SON DAKİKA ŞANLIURFASPOR HABERLERİ

Son Dakika Şanlıurfaspor Haberleri

  • 16 Şubat 2018 13:22 Fethiyespor'da Hedef Galibiyet TFF 2'nci Lig Beyaz Grup'ta 4 gün arayla oynadığı 2 kritik maçtan 4 puan çıkaran Fethiyespor, pazar günü konuk edeceği Şanlıurfaspor'u yenerek zorlu periyodu maksimum puanla geçmeyi hedefliyor.
  • 16 Şubat 2018 11:25 Ahmet Taşyürek, Şanlıurfaspor ile Anlaştı Ahmet Taşyürek, Şanlıurfaspor ile Anlaştı TFF 2'nci Lig Beyaz Grup'ta mücadele eden Şanlıurfaspor, teknik direktör Ahmet Taşyürek ile sezon sonuna kadar sözleşme imzaladı.
  • 16 Şubat 2018 11:13 Ahmet Taşyürek, Şanlıurfaspor ile Anlaştı TFF 2'nci Lig Beyaz Grup'ta mücadele eden Şanlıurfaspor, teknik direktör Ahmet Taşyürek ile sezon sonuna kadar sözleşme imzaladı.
  • 16 Şubat 2018 09:15 Grafikli - Futbol: Haftanın Programı 30 Fethiyespor-Şanlıurfaspor (Fethiye İlçe)13
  • 15 Şubat 2018 18:48 Şanlıurfaspor' Yeni Teknik Adam Şanlıurfaspor' Yeni Teknik Adam Şanlıurfaspor, teknik direktörlük görevi için Ahmet Taşyürek ile anlaştı.
  • 15 Şubat 2018 12:17 Fethiyespor, Kahramanmaraşspor Deplasmanında Fırsat Tepti  Fethiyespor, pazar günü evinde zirve hesapları yapan Şanlıurfaspor ile karşı karşıya gelecek
  • 15 Şubat 2018 11:40 Bir Zamanlar Süper Lig'de Top Koşturuyorlardı Bir Zamanlar Süper Lig'de Top Koşturuyorlardı Lig) Bursaspor, Fenerbahçe, Kocaelispor, Gençlerbirliği, GaziantepsporFahri Tatan Şanlıurfaspor (2
  • 15 Şubat 2018 11:00 Şanlıurfaspor'da Teknik Direktör Ali Tandoğan İstifa Etti Şanlıurfaspor'da Teknik Direktör Ali Tandoğan İstifa Etti 2. Lig ekiplerinden Şanlıurfaspor'un teknik direktörü Ali Tandoğan, üst üste alınan başarısız sonuçların ardından istifa etti.
  • 15 Şubat 2018 10:50 Şanlıurfaspor'da Teknik Direktör Tandoğan İstifa Etti TFF 2'nci Lig Beyaz Grup'ta mücadele eden Şanlıurfaspor'un teknik direktörü Ali Tandoğan, üst üste alınan başarısız sonuçların ardından görevinden istifa etti.
  • 14 Şubat 2018 21:33 Futbol: Tff 2. Lig Beyaz Grup'ta Görünüm Haftanın son maçında Konya Anadolu Selçukspor, deplasmanda Şanlıurfaspor'u 2-0 mağlup etti
  • 14 Şubat 2018 21:09 Şanlıurfaspor - Konya Anadolu Selçukspor: 0-2 47 Mücahit Can (Konya Anadolu Selçukspor)SARI KARTLAR: Hüseyin, Feridun, Sercan, (Şanlıurfaspor) - Sertan, Savaş, Seddar (Konya Anadolu Selçukspor)TFF 2'nci Lig Beyaz Grup 22'nci hafta maçında Şanlıurfaspor, sahasında konuk ettiği Konya Anadolu Selçukspor'a 2-0 yenildi
  • 14 Şubat 2018 21:00 Toplu Sonuçlar Sonuçlar şu şekilde: TFF 2'NCİ LİG-Kırmızı Grup-Amed Sportif Faaliyetler - Menemen Belediyespor: 0-1Afjet Afyonspor - Bodrum Belediyesi Bodrumspor: 2-0Kastamonuspor 1966 - Tuzlaspor: 1-0Keçiörengücü - Sivas Belediyespor: 2-2Hatayspor - Mersin İdmanyurdu: 3-0Sancaktepe Belediyespor - Etimesgut Belediyespor: 0-0Sarıyer - Kocaeli Birlikspor: 3-1İnegölspor - Eyüpspor: 3-0Tokatspor - Bucaspor: 1-0-Beyaz Grup-Gümüşhanespor - Sakaryaspor: 1-0Kahramanmaraşspor - Fethiyespor: 2-2Zonguldak Kömürspor-  SBS İnşaat Kırklarelispor: 0-1Pendikspor - Silivrispor: 2-1BUGSAŞ Spor - Karşıyaka: 2-1Hacettepe - Bandırmaspor: 3-0Altay - Niğde Belediyespor: 3-2Nazilli Belediyespor - Ottocool Karagümrük: 2-0Şanlıurfaspor - Konya Anadolu Selçukspor: 0-2TFF 3'ÜNCÜ LİG-1'inci Grup-Bergama Belediyespor - Yeni Altındağ Belediyespor: 2-1Halide Edip Adıvarspor - Erbaaspor: 1-2Bayburt Grup Özel İdare - Ofspor: 2-0Yomraspor - 12 Bingölspor: 2-1Kozan Belediyespor - Çanakkale Dardanel: 3-1Manisa Büyükşehir Belediyespor - Düzcespor: 3-1Batman Petrolspor - Erzin Belediyespor: 0-1Çatalcaspor - Orhangazi Belediyespor: 1-1Bayrampaşa - Kemerspor 2003: 2-2-2'nci Grup-Anagold 24 Erzincanspor - Kırıkhanspor: 4-0Yeni Orduspor - 1461 Trabzon: 1-1Pazarspor - Tire 1922: 0-2Ankara Demirspor - Gölcükspor: 1-2Kayseri Erciyesspor - Erokspor: 1-4Anadolu Bağcılarspor - Yeşil Bursa: 2-1Darıca Gençlerbirliği - Van Büyükşehir Belediyespor: 1-0Muğlaspor - Turgutluspor: 0-2Ergene Velimeşespor - Diyarbekirspor: 2-1-3'üncü Grup-Cizrespor - Sultanbeyli Belediyespor: 1-1Baysal İnşaat Düzyurtspor - Ankara Adliyespor: 1-2Elaziz Belediyespor - UTAŞ Uşakspor: 0-0Kızılcabölükspor - Büyükçekmece Tepecikspor: 1-0Payasspor - Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor: 0-1Tarsus İdmanyurdu - Arsinspor: 2-0Kocaelispor - Aydınspor 1923: 2-1Karacabey Birlikspor - Osmaniyespor: 4-0Çorum Belediyespor - Tekirdağspor: 1-1 - İstanbul
  • 14 Şubat 2018 15:51 Futbol: Toplu Sonuç Lig Beyaz Grup'ta Şanlıurfaspor-Konya Anadolu Selçukspor karşılaşması, saat 19
  • 14 Şubat 2018 12:22 Şanlıurfaspor Hazırlıklarını Tamamladı Şanlıurfaspor Hazırlıklarını Tamamladı Şanlıurfaspor, Konya Anadolu Selçukspor maçının hazırlıklarını akşam yaptığı antrenmanla tamamladı.
  • 12 Şubat 2018 16:27 Şanlıurfaspor Yönetiminden Maça Davet Şanlıurfaspor Kulüp Başkanı Emin Yetim, Konya Anadolu Selçukspor ile oynayacakları maç öncesi tüm Şanlıurfalıları maça davet etti.
  • 12 Şubat 2018 16:11 Şanlıurfaspor, Konya Anadolu Selçukspor Maçı Hazırlıklarını Sürdürüyor Şanlıurfaspor, Konya Anadolu Selçukspor Maçı Hazırlıklarını Sürdürüyor Şanlıurfaspor, Çarşamba günü sahasında oynayacağı Konya Anadolu Selçukspor maçının hazırlıklarını sıkı bir şekilde sürdürüyor.
  • 11 Şubat 2018 12:20 Altay'ın Zirve İnadı TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta lider Gümüşhanespor ve Şanlıurfaspor'un kaybettiği haftada evinde düşme hattındaki Nazilli Belediyespor'u 1-0 yenerek zirveyle puan farkını 3'e düşüren Altay, "Şampiyonluk yarışında ben de varım" dedi.
  • 10 Şubat 2018 21:03 Toplu Sonuçlar Spor - İnegölspor: 0 -  3Tokatspor - Hatayspor: 0 - 0Tuzlaspor -  Afjet Afyonspor: 4 - 4Menemen Belediyespor - Sancaktepe Belediyespor: 2 - 1TFF 2'NCİ LİG BEYAZ GRUPSBS İnşaat Kırklarelispor - Gümüşhanespor: 1 - 3Silivrispor - Hacettepespor: 1 - 1Altay - Nazilli Belediyespor: 1 - 0Fethiyespor - Zonguldak Kömürspor: 1 - 0Sakaryaspor - Pendikspor: 3 - 2Bandırmaspor - Bugsaşspor: 1 - 1Niğde Belediyespor - Karşıyaka: 2 - 0Konya Anadolu Selçukspor - Kahramanmaraşspor: 0 - 0Ottocool Karagümrük - Şanlıurfaspor: 2 -0TFF 3'ÜNCÜ LİG 1'İNCİ GRUP Düzcespor - Kozan Belediyespor: 1 - 0Yeni Altındağ Belediyespor - Bayburt Grup Özel İdare: 2 - 0Yomraspor - Bayrampaşa: 1 - 1Erzin Belediyespor - Manisa Büyükşehir Belediyespor: 0 - 3Çanakkale Dardanel - Bergama Belediyespor: 2 - 0Ofspor - Halide Edip Adıvarspor: 1 - 112 Bingölspor - Erbaaspor: 1 - 2Orhangazi Belediyespor - Batman Petrolspor: 0 - 0Kemerspor 2003 - Çatalcaspor: 2 - 2TFF 3'ÜNCÜ LİG 2'NCİ GRUPVan Büyükşehir Belediyespor - Yeşil Bursa: 1 - 0Diyarbekirspor - Muğlaspor: 1 - 01461 Trabzon - Anagold 24Erzincanspor: 0 - 1Darıca Gençlerbirliği - Kayseri Erciyesspor: 5 - 1Tire 1922 Spor - Ergene Velimeşespor: 0 - 0Gölcükspor - Pazarspor: 6 - 6Erokspor- Ankara Demirspor: 0 - 1Kırıkhanspor - Anadolu Bağcılarspor: 2 - 0TFF 3'ÜNCÜ LİG 3'ÜNCÜ GRUPŞanlıurfa Karaköprü Belediyespor - Kocaelispor: 0 - 0Karacabey Birlikspor - Kızılcabölükspor: 2 - 1Sultanbeyli Belediyespor - Elaziz Belediyespor: 1 - 0Tekirdağspor - Payasspor: 2 - 2Aydınspor 1923 - Tarsus İdman Yurdu: 0 - 2Osmaniyespor - Arsinspor: 2 - 2Ankara Adliyespor - Cizrespor: 0 - 0Büyükçekmece Tepecikspor - Baysal İnşaat Düzyurtspor: 3 - 0Utaş Uşakspor - Çorum Belediyespor: 4 - 3 - İstanbul
  • 10 Şubat 2018 20:50 Tff 2. Lig'de Toplu Sonuçlar Karşılaşmalarda alınan sonuçlar şöyle: Kırmızı GrupSivas Belediyespor: 2 - Kastamonuspor 1966: 0Bodrumspor: 0 - Amed Sportif: 2Etimesgut Belediyespor: 0 - İnegölspor: 3Tokatspor: 0 - Hatayspor: 0Tuzlaspor: 4 - Afjet Afyonspor: 4Menemen Belediyespor: 2 - Sancaktepe Belediyespor: 1Bucaspor: 2 - Kocaeli Birlikspor: 0Mersin İdmanyurdu: 0 - Keçiörengücü: 1Beyaz GrupKırklarelispor: 1 - Gümüşhanespor: 0Silivrispor: 1 - Hacettepe: 1Altay: 1 - Nazilli Belediyespor: 0Fethiyespor: 1 - Zonguldak Kömürspor: 0Sakaryaspor: 3 - Pendikspor: 2Bandırmaspor: 1 - Bugsaş: 1Niğde Belediyespor: 2 - Karşıyaka: 0Konya Anadolu Selçukspor: 0 - Kahramanmaraşspor: 0Fatih Karagümrük: 2 - Şanlıurfaspor: 0 - İSTANBUL
  • 10 Şubat 2018 17:05 Ottocool Karagümrük - Şanlıurfaspor: 2-0 TFF 2'nci Lig Beyaz Grup'ta Ottocool Karagümrük, evinde ağırladığı Şanlıurfaspor'u 2-0 mağlup etti.
  • 10 Şubat 2018 16:10 Futbol: Tff 2. Lig'de Görünüm TFF 2. Lig'de 21. hafta mücadelesi, çeşitli kentlerde yapılan maçlarla tamamlandı.
  • 10 Şubat 2018 15:50 Futbol: Toplu Sonuç LigKırmızı Grup: Sivas Belediyespor-Kastamonuspor 1966: 2-0Mersin İdmanyurdu-Keçiörengücü: 0-1Bucaspor-Kocaeli Birlikspor: 2-0Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Amed Sportif Faaliyetler: 0-2Etimesgut Belediyespor-İnegölspor: 0-3Tokatspor-Hatayspor: 0-0Tuzlaspor-Afjet Afyonspor: 4-4Menemen Belediyespor-Sancaktepe Belediyespor: 2-1Beyaz Grup: SBS İnşaat Kırklarelispor-Gümüşhanespor: 1-0Silivrispor-Hacettepe: 1-1Altay-Nazilli Belediyespor: 1-0Fethiyespor-Zonguldak Kömürspor: 1-0Sakaryaspor-Pendikspor: 3-2Bandırmaspor-BUGSAŞ Spor: 1-1Niğde Belediyespor-Karşıyaka: 2-0Konya Anadolu Selçukspor-Kahramanmaraşspor: 0-0Ottocool Karagümrük-Şanlıurfaspor: 2-0TFF 3
  • 10 Şubat 2018 15:43 Altay-Nazilli Belediyespor: 1-0 79 Muharrem Ozan (Altay)SARI KARTLAR: Doğan, Mustafa (Altay), Mazlum, Mert Er, Abdülsamet, Berkay (Nazilli)TFF 2'nci Lig Beyaz Grup'ta geçen hafta deplasmanda Şanlıurfaspor'a 2-1 yenilerek zirve yarışında yara alan Altay, 21'inci haftada Ege derbisinde konuk ettiği kümede kalma mücadelesi veren Nazilli Belediyespor'u 1-0 mağlup etti
  • 10 Şubat 2018 14:34 Altay - Nazilli Belediyespor Maçından Notlar Altay Teknik Direktörü İsmet Taşdemir, geçen haftaki Şanlıurfaspor deplasmanında görev verdiği Hayrullah'ı yedek soyundururken, Doğan'ı sahaya sürdü
  • 09 Şubat 2018 09:17 Grafikli - Futbol: Haftanın Programı 30 Ottocool Karagümrük-Şanlıurfaspor (Vefa)TFF 3
  • 08 Şubat 2018 16:30 Pfdk Kararları Açıkladı! Aykut Kocaman ve Aziz Yıldırım... Pfdk Kararları Açıkladı! Aykut Kocaman ve Aziz Yıldırım... PFDK, Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'a 1 maç, sarı-lacivertlilerin başkanı Aziz Yıldırım'a 45 gün ceza verdi. Giresunspor maçında cezasını çeken Aykut Kocaman, Başakşehir maçında takımının başında olabilecek.
  • 07 Şubat 2018 13:01 Altay'ın İlacı Nazilli  Deplasmanda aldıkları 2-1'lik Şanlıurfaspor mağlubiyetini geride bıraktıklarını dile getiren teknik direktör İsmet Taşdemir, "Şanlıurfa maçından bazı dersler çıkardık, ancak orada takılıp kalmayacağız
  • 06 Şubat 2018 17:27 Fenerbahçe ve Galatasaray, Pfdk'ya Sevk Edildi Türkiye Futbol Federasyonu, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na sevk edilen isimler ve kulüpleri açıkladı.
  • 06 Şubat 2018 14:34 Altay'da Muharrem Üzüntüsü TFF 2'nci Lig Beyaz Grup'ta deplasmanda aldığı 2-1'lik Şanlıurfaspor yenilgisinin yaralarını cumartesi günü evinde düşme hattındaki Nazilli Belediyespor'u yenerek sarmak isteyen 3'üncü sıradaki Altay'da forvet Muharrem Ozan'ın forma giyemeyeceği öğrenildi.
  • 06 Şubat 2018 12:36 Nazilli Belediyespor'da Görkem'li Başlangıç  Sezon sonuna kadar kiralanan 19 yaşındaki forvet, Şanlıurfaspor ve Niğde Belediyespor maçlarında takımına 3 gollük katkı sağladı
  • 05 Şubat 2018 12:38 Altay Bir İleri, Bir Geri TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta 1-0 öne geçtiği Şanlıurfaspor deplasmanında 45+1 ve 90+2. dakikalarda yediği gollerle sahadan 2-1'lik yenilgiyle ayrılan Altay, ligdeki istikrarsız gidişini sürdürdü.
  • 04 Şubat 2018 23:04 Toplu Sonuçlar Alınan sonuçlar şu şekilde: SPOR TOTO SÜPER LİGOsmanlıspor - Kayserispor: 0-1Kasımpaşa - Teleset Mobilya Akhisarspor: 2-0Atiker Konyaspor - Medipol Başakşehir: 1-1Demir Grup Sivasspor - Galatasaray: 2-1SPOR TOTO 1'İNCİ LİGMKE Ankaragücü - Elazığspor: 0-0Adana Demirspor - Samsunspor: 1-1Denizlispor - Eskişehirspor: 0-2Akın Çorap Giresunspor - İstanbulspor: 0-1TFF 2'NCİ LİGKırmızı Grup -Amed Sportif - Tuzlaspor: 0-0Hatayspor - Bucaspor: 4-0Kocaeli Birlik Spor - Eyüpspor: 1-3Kastamonuspor 1966 - Mersin İdmanyurdu: 3-0Sancaktepe Belediye Spor - Bodrum Belediyesi Bodrumspor: 3-1AFJET Afyonspor - Sivas Belediye Spor: 4-0Beyaz Grup -Kahramanmaraşspor - Ottocool Karagümrük: 1-0Gümüşhanespor - Fethiyespor: 4-1Şanlıurfaspor - Altay: 2-1Zonguldak Kömürspor - Konya Anadolu Selçukspor: 0-0Bugsaş Spor - Silivrispor: 1-0Nazilli Belediyespor - Niğde Belediyespor: 3-0TFF 3'ÜNCÜ LİG1'inci Grup -Erbaaspor - Ofspor: 1-3Batman Petrol Spor - Kemerspor: 0-1Bergama Belediyespor - Düzcespor: 0-2Kozan Belediyespor - Erzin Belediyespor: 3-1Bayramğaşa - 12 Bingöl Spor: 3-1Bayburt Grup Özel İdare Gençlik ve Spor - Çanakkale Dardanel: 1-0Manisa Büyükşehir Belediyespor - Orhangazi Belediyespor: 3-02'nci Grup -Yeni Orduspor - Diyarbekir Spor: 1-1Anagold 24 Erzincanspor - Turgutluspor: 5-0Pazarspor - Erokspor: 1-1Kayseri Erciyesspor - Van Büyükşehir Belediyespor: 2-10Ergene Velimeşespor - Gölcükspor: 0-0Anadolu Bağcılar Spor - 1461 Trabzon: 2-1Muğlaspor - Tire 1922 Spor: 0-1Ankara Demirspor - Darıca Gençlerbirliği: 0-2Yeşil Bursa - Kırıkhanspor: 1-23'üncü Grup -Elaziz Belediyespor - Ankara Adliye Spor: 2-2Cizre Spor - Büyükçekmece Tepecik Spor: 1-0Baysal İnşaat Düzyurtspor - Karacabey Birlik Spor: 1-1Kızılcabölükspor - Osmaniyespor Futbol Kulübü: 5-0Tarsus İdman Yurdu - Şanlıurfa Karaköprü Belediye Spor: 1-3Çorum Belediyespor - Sultanbeyli Belediyespor: 1-1 - İstanbul
  • 04 Şubat 2018 16:10 Futbol: Tff 2. Lig'de Görünüm TFF 2. Lig'de 20. hafta mücadelesi tamamlandı.
  • 04 Şubat 2018 16:00 Futbol: Toplu Sonuç LigKırmızı GrupAmed Sportif Faaliyetler-Tuzlaspor: 0-0Hatayspor-Bucaspor: 4-0Kocaeli Birlikspor-Eyüpspor: 1-3Kastamonuspor 1966-Mersin İdmanyurdu: 3-0Sancaktepe Belediyespor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor: 3-1Afjet Afyonspor-Sivas Belediyespor: 4-0Beyaz GrupKahramanmaraşspor-Ottocool Karagümrük: 1-0Gümüşhanespor-Fethiyespor: 4-1Şanlıurfaspor-Altay: 2-1Zonguldak Kömürspor-Konya Anadolu Selçukspor: 0-0BUGSAŞ Spor-Silivrispor: 1-0Nazilli Belediyespor-Niğde Belediyespor: 3-0TFF 3
  • 04 Şubat 2018 15:22 Şanlıurfaspor - Altay: 2-1 90 Mehmet Albayrak (penaltı) - (Şanlıurfaspor), Dk
  • 04 Şubat 2018 15:14 Şanlıurfaspor Taraftarından 'Zeytin Dalı Harekatı'na Destek Bugün oynanacak olan Şanlıurfaspor ile Altayspor maç öncesi 300 kişilik taraftar grubu, Ahmet Bahçıvan İş Merkezi önünde toplanarak 'Zeytin Dalı Harekatı'na destek verdi
  • 04 Şubat 2018 13:45 Şanlıurfaspor Taraftarından 'Zeytin Dalı Harekatı'na Destek Şanlıurfaspor Taraftarından 'Zeytin Dalı Harekatı'na Destek Şanlıurfaspor taraftarı 300 kişilik grup, Suriye'nin Afrin kentindeki terör örgütlerine yönelik başlattığı 'Zeytin Dalı Harekatı'na yürüyüşle destek verdi.
  • 04 Şubat 2018 13:31 Dha Yurt Bülteni-6 Bugün oynanacak olan Şanlıurfaspor ile Altayspor maç öncesi 300 kişilik taraftar grubu, Ahmet Bahçıvan İş Merkezi önünde toplanarak 'Zeytin Dalı Harekatı'na destek verdi
  • 03 Şubat 2018 12:25 Nazilli Belediyespor'un Konuğu Niğde Belediyespor TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta geçen hafta sahasında Şanlıurfaspor'a 2-1 yenilerek düşme potasından kurtulamayan Nazilli Belediyespor yarın Niğde Belediyespor'la evinde puan mücadelesine çıkacak.
  • 03 Şubat 2018 11:49 Altay, Şanlıurfa Virajında TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta geçen hafta evinde Kahramanmaraşspor'u 3-1 yenerek lider Gümüşhanespor'la arasındaki puan farkını 3'e düşeren 2. sıradaki 33 puanla Altay, yarın aynı puandaki takipçisi Şanlıurfaspor'la deplasmanda karşılaşacak.
  • 02 Şubat 2018 14:13 Murat'tan Altay'a Büyük Katkı TFF 2'nci Lig Beyaz Grup'ta zorlu Şanlıurfaspor deplasmanına odaklanan Altay'da stoper Murat Türkkan, attığı kafa golleriyle takımına katkı sağlıyor.
  • 02 Şubat 2018 09:17 Grafikli - Futbol: Haftanın Programı 00 Şanlıurfaspor-Altay (Şanlıurfa GAP)13
  • 01 Şubat 2018 15:22 Süper Lig'de Ara Transfer Bilançosu Süper Lig'de Ara Transfer Bilançosu Takımların devre arası transferleriSpor Toto Süper Lig'deki takımların ara transfer döneminde kadroya dahil ettiği ve gönderdiği futbolcular şöyle: AntalyasporGelenler (3): Hakan Özmert (Medipol Başakşehir), Souleymane Doukara (Osmanlıspor), Milan Jevtovic (Kiralıktan döndü)Gidenler (5): Samuel Eto'o (Atiker Konyaspor), Samir Nasri (Karşılıklı fesih), Aydın Karabulut (Gençlerbirliği), Jeremy Menez (Club America), Sandro (Benevento Calcio)Aytemiz AlanyasporGelenler (5): Lucas Villafanez (Panathinaikos), Dyanfres Douglas (El-Ain), Francisco Wanderson (Dinamo Moskova), Filipe Augusto (Benfica-Kiralık), Barış Başdaş (Kardemir Karabükspor)Gidenler (5): Vagner Love (Beşiktaş), Yunus Çoban (İstanbulspor-Kiralık), Darko Lazic (Denizlispor-Kiralık), Alpay Koçaklı (Adanaspor), Yunus Emre Yaşar (Ankara Demirspor-Kiralık)Atiker KonyasporGelenler (6): Mustapha Yatabare (Kardemir Karabükspor), Adis Jahovic (Göztepe), Samuel Eto'o (Antalyaspor), Orkan Çınar (Beşiktaş-Kiralık) Emrullah Şalk (Grandmedical Manisaspor), Volkan Şen (Trabzonspor)Gidenler (5): Imoh Ezekiel (Sözleşmesi feshedildi), Partick Friday Eze (Denizlispor), Savaş Polat (Anadolu Selçukspor-Kiralık), Kadir Kaan Özdemir (Elazığspor-Kiralık), İsmail Güven (Şanlıurfaspor-Kiralık)BeşiktaşGelenler (3): Domagoj Vida (Dinamo Kiev), Vagner Love (Aytemiz Alanyaspor), Cyle Larin (Orlando City)Gidenler (3): Cenk Tosun (Everton), Matej Mitrovic (Club Brugge-Kiralık), Orkan Çınar (Atiker Konyaspor-Kiralık)BursasporGelenler (5): Moussa Sow (Shabab Al-Ahli Dubai), Gheorghe Grozav (Kardemir Karabükspor), Abdullahi Shehu (Anorthosis), Alper Ademoğlu (Schalke 04), John Bostock (Lens)Gidenler (6): Bilal Kısa (Teleset Mobilya Akhisarspor), İsmail Konuk Gazişehir Gaziantep), Ozan Can Kökçü (RKC Waalwijk), Kofi Amoako Atta (Akın Çorap Giresunspor-Kiralık), Furkan Özçal (Sözleşme fesih), Deniz Yılmaz (Gençlerbirliği)Demir Grup SivassporGelenler (3): Robinho (Atletico Mineiro), Paul Papp (Kardemir Karabükspor), Henri Saivet (Newcastle United)Gidenler (5): Ergin Keleş, Leandrinho (Leandro Barrios Rita Dos Martires), Cem Özdemir (Kardemir Karabükspor), Galip Güzel (Çaykur Rizespor), Elderson (Cercle Brugge)Evkur Yeni MalatyasporGelenler (5): Matheus Doria Macedo (Olympique Marsilya), Gilberto Olivera Souza Junior (Sao Paulo), Berk Yıldız (Elazığspor), Gökhan Akkan (Mersin İdmanyurdu), Mustafa Eskihellaç (Baysal İnşaat Düzyurtspor)Gidenler (7): Yalçın Ayhan (Osmanlıspor), Murat Akça (Elazığspor), Emre Selen (Van Büyükşehir Belediyespor), Turgut Doğan Şahin (Çaykur Rizespor), Batuhan Altıntaş (Akın Çorap Giresunspor), Furkan Yiğit (Bayrampaşa), Ferhat Canlı (Amed Sportif Faaliyetler)FenerbahçeGidenler (2): Robin van Persie (Feyenoord), Ahmethan Köse (Boluspor-Kiralık)GalatasarayGelenler (1): Yuto Nagatomo (Inter-Kiralık)Gidenler (3): Nigel de Jong (Mainz 05), Badou Ndiaye (Stoke City), Emrah Başsan (Vitoria Setubal)GençlerbirliğiGelenler (4): Aydın Karabulut (Antalyaspor), Deniz Yılmaz (Bursaspor), Stephane Sessegnon (Montpellier), Florentin Pogba (Saint-Etienne)Gidenler (2): Vedat Muric (Çaykur Rizespor), Orhan Şam (Serbest)GöztepeGelenler (4): Andre Poko (Kardemir Karabükspor), Wallace Reis da Silva (Gremio), Demba Ba (Shanghai Shenhua), Kerem Atakan Kesgin (Bucaspor)Gidenler (4) Prince Segbefia (Gazişehir Gaziantep), Emre Can Coşkun (Adanaspor-Kiralık), Mathieu Peybernes (Lorient), Adis Jahovic (Atiker Konyaspor)Kardemir KarabüksporGelenler (12): Ergin Keleş, Cem Özdemir, Leandrinho (Demir Grup Sivasspor), Herve Kage (Kortrijk), Adam Stahl (Norrby), Alican Karadağ (Kastamonuspor 1966), Yusuf Akbulut (Batman Petrolspor), Ahmet Karadayı (ASV Geel), Marius Silviu Alexe (Limassol), Murat Akın (Sakaryaspor), Anton Kravchenko (Olimpik Donetsk), Özgür Yılmaz (Akın Çorap Giresunspor)Gidenler (14): Ceyhun Gülselam (Osmanlıspor), Barış Başdaş (Aytemiz Alanyaspor), İlhan Depe (Kasımpaşa), Mustapha Yatabare (Atiker Konyaspor), Andre Biyogo Poko (Göztepe), Yevgen Seleznov (Teleset Mobilya Akhisarspor), Ahmet Şahin (Akın Çorap Giresunspor), Paul Papp (Demir Grup Sivasspor), Gheorhge Teodor Grozav (Bursaspor), Serdar Deliktaş (Gazişehir Gaziantep), Dany Nounkeu (Teleset Mobilya Akhisarspor), Gabriel Torje, Cristian Tanase ve Valerica Gaman (Sözleşme fesih)KasımpaşaGelenler (2): İlhan Depe (Kardemir Karabükspor), Mbaye Diagne (Tianjin Teda)Gidenler (3): Michael Rangel (Junior), Mert Kula (Menemen Belediyespor), Abdullah Durak (Çaykur Rizespor)KayserisporGelenler (2): Artem Kravets (Dinamo Kiev), William Douglas de Amorim (FCS Bükreş)Gidenler (2): Ali Ahamada (Sözleşme fesih), Geoffrey Bia (Teleset Mobilya Akhisarspor-Kiralık)Medipol BaşakşehirGelenler (2): Arda Turan (Barcelona-Kiralık), Riad Bajic (Udinese-Kiralık)Gidenler (2): Hakan Özmert (Antalyaspor), Mehmet Batdal (Osmanlıspor-Kiralık)OsmanlısporGelenler (4): Ceyhun Gülselam (Kardemir Karabükspor), Yalçın Ayhan (Evkur Yeni Malatyaspor), Lumanza Lembi Tortol (Stabaek), Mehmet Batdal (Medipol Başakşehir-Kiralık)Gidenler (5): Tugay Kacar (Gazişehir Gaziantep-Kiralık), Koray Altınay (Çaykur Rizespor), Hasan Kılıç (Denizlispor-Kiralık), Cheick Diabate (Benevento-Kiralık), Souleymane Doukara (Antalyaspor), Josue (Sözleşme fesih)Teleset Mobilya AkhisarsporGelenler (4): Bilal Kısa (Bursaspor), Dany Nounkeu, Yevgen Seleznov (Kardemir Karabükspor), Geoffrey Bia (Kayserispor-Kiralık)Gidenler (2): Ioan Hora (Elazığspor-Kiralık), Alperen Babacan (Denizlispor-Kiralık)TrabzonsporGelenler (1): Filip Novak (Midtjylland)Gidenler (3): Emmanuel Mas (Boca Juniors), Theo Bongonda (Sözleşme fesih)Volkan Şen (Atiker Konyaspor)
  • 01 Şubat 2018 13:59 Karşıyaka'ya Akpınar Desteği İç sahada sezonun 2'nci haftasında Silivrispor'u 2-1 yenen Karşıyaka, son galibiyeti ise 4 Kasım'da Şanlıurfaspor'u 3-2'yle geçerek elde etti
  • 01 Şubat 2018 13:47 Grafikli - Ara Transferde Yıldızlar Geçidi Takımların devre arası transferleriSpor Toto Süper Lig'deki takımların ara transfer döneminde kadroya dahil ettiği ve gönderdiği futbolcular şöyle: AntalyasporGelenler (3): Hakan Özmert (Medipol Başakşehir), Souleymane Doukara (Osmanlıspor), Milan Jevtovic (Kiralıktan döndü)Gidenler (5): Samuel Eto'o (Atiker Konyaspor), Samir Nasri (Karşılıklı fesih), Aydın Karabulut (Gençlerbirliği), Jeremy Menez (Club America), Sandro (Benevento Calcio)Aytemiz AlanyasporGelenler (5): Lucas Villafanez (Panathinaikos), Dyanfres Douglas (El-Ain), Francisco Wanderson (Dinamo Moskova), Filipe Augusto (Benfica-Kiralık), Barış Başdaş (Kardemir Karabükspor)Gidenler (5): Vagner Love (Beşiktaş), Yunus Çoban (İstanbulspor-Kiralık), Darko Lazic (Denizlispor-Kiralık), Alpay Koçaklı (Adanaspor), Yunus Emre Yaşar (Ankara Demirspor-Kiralık)Atiker KonyasporGelenler (6): Mustapha Yatabare (Kardemir Karabükspor), Adis Jahovic (Göztepe), Samuel Eto'o (Antalyaspor), Orkan Çınar (Beşiktaş-Kiralık) Emrullah Şalk (Grandmedical Manisaspor), Volkan Şen (Trabzonspor)Gidenler (5): Imoh Ezekiel (Sözleşmesi feshedildi), Partick Friday Eze (Denizlispor), Savaş Polat (Anadolu Selçukspor-Kiralık), Kadir Kaan Özdemir (Elazığspor-Kiralık), İsmail Güven (Şanlıurfaspor-Kiralık)BeşiktaşGelenler (3): Domagoj Vida (Dinamo Kiev), Vagner Love (Aytemiz Alanyaspor), Cyle Larin (Orlando City)Gidenler (3): Cenk Tosun (Everton), Matej Mitrovic (Club Brugge-Kiralık), Orkan Çınar (Atiker Konyaspor-Kiralık)BursasporGelenler (5): Moussa Sow (Shabab Al-Ahli Dubai), Gheorghe Grozav (Kardemir Karabükspor), Abdullahi Shehu (Anorthosis), Alper Ademoğlu (Schalke 04), John Bostock (Lens)Gidenler (6): Bilal Kısa (Teleset Mobilya Akhisarspor), İsmail Konuk Gazişehir Gaziantep), Ozan Can Kökçü (RKC Waalwijk), Kofi Amoako Atta (Akın Çorap Giresunspor-Kiralık), Furkan Özçal (Sözleşme fesih), Deniz Yılmaz (Gençlerbirliği)Demir Grup SivassporGelenler (3): Robinho (Atletico Mineiro), Paul Papp (Kardemir Karabükspor), Henri Saivet (Newcastle United)Gidenler (5): Ergin Keleş, Leandrinho (Leandro Barrios Rita Dos Martires), Cem Özdemir (Kardemir Karabükspor), Galip Güzel (Çaykur Rizespor), Elderson (Cercle Brugge)Evkur Yeni MalatyasporGelenler (5): Matheus Doria Macedo (Olympique Marsilya), Gilberto Olivera Souza Junior (Sao Paulo), Berk Yıldız (Elazığspor), Gökhan Akkan (Mersin İdmanyurdu), Mustafa Eskihellaç (Baysal İnşaat Düzyurtspor)Gidenler (7): Yalçın Ayhan (Osmanlıspor), Murat Akça (Elazığspor), Emre Selen (Van Büyükşehir Belediyespor), Turgut Doğan Şahin (Çaykur Rizespor), Batuhan Altıntaş (Akın Çorap Giresunspor), Furkan Yiğit (Bayrampaşa), Ferhat Canlı (Amed Sportif Faaliyetler)FenerbahçeGidenler (2): Robin van Persie (Feyenoord), Ahmethan Köse (Boluspor-Kiralık)GalatasarayGelenler (1): Yuto Nagatomo (Inter-Kiralık)Gidenler (3): Nigel de Jong (Mainz 05), Badou Ndiaye (Stoke City), Emrah Başsan (Vitoria Setubal)GençlerbirliğiGelenler (4): Aydın Karabulut (Antalyaspor), Deniz Yılmaz (Bursaspor), Stephane Sessegnon (Montpellier), Florentin Pogba (Saint-Etienne)Gidenler (2): Vedat Muric (Çaykur Rizespor), Orhan Şam (Serbest)GöztepeGelenler (4): Andre Poko (Kardemir Karabükspor), Wallace Reis da Silva (Gremio), Demba Ba (Shanghai Shenhua), Kerem Atakan Kesgin (Bucaspor)Gidenler (4) Prince Segbefia (Gazişehir Gaziantep), Emre Can Coşkun (Adanaspor-Kiralık), Mathieu Peybernes (Lorient), Adis Jahovic (Atiker Konyaspor)Kardemir KarabüksporGelenler (12): Ergin Keleş, Cem Özdemir, Leandrinho (Demir Grup Sivasspor), Herve Kage (Kortrijk), Adam Stahl (Norrby), Alican Karadağ (Kastamonuspor 1966), Yusuf Akbulut (Batman Petrolspor), Ahmet Karadayı (ASV Geel), Marius Silviu Alexe (Limassol), Murat Akın (Sakaryaspor), Anton Kravchenko (Olimpik Donetsk), Özgür Yılmaz (Akın Çorap Giresunspor)Gidenler (14): Ceyhun Gülselam (Osmanlıspor), Barış Başdaş (Aytemiz Alanyaspor), İlhan Depe (Kasımpaşa), Mustapha Yatabare (Atiker Konyaspor), Andre Biyogo Poko (Göztepe), Yevgen Seleznov (Teleset Mobilya Akhisarspor), Ahmet Şahin (Akın Çorap Giresunspor), Paul Papp (Demir Grup Sivasspor), Gheorhge Teodor Grozav (Bursaspor), Serdar Deliktaş (Gazişehir Gaziantep), Dany Nounkeu (Teleset Mobilya Akhisarspor), Gabriel Torje, Cristian Tanase ve Valerica Gaman (Sözleşme fesih)KasımpaşaGelenler (2): İlhan Depe (Kardemir Karabükspor), Mbaye Diagne (Tianjin Teda)Gidenler (3): Michael Rangel (Junior), Mert Kula (Menemen Belediyespor), Abdullah Durak (Çaykur Rizespor)KayserisporGelenler (2): Artem Kravets (Dinamo Kiev), William Douglas de Amorim (FCS Bükreş)Gidenler (2): Ali Ahamada (Sözleşme fesih), Geoffrey Bia (Teleset Mobilya Akhisarspor-Kiralık)Medipol BaşakşehirGelenler (2): Arda Turan (Barcelona-Kiralık), Riad Bajic (Udinese-Kiralık)Gidenler (2): Hakan Özmert (Antalyaspor), Mehmet Batdal (Osmanlıspor-Kiralık)OsmanlısporGelenler (4): Ceyhun Gülselam (Kardemir Karabükspor), Yalçın Ayhan (Evkur Yeni Malatyaspor), Lumanza Lembi Tortol (Stabaek), Mehmet Batdal (Medipol Başakşehir-Kiralık)Gidenler (5): Tugay Kacar (Gazişehir Gaziantep-Kiralık), Koray Altınay (Çaykur Rizespor), Hasan Kılıç (Denizlispor-Kiralık), Cheick Diabate (Benevento-Kiralık), Souleymane Doukara (Antalyaspor), Josue (Sözleşme fesih)Teleset Mobilya AkhisarsporGelenler (4): Bilal Kısa (Bursaspor), Dany Nounkeu, Yevgen Seleznov (Kardemir Karabükspor), Geoffrey Bia (Kayserispor-Kiralık)Gidenler (2): Ioan Hora (Elazığspor-Kiralık), Alperen Babacan (Denizlispor-Kiralık)TrabzonsporGelenler (1): Filip Novak (Midtjylland)Gidenler (3): Emmanuel Mas (Boca Juniors), Theo Bongonda (Sözleşme fesih)Volkan Şen (Atiker Konyaspor)
  • 01 Şubat 2018 11:31 Süper Lig'de Takımlar 63 Transfer Yaptı Süper Lig'de Takımlar 63 Transfer Yaptı Malatyaspor), Mehmet Batdal (Başakşehir)Gidenler: Tugay Kaçar (Gazişehir), Cheick Diabate (Benevento), Hasan Kılıç (Denizlispor), Koray Altınay (Çaykur Rizespor),Souleymane Doukara (Antalyaspor)ANTALYASPORGelenler: Hakan Özmert (Başakşehir), Milan Jevtovic (Rosenborg), Souleymane Doukara (Osmanlıspor)Gidenler: Samuel Eto'o (Konyaspor), Sandro (Benevento), Aydın Karabulut (Gençlerbirliği), Jeremy Menez (Club America)ATİKER KONYASPORGelenler: Adis Jahovic (Göztepe), Samuel Eto'o (Antalyaspor), Orkan Çınar (Beşiktaş), Volkan Şen (Trabzon)Gidenler: Patrick Eze (Denizlispor), Halil İbrahim Pekşen (Elazığspor), Abdülkerim Bardakçı (Giresunspor), Savaş Polat (Konya Anadolu Selçuklu), İsmail Güven (Şanlıurfaspor), Can Demir Aktav (Tuzlaspor)KARDEMİR KARABÜKSPORGelenler: Furkan Kaçar (Sultanbeyli), Antın Kravchenko (Olimpik Donetsk), Cem Özdemir (Sivasspor), Marius Alexe (Aris Limassol), Leandrinho (Sivasspor), Yusuf Akbulut (Batman), Alican Karadağ (Kastamonuspor 1966), Murat Akın (Sakaryaspor), Ahmet Karadayı (ASV Geel), Herve Kage (Kortrijk), Ergin Keleş (Sivasspor), Adam Stahl (Norrby)Gidenler: Serdar Deliktaş (Gazişehir), Dany (Akhisar), Valerica Gaman (S
  • 01 Şubat 2018 11:30 Altay'ın Kozu Golcüleri TFF 2'nci Lig Beyaz Grup'ta pazar günü deplasmanda zirve yarışındaki rakiplerinden Şanlıurfaspor ile çıkacağı 6 puanlık kritik maça odaklanan Altay'da teknik direktör İsmet Taşdemir'in eli güçlendi.
  • 01 Şubat 2018 11:20 Süper Lig'de Takımlar 63 Transfer Yaptı Süper Lig'de Takımlar 63 Transfer Yaptı Malatyaspor), Mehmet Batdal (Başakşehir)Gidenler: Tugay Kaçar (Gazişehir), Cheick Diabate (Benevento), Hasan Kılıç (Denizlispor), Koray Altınay (Çaykur Rizespor),Souleymane Doukara (Antalyaspor)ANTALYASPORGelenler: Hakan Özmert (Başakşehir), Milan Jevtovic (Rosenborg), Souleymane Doukara (Osmanlıspor)Gidenler: Samuel Eto'o (Konyaspor), Sandro (Benevento), Aydın Karabulut (Gençlerbirliği), Jeremy Menez (Club America)ATİKER KONYASPORGelenler: Adis Jahovic (Göztepe), Samuel Eto'o (Antalyaspor), Orkan Çınar (Beşiktaş), Volkan Şen (Trabzon)Gidenler: Patrick Eze (Denizlispor), Halil İbrahim Pekşen (Elazığspor), Abdülkerim Bardakçı (Giresunspor), Savaş Polat (Konya Anadolu Selçuklu), İsmail Güven (Şanlıurfaspor), Can Demir Aktav (Tuzlaspor)KARDEMİR KARABÜKSPORGelenler: Furkan Kaçar (Sultanbeyli), Antın Kravchenko (Olimpik Donetsk), Cem Özdemir (Sivasspor), Marius Alexe (Aris Limassol), Leandrinho (Sivasspor), Yusuf Akbulut (Batman), Alican Karadağ (Kastamonuspor 1966), Murat Akın (Sakaryaspor), Ahmet Karadayı (ASV Geel), Herve Kage (Kortrijk), Ergin Keleş (Sivasspor), Adam Stahl (Norrby)Gidenler: Serdar Deliktaş (Gazişehir), Dany (Akhisar), Valerica Gaman (S
  • 01 Şubat 2018 09:35 Ara Transferde Gelenler-gidenler Ara Transferde Gelenler-gidenler PodgoricaGENÇLERBİRLİĞİ-Gelenler-Deniz Yılmaz - BursasporAydın Karabulut - AntalyasporFlorentin Pogba - Saint EtienneStephane Sessegnon - Montpellier-Gidenler-Orhan Şam - ElazığsporÖmer Akyörük - BerlinerVedat Muriqi - Çaykur RizesporToko Rantie - ?KASIMPAŞA-Gelenler-Mbaye Diagne - TJ Tedaİlhan Depe - Kardemir Karabükspor-Gidenler-Abdullah Durak - Çaykur RizesporMert Kula - Menemen BelediyesporATİKER KONYASPOR-Gelenler-Adis Jahovic - GöztepeSamuel Eto'o - AntalyasporMustapha Yatabare - Kardemir KarabüksporVolkan Şen - TrabzonsporOrkan Çınar - Beşiktaş (Kiralık)-Gidenler-Imoh Ezekiel - ?İsmail Güven - Şanlıurfaspor (Kiralık)Abdulaziz Demircan - DalkurdHalil İbrahim Peksen - Elazığspor (Kiralık)Patrick Friday Eze - Denizlispor (Kiralık)Cam Demir Aktav - Tuzlaspor (Kiralık)Abdülkerim Bardakçı - Akın Çorap Giresunspor (Kiralık)KARDEMİR KARABÜKSPOR-Gelenler-Murat Akın - SakaryasporCem Özdemir - Demir Grup Sivasspor (Kiralık)Alican Karadağ - Kastamonu 1966Ergin Keleş - Demir Grup SivassporYusuf Akbulut - Batman PetrolsporFurkan Kaçar - Sultanbeyli BelediyeÖzgür Yılmaz - Akın Çorap GiresunsporHerve Kage - KV Kortjik (Kiralık)Leandrinho - Demir Grup SivassporAnton Khravchenko - Olimpik DonetskAdam Stahl - NorrbyMarius Alexe - Aris LimasolAhmet Karadayı - ASV Geel-Gidenler-Andre Poko - GöztepeCeyhun Gülselam - OsmanlısporChristian Tanase - FCS BükreşBarış Başdaş - Aytemiz AlanyasporMustapha Yatabare - Atiker KonyasporYolcu Mansız - Ankara Demirspor (Kiralık)Evgen Seleznyov - Teleset Mobilya AkhisarsporAhmet Şahin - Akın Çorap Giresunsporİlhan Depe - KasımpaşaGheorghe Grozav - BursasporValerica Gaman - FCS BükreşPaul Papp - Demir Grup SivassporDany Nounkeu - Teleset Mobilya AkhisarsporSerdar Deliktaş - Gazişehir GaziantepAYTEMİZ ALANYASPOR-Gelenler-Lucas Villafanez - PanathinaikosBarış Başdaş - Kardemir KarabüksporFilipe Augusto - Benfica (Kiralık)Wanderson - Dinamo MoskovaDouglas - Al-Ain FC-Gidenler-Vagner Love - BeşiktaşBerat Şahiner - Kırıkhanspor (Kiralık)Yunus Emre Yaşar - Ankara Demir (Kiralık)Alpay Koçaklı - AdanasporYusuf Çoban - İstanbulspor (Kiralık)Darko Lazic - Denizlispor (Kiralık)OSMANLISPOR-GelenlerCeyhun Gülselam - OsmanlısporYalçın Ayhan - Evkur Yeni MalatyasporTortol Lumanza Lembi - StabaekMehmet Batdal - Medipol Başakşehir-Gidenler-Cheik Diabate - Benevento (Kiralık)Cenk Kaplan - Sakaryaspor (Kiralık)Tugay Kaçar - Gazişehir Gaziantep (Kiralık)Hasan Kılıç - Denizlispor (Kiralık)Souleymane Doukara - AntalyasporKoray Altınay - Çaykur RizesporJosue - ?KAYSERİSPOR-Gelenler-William de Amorim - FCS BükreşArtem Kravets - Dinamo Kiev-Gidenler-Ömer Kandemir - Adana Demirspor (Kiralık)Canberk Aydın - Denizlispor (Kiralık)Ali Ahamada - ?Landry N'Guemo - ?Miladin Stevanovic - ?BURSASPOR-Gelenler-Abdullahi Shehu - AnorthosisMoussa Sow - Al-Ahli (Kiralık)Gheorghe Grozav - Kardemir KarabüksporAlper Ademoğlu - Schalke 04 IIJohn Bostock - Lens-Gidenler-Bilal Kısa - Teleset Mobilya AkhisarsporKofi Amoako Atta - Akın Çorap Giresunspor (Kiralık)Deniz Yılmaz - Gençlerbirliğiİsmail Can Çavuşluk - Tire 1922 (Kiralık)İsmail Konuk - Gazişehir GaziantepOzan Kökçü - Waalwijk (Kiralık)Furkan Özçal - ?DEMİR GRUP SİVASSPOR-Gelenler-Robinho - Atletico MGHenri Saivet - NewcastlePaul Papp - Kardemir Karabükspor-Gidenler-Cem Özdemir - Kardemir Karabükspor (Kiralık)Jeronimo Barrales - GimnasiaErgin Keleş - Kardemir KarabüksporGalip Güzel - Çaykur RizesporLeandrinho - Kardemir KarabüksporEVKUR YENİ MALATYASPOR-Gelenler-Gilberto - Sao PauloMustafa Eskihellac - Düzyurtİsmail Öztürk - Çanakkale DardanelsporBerk Yılmaz - ElazığsporGökhan Akkan - Mersin İdmanyurduDoria - Marsilya (Kiralık)-Gidenler-Ferhat Canlı - Amed Sportif (Kiralık)Yalçın Ayhan - OsmanlısporMurat Akça - Elazığspor (Kiralık)Turgut Doğan Şahin - Çaykur RizesporGÖZTEPE-Gelenler-Andre Poko - Kardemir KarabüksporDemba Ba- Shangai ShenhuaKerem Atakan Kesgin - Bucasporİbrahim Çağrı Oğuz - Altınordu (Kiralık)Wallace Reis - Gremio-Gidenler-Adis Jahovic - Atiker KonyasporPrice Segbefia - Gazişahir GaziantepEmre Can Coşkun - Adanaspor (Kiralık)
  • 01 Şubat 2018 09:15 Türkiye 2017-2018 Sezonu Ara Transfer Dönemi Sona Erdi PodgoricaGENÇLERBİRLİĞİ-Gelenler-Deniz Yılmaz - BursasporAydın Karabulut - AntalyasporFlorentin Pogba - Saint EtienneStephane Sessegnon - Montpellier-Gidenler-Orhan Şam - ElazığsporÖmer Akyörük - BerlinerVedat Muriqi - Çaykur RizesporToko Rantie - ?KASIMPAŞA-Gelenler-Mbaye Diagne - TJ Tedaİlhan Depe - Kardemir Karabükspor-Gidenler-Abdullah Durak - Çaykur RizesporMert Kula - Menemen BelediyesporATİKER KONYASPOR-Gelenler-Adis Jahovic - GöztepeSamuel Eto'o - AntalyasporMustapha Yatabare - Kardemir KarabüksporVolkan Şen - TrabzonsporOrkan Çınar - Beşiktaş (Kiralık)-Gidenler-Imoh Ezekiel - ?İsmail Güven - Şanlıurfaspor (Kiralık)Abdulaziz Demircan - DalkurdHalil İbrahim Peksen - Elazığspor (Kiralık)Patrick Friday Eze - Denizlispor (Kiralık)Cam Demir Aktav - Tuzlaspor (Kiralık)Abdülkerim Bardakçı - Akın Çorap Giresunspor (Kiralık)KARDEMİR KARABÜKSPOR-Gelenler-Murat Akın - SakaryasporCem Özdemir - Demir Grup Sivasspor (Kiralık)Alican Karadağ - Kastamonu 1966Ergin Keleş - Demir Grup SivassporYusuf Akbulut - Batman PetrolsporFurkan Kaçar - Sultanbeyli BelediyeÖzgür Yılmaz - Akın Çorap GiresunsporHerve Kage - KV Kortjik (Kiralık)Leandrinho - Demir Grup SivassporAnton Khravchenko - Olimpik DonetskAdam Stahl - NorrbyMarius Alexe - Aris LimasolAhmet Karadayı - ASV Geel-Gidenler-Andre Poko - GöztepeCeyhun Gülselam - OsmanlısporChristian Tanase - FCS BükreşBarış Başdaş - Aytemiz AlanyasporMustapha Yatabare - Atiker KonyasporYolcu Mansız - Ankara Demirspor (Kiralık)Evgen Seleznyov - Teleset Mobilya AkhisarsporAhmet Şahin - Akın Çorap Giresunsporİlhan Depe - KasımpaşaGheorghe Grozav - BursasporValerica Gaman - FCS BükreşPaul Papp - Demir Grup SivassporDany Nounkeu - Teleset Mobilya AkhisarsporSerdar Deliktaş - Gazişehir GaziantepAYTEMİZ ALANYASPOR-Gelenler-Lucas Villafanez - PanathinaikosBarış Başdaş - Kardemir KarabüksporFilipe Augusto - Benfica (Kiralık)Wanderson - Dinamo MoskovaDouglas - Al-Ain FC-Gidenler-Vagner Love - BeşiktaşBerat Şahiner - Kırıkhanspor (Kiralık)Yunus Emre Yaşar - Ankara Demir (Kiralık)Alpay Koçaklı - AdanasporYusuf Çoban - İstanbulspor (Kiralık)Darko Lazic - Denizlispor (Kiralık)OSMANLISPOR-GelenlerCeyhun Gülselam - OsmanlısporYalçın Ayhan - Evkur Yeni MalatyasporTortol Lumanza Lembi - StabaekMehmet Batdal - Medipol Başakşehir-Gidenler-Cheik Diabate - Benevento (Kiralık)Cenk Kaplan - Sakaryaspor (Kiralık)Tugay Kaçar - Gazişehir Gaziantep (Kiralık)Hasan Kılıç - Denizlispor (Kiralık)Souleymane Doukara - AntalyasporKoray Altınay - Çaykur RizesporJosue - ?KAYSERİSPOR-Gelenler-William de Amorim - FCS BükreşArtem Kravets - Dinamo Kiev-Gidenler-Ömer Kandemir - Adana Demirspor (Kiralık)Canberk Aydın - Denizlispor (Kiralık)Ali Ahamada - ?Landry N'Guemo - ?Miladin Stevanovic - ?BURSASPOR-Gelenler-Abdullahi Shehu - AnorthosisMoussa Sow - Al-Ahli (Kiralık)Gheorghe Grozav - Kardemir KarabüksporAlper Ademoğlu - Schalke 04 IIJohn Bostock - Lens-Gidenler-Bilal Kısa - Teleset Mobilya AkhisarsporKofi Amoako Atta - Akın Çorap Giresunspor (Kiralık)Deniz Yılmaz - Gençlerbirliğiİsmail Can Çavuşluk - Tire 1922 (Kiralık)İsmail Konuk - Gazişehir GaziantepOzan Kökçü - Waalwijk (Kiralık)Furkan Özçal - ?DEMİR GRUP SİVASSPOR-Gelenler-Robinho - Atletico MGHenri Saivet - NewcastlePaul Papp - Kardemir Karabükspor-Gidenler-Cem Özdemir - Kardemir Karabükspor (Kiralık)Jeronimo Barrales - GimnasiaErgin Keleş - Kardemir KarabüksporGalip Güzel - Çaykur RizesporLeandrinho - Kardemir KarabüksporEVKUR YENİ MALATYASPOR-Gelenler-Gilberto - Sao PauloMustafa Eskihellac - Düzyurtİsmail Öztürk - Çanakkale DardanelsporBerk Yılmaz - ElazığsporGökhan Akkan - Mersin İdmanyurduDoria - Marsilya (Kiralık)-Gidenler-Ferhat Canlı - Amed Sportif (Kiralık)Yalçın Ayhan - OsmanlısporMurat Akça - Elazığspor (Kiralık)Turgut Doğan Şahin - Çaykur RizesporGÖZTEPE-Gelenler-Andre Poko - Kardemir KarabüksporDemba Ba- Shangai ShenhuaKerem Atakan Kesgin - Bucasporİbrahim Çağrı Oğuz - Altınordu (Kiralık)Wallace Reis - Gremio-Gidenler-Adis Jahovic - Atiker KonyasporPrice Segbefia - Gazişahir GaziantepEmre Can Coşkun - Adanaspor (Kiralık) - İstanbul