Elazığspor 5 Futbolcu Aldı - Son Dakika
Güncel

Elazığspor 5 Futbolcu Aldı

Elazığspor 5 Futbolcu Aldı

Ptt 1'nci Ligi takımlarından Elazığspor, ara tranferde 5 futbolcuyla anlaştı.

03.02.2015 15:48
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Ptt 1'nci Ligi takımlarından Elazığspor, ara tranferde 5 futbolcuyla anlaştı.

Elazığspor Kulübü'nden transferlerle ilgiyli olarak yapılan açıklama şöyle: ;

"Mali U-20 milli takımında forma giyen Hamidou Traore ile 3,5 yıllık anlaşmaya vardık. 1996 doğumlu futbolcu orta saha ve forvet arkası mevkiinde forma giyiyor. Şanlıurfaspor'da forma giyen Kemal Tokak'la 1,5 yıllığına anlaşmaya varıldı. Kemal Tokak, defans mevkiinde görev yapıyor. Beşiktaş'ta forma giyen Oğuz Aksoy ve Ümit Karaal'i sezon sonuna kadar kiraladık. Takımımızın yeni transferlerinden Oğuz Aksoy orta sahada, Ümit Karaal ise defans mevkiinde görev yapıyor. Son olarak Kazakistan'ın Aktobe takımında forma giyen Kazak futbolcu Igor Zenkovich ile 1,5 yıllık anlaşma sağlamıştır. 1987 doğumlu futbolcu forvet mevkiinde görev yapıyor." - Elazığ

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Elazığspor 5 Futbolcu Aldı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Edirne'de jandarma ekipleri balıkçıları denetledi
  16:28 Edirne'de jandarma ekipleri balıkçıları denetledi

  Edirne'de İl Jandarma Komutanlığı, çevre, doğa ve hayvanların korunması çalışmaları kapsamında Altınyazı Barajı'nda balıkçılık yapanları denetledi. Jandarma ekipleri, balıkçıların belgelerini kontrol etti.

 • Kırşehir Valisi: Kırşehir uyuşturucu riski en düşük iller arasında
  16:27 Kırşehir Valisi: Kırşehir uyuşturucu riski en düşük iller arasında

  Kırşehir Valisi Hüdayar Mete Buhara, yaptığı basın toplantısında Kırşehir'in uyuşturucu riski en düşük iller arasında yer aldığını ve son 3 yılda madde bağlantılı ölüm olayı meydana gelmediğini belirtti. Ayrıca, kentte gerçekleştirilen operasyonlarla terör örgütlerine yönelik başarılı operasyonlar yapıldığını ve kaçakçılıkla mücadelede önemli bir vergi kaybının önüne geçildiğini açıkladı. Vali Buhara, ayrıca düzensiz göçmenlere yönelik yapılan çalışmalar ve huzur güven uygulamaları hakkında bilgi verdi.

 • TOGÜ'de Uygulamalı Enflasyon Düzeltmesi Eğitimi Verildi
  16:27 TOGÜ'de Uygulamalı Enflasyon Düzeltmesi Eğitimi Verildi

  Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi (TOGÜ) ile Tokat Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) iş birliğiyle gerçekleşen eğitimde, enflasyon düzeltmesi öncesi yapılacaklar, işlemler, uygulama örnekleri ve yazılım konularında detaylı bilgiler katılımcılara aktarıldı.

 • Cumhur İttifakı Edirne Belediye Başkan Adayı Belgin İba Saha Çalışmalarını Sürdürüyor
  16:24 Cumhur İttifakı Edirne Belediye Başkan Adayı Belgin İba Saha Çalışmalarını Sürdürüyor

  Cumhur İttifakı Edirne Belediye Başkan Adayı Belgin İba, seçim çalışmaları kapsamında vatandaşları, sivil toplum kuruluşları ve kurumları ziyaret ederek projelerini anlatıyor. İba, Kent Park Projesi ve otopark sorununa çözüm önerilerini paylaşırken, turizme katkı sunacak projeleri de anlatıyor. Diğer adaylar da seçim çalışmaları kapsamında ziyaretler gerçekleştiriyor.

 • YTB, Mersin'de Türkmeneli Kış Gençlik Kampı düzenledi
  16:23 YTB, Mersin'de Türkmeneli Kış Gençlik Kampı düzenledi

  Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB), Mersin'de 150 Irak Türkmeni öğrencinin katılımıyla 'Türkmeneli Kış Gençlik Kampı' düzenledi. Kamp kapsamında Türk tarihi, uluslararası örgütler ve liderlik gibi seminerler düzenlendi. Irak Türkmeni gençler, sportif ve kültürel etkinliklere katılarak iletişimlerini güçlendirdi. YTB, dünyanın dört bir yanındaki Türkler ve akraba topluluklara hizmet götürmek için çeşitli çalışmalar yürütüyor.

 • CHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Tamer Mandalinci Gündoğan'ın Kanalizasyon Sorununu Gündeme Getirdi
  16:21 CHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Tamer Mandalinci Gündoğan'ın Kanalizasyon Sorununu Gündeme Getirdi

  CHP Bodrum Belediye Başkan adayı Tamer Mandalinci, Gündoğan'da kanalizasyon sorununun çözülmemesi durumunda denizin kaybolacağını belirtti. Mandalinci, temiz çevre ve sürdürülebilir turizm için bu sorunun çözülmesi gerektiğini vurguladı.

 • Anadolu Ajansı'nın Global İletişim Ortağı Olduğu İstanbul Yayımcılık Profesyonel Buluşmaları Başladı
  16:21 Anadolu Ajansı'nın Global İletişim Ortağı Olduğu İstanbul Yayımcılık Profesyonel Buluşmaları Başladı

  Anadolu Ajansı'nın (AA) Global İletişim Ortağı olduğu, 9. Uluslararası İstanbul Yayımcılık Profesyonel Buluşmaları'nın (İstanbul Publishing Fellowship) açılışı Rami Kütüphanesi'nde gerçekleştirildi. Program, Türkiye Basım Yayın Meslek Birliği (TBYM) tarafından organize edildi ve kültür ve turizm sektöründeki gelişmeleri ele aldı. Ayrıca, Türkiye'deki kitap üretimi ve yayıncılık sektöründeki telif hakları konuları da tartışıldı.


Advertisement