi oluşturmak durumundayız. Kağıt üzerinde yönetim kurulu isimlerimiz olsa da bizler CGC olarak tüm üyelerimizi yönetim kurulu üyeleri gibi görüyoruz. Ayrıca bundan sonra yönetim kurulu üyesi toplantılarımıza yedek ilk üç üyenin de katılımını zorunlu kılıyoruz. Cemiyet olarak basın mensubu arkadaşlarımızın daha iyi çalışma koşullarına kavuşması adına cemiyet, federasyon ve konfederasyon bazında önemli çalışmalara imza attık. İnşallah bundan sonraki süreçlerde de bu çalışmalarımız devam edecek. Bugüne kadar vermiş olduğunuz destekten dolayı teşekkür ediyorum. Kongremizin hayırlara vesile olmasını diliyorum" şeklinde konuştu.

Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Ali Cihangir, Şükrü Tozluklu, Mahir Ömer Cantorun, Ümit Kahrıman, Resul Özdil, Rıza Genç, Ummuhan Şimşek, Adem Cingöz, Esef Gök, Necdet Başpınar, Hakkı Yılmaz, Muhammet İkbal Bal, Ahmet Doğru, Erhan Özmen'den oluştu.

Denetlemem Kurulu: L.Taner Deniz, Selahattin Taşçı, Mehmet Ünal Besen

Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Delegeleri:

Ali Cihangir, Rıdvan Asaf, Şükrü Tozluklu, L.Taner Deniz - OSMANİYE

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Cgc'de Ali Cihangir, Güven Tazeledi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement