Espiye Belediye Başkanı Karadere, Espiye için çalışacaklarını söyledi - Son Dakika
Güncel

Espiye Belediye Başkanı Karadere, Espiye için çalışacaklarını söyledi

Espiye Belediye Başkanı Karadere, Espiye için çalışacaklarını söyledi

Espiye Belediye Başkanı Karadere, ilçenin ortak hedefleri doğrultusunda ayrıştırmadan ve ötekileştirmeden Espiye için çalışacaklarını söyledi. Karadere, şeffaf ve katılımcı bir yönetim anlayışıyla hareket ettiklerini vurgulayarak, halkın ve ilçenin tüm kurum ve kuruluşlarının desteğiyle birlikte yürümeye devam edeceklerini belirtti.

22.04.2024 15:49

Espiye Belediye Başkan Karadere, ilçenin ortak hedefleri doğrultusunda ayrıştırmadan ve ötekileştirmeden Espiye için çalışacaklarını söyledi.

Karadere, gazetecilere, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri'nin ardından hızlı şekilde göreve başladıklarını, çalışmalarının kent genelinde devam ettiğini belirtti.

Şeffaf ve katılımcı bir yönetim anlayışıyla hareket ettiklerini vurgulayan Karadere, "Şehrin ortak hedefleri doğrultusunda, ayrıştırmadan ve ötekileştirmeden Espiye için çalışacağız. Gerek halkın, gerekse ilçenin tüm kurum ve kuruluşlarının desteğiyle hep birlikte yürümeye devam edeceğiz. Halkımızın bize verdiği desteğin karşılığını hizmet yaparak yerine getireceğiz." dedi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Espiye Belediye Başkanı Karadere, Espiye için çalışacaklarını söyledi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement